зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     Який порядок справляння державного мита при нотаріальному посвідченні договору управління майном?

Згідно з Декретом № 7-93 державне мито за ставками в розмірах частин неоподатковуваного мінімуму доходів громадян справляється за вчинення нотаріальних дій і видачу документів, які носять немайновий характер, не підлягають оцінці, і розмір державного мита у такому разі залежить від розміру неоподатковуваного мінімуму, а не від суми, зазначеної в документі, який оформляється.

Ставка державного мита, визначена у відсотках, застосовується при нотаріальному оформленні документів (договорів), які мають майновий характер, підлягають оцінці, і розмір державного мита залежить від вартості майна або суми, зазначеної в документі (договорі).

Відповідно до ст. 1029 Цивільного кодексу за договором управління майном одна сторона (установник управління) передає другій стороні (управителеві) на певний строк майно в управління, а друга сторона зобов'язується за плату здійснювати від свого імені управління цим майном в інтересах установника управління або вказаної ним особи (вигодонабувача).

Договір управління нерухомим майном укладається в письмовій формі й підлягає нотаріальному посвідченню та державній реєстрації. Основними умовами договору управління майном є перелік майна, що передається в управління, та розмір і форма плати за управління майном (ціна) (ст. 1031, 1035 Цивільного кодексу).

Враховуючи, що у п. 3 ст. 3 Декрету № 7-93 не встановлено окремої ставки державного мита за нотаріальне посвідчення договорів управління майном, та те, що даний договір носить майновий характер, державне мито при нотаріальному посвідченні таких договорів справляється відповідно до пп. "д" п. 3 ст. 3 Декрету № 7-93, як за посвідчення інших договорів, що підлягають оцінці, тобто із суми оплати за управління майном.

Статтею 31 Закону № 3425-ХІІ встановлено, що приватні нотаріуси за вчинення нотаріальних дій справляють плату, розмір якої визначається за домовленістю між нотаріусом і громадянином або юридичною особою. Крім того, Указом № 762/98 встановлено, що розмір плати, яка справляється за вчинення нотаріальних дій приватними нотаріусами, не може бути меншим розміру ставок державного мита, яке справляється державними нотаріусами за аналогічні нотаріальні дії.

     Матеріали розділу:

 ·  Як повинен визначати середньооблікову чисельність працюючих суб'єкт підприємницької діяльності, який бажає перейти на спрощену систему оподаткування?
 ·  Чи включаються до бази оподаткування єдиним податком кошти, які надійшли до статутного фонду юридичної особи - платника єдиного податку?
 ·  Який Порядок перерахування до бюджету відокремленими підрозділами податку з доходів фізичних осіб?
 ·  Чи може проводитися після 10.08.2006 р. процедура списання податкового боргу підприємств паливно-енергетичного комплексу, що виник станом на 01.01.2005 р.?
 ·  Чи обов'язково підтверджувати факт відсутності податкового боргу при знятті з податкового обліку суб'єкта підприємницької діяльності - юридичної особи?
 ·  Юридична особа надає послуги з організації проведення азартних ігор у приміщеннях, розташованих на різних вулицях міста. Чи достатньо юридичній особі у цьому разі одного патенту?
 ·  Чи потрібно придбавати торговий патент на здійснення діяльності з продажу скетч-карток поповнення рахунку абонентів мобільних операторів через автомати для продажу штучних товарів?
 ·  Чи підлягає патентуванню як гральний бізнес господарча діяльність з надання послуг з гри у боулінг?
 ·  Підприємство виконує проектно-розвідувальні роботи з модернізації та реконструкції об'єктів теплових та електричних мереж, розташованих на території Російської Федерації. Який порядок обкладання ПДВ таких робіт?
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 

Новини на TviyBiznes.com
Громадянська акція ВПЕРЕД
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України»
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця"
   27.04.2011
28 квітня у Віннці відбудеться представницький форум з Корпоротивної соціальної відповідальності
   27.04.2011
"КРИШТАЛЕВУ ЗІРКУ" ОТРИМАЛА АНАСТАСІЯ ОСТАПЕЦЬ
   03.03.2010