зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     Підпр. у 2005 р. знаходилось на спрощеній системі оподаткув. і сплатило контрагенту 50% суми за виконані роботи. 2 частину планує сплатити у 2006 р. на загальній системі. Акт викон. робіт закрито у поточному році. Яку суму затрат відносити до валових?

Згідно із п.5.1 ст.5 Закону № 334 валові витрати виробництва та обігу - це сума будь-яких витрат платника податку у грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, здійснюваних як компенсація вартості товарів (робіт, послуг), які придбаваються (виготовляються) таким платником податку для їх подальшого використання у власній господарській діяльності. Підпунктом 11.2.1 п.11.2 ст.11 Закону № 334 встановлено, що датою збільшення валових витрат виробництва (обігу) вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: або дата списання коштів з банківських рахунків платника податку на оплату товарів (робіт, послуг), а в разі їх придбання за готівку - день їх видачі з каси платника податку; або дата оприбуткування платником податку товарів, а для робіт (послуг) - дата фактичного отримання платником податку результатів робіт (послуг). Отже, у випадку, що розглядається, підприємство, має право на включення до складу валових витрат лише тієї суми грошових коштів, які сплачені цим підприємством при перебуванні на загальній системі оподаткування.

     Матеріали розділу:

 ·  Благодійний фонд надає благодійну допомогу прибутковій організації. Як це відобразити у його податковому обліку?
 ·  Як юридичній особі відобразити у податковому обліку заборгованість за приватним підприємцем, який помер, якщо термін позовної давності не минув?
 ·  Підприємство безкоштовно одержало обладнання. Як відобразити таку операцію в обліку?
 ·  Підприємство придбало новозбудоване приміщення разом із земельною ділянкою. Як відображається в податковому обліку вартість такої земельної ділянки?
 ·  На підприємстві здійснюється 1 вид діяльності: роздрібна й оптова торгівля. Патент отриманий на здійснення оптово-роздрібної торгівлі. Чи треба розділяти торгівлю на опт. і роздр. при визначенні суми сплачених патентів?
 ·  Фізична особа передає безоплатно земельну ділянку юридичній особі. Підприємство знаходиться на спрощеній системі оподаткування. Чи повинна юридична особа сплачувати за передане майно єдиний податок 10%?
 ·  Релігійна організація користується пільгою з податку на прибуток і не є платником ПДВ. Чи потрібно платити податок на прибуток і ПДВ при продажу автомобіля фізичній особі?
 ·  Чи підлягають оподаткуванню податком на прибуток благодійні внески отримані кредитною спілкою від фізичних та юридичних осіб?
 ·  Чи підлягає амортизації автомобіль, придбаний підприємством у кредит?
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 

Новини на TviyBiznes.com
Громадянська акція ВПЕРЕД
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України»
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця"
   27.04.2011
28 квітня у Віннці відбудеться представницький форум з Корпоротивної соціальної відповідальності
   27.04.2011
"КРИШТАЛЕВУ ЗІРКУ" ОТРИМАЛА АНАСТАСІЯ ОСТАПЕЦЬ
   03.03.2010