зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     Як поширюється право податкової застави у випадку, якщо у підприємства є неподільний актив?

Пунктом 1.17 ст. 1 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" від 21.12.2000 р. № 2181-III (зі змінами та доповненнями, за текстом - Закон № 2181-III) визначено, що податкова застава - спосіб забезпечення податкового зобов'язання платника податків, не погашеного у строк. Податкова застава виникає в силу закону. У силу податкової застави орган стягнення має право в разі невиконання забезпеченого податковою заставою податкового зобов'язання одержати задоволення з вартості заставленого майна переважно перед іншими кредиторами у порядку, встановленому законом. Пріоритет заставодержателя на задоволення вимог із заставленого майна встановлюється відповідно до закону.

Зміст і процедуру застосування податкової застави визначено ст. 8 Закону № 2181-III, згідно з пп. 8.9.1 якої податкова застава повинна забезпечуватися активами платника податків, звичайна вартість яких більше суми податкового боргу у два чи більше разів.

Визначення вартості активів, які передають у податкову заставу, ґрунтується на даних бухгалтерського обліку.

Методологічні засади формування інформації в бухгалтерському обліку платника податків про наявність активів визначаються П(С)БО.

Критерій вартості при визнанні активів у бухгалтерському обліку застосовується до кожного об'єкта активу.

Якщо один об'єкт основних засобів складається з частин, що мають різний строк корисного використання, то кожна з цих частин може визнаватися в бухгалтерському обліку як окремий об'єкт основних засобів (активу).

Отже, враховуючи вищезазначене, за умови, що актив підприємства обліковується в бухгалтерському обліку як цілісний об'єкт, податкова застава поширюється на весь об'єкт нерухомості.

     Матеріали розділу:

 ·  Чи слід змінювати коефіцієнт функціонального використання земельної ділянки i суму земельного податку для підприємств та організацій у разі здавання ними в оренду будівель, споруд іншим суб’єктам господарювання для здійснення ними комерційної діяльності?
 ·  Чи використовувати печать або штамп при здійсненні підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем?
 ·  Чи можливе зарахування сум авансових платежів, сплачених до бюджету підприємством - платником єдиного податку після переходу його зі спрощеної системи оподаткування на загальну, в рахунок нарахованих сум податку на прибуток?
 ·  Яким чином оподатковується сума компенсації за невикористану відпустку?
 ·  Хто саме має розраховувати суму податку: сам продавець нерухомості чи нотаріус?
 ·  Який розмір податку потрібно буде сплатити якщо однією особою продаватиметься дві і більше квартири протягом року, або якщо продаватиметься не житлова нерухомість?
 ·  Чи існують якісь пільги в оподаткуванні нерухомості?
 ·  З продажу якої нерухомості слід сплачувати податок: тільки квартир чи якоїсь ще?
 ·  Який з 1 січня 2007 року застосовується розмір податкової соціальної пільги та який розмір доходу, що дає право на податкову соціальну пільгу?
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 

Новини на TviyBiznes.com
Громадянська акція ВПЕРЕД
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України»
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця"
   27.04.2011
28 квітня у Віннці відбудеться представницький форум з Корпоротивної соціальної відповідальності
   27.04.2011
"КРИШТАЛЕВУ ЗІРКУ" ОТРИМАЛА АНАСТАСІЯ ОСТАПЕЦЬ
   03.03.2010