зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     Підприємство виконує проектно-розвідувальні роботи з модернізації та реконструкції об'єктів теплових та електричних мереж, розташованих на території Російської Федерації. Який порядок обкладання ПДВ таких робіт?

Об'єктом обкладання ПДВ є операції з поставки товарів та послуг, місце надання яких знаходиться на митній території України (пп. 3.1.1 п. 3.1 ст. 3 Закону № 168/97-ВР).

Відповідно до загального правила визначення місця поставки послуг, встановленого п. 6.5 ст. 6 Закону № 168/97-ВР, місцем поставки вважається місце, де особа, яка надає послугу, зареєстрована платником цього податку.

Враховуючи зазначені норми законодавства, порядок обкладання ПДВ операцій з надання послуг визначається насамперед місцем їх надання.

У разі якщо послуги надаються за межами митної території України, що підтверджено первинними документами, то операції з їх надання не включаються в об'єкт оподаткування ПДВ (за винятком операцій, за якими встановлено окремий порядок оподаткування).

Крім цього, пп. "в" п. 6.5 ст. 6 Закону № 168/97-ВР передбачено, що при наданні послуг агентами, посередниками чи іншими учасниками ринку нерухомого майна (нерухомості), іншими особами, відповідальними за підготовку, координацію, нагляд та здійснення робіт з будівництва й оздоблення (оснащення) нерухомості (включаючи послуги архітекторів та дизайнерів), інших подібних послуг, пов'язаних з продажем або будівництвом нерухомості, місцем поставки послуг є місце, де така нерухомість розташована або буде розташована.

Отже, надання визначених у зазначеному підпункті послуг на об'єктах нерухомості, розташованих за межами митної території України, не є об'єктом оподаткування ПДВ.

Водночас слід зазначити, що відповідно до пп. 7.4.2 п. 7.4 ст. 7 Закону № 168/97-ВР, якщо платник податку придбаває (виготовляє) товари (послуги) та основні фонди, що призначаються для їх використання в операціях, що не є об'єктом оподаткування згідно зі ст. 3 цього Закону або звільняються від оподаткування згідно зі ст. 5 цього Закону, то суми податку, сплачені у зв'язку з таким придбанням (виготовленням), не включаються до складу податкового кредиту такого платника.

     Матеріали розділу:

 ·  Як повинен визначати середньооблікову чисельність працюючих суб'єкт підприємницької діяльності, який бажає перейти на спрощену систему оподаткування?
 ·  Чи включаються до бази оподаткування єдиним податком кошти, які надійшли до статутного фонду юридичної особи - платника єдиного податку?
 ·  Який Порядок перерахування до бюджету відокремленими підрозділами податку з доходів фізичних осіб?
 ·  Чи може проводитися після 10.08.2006 р. процедура списання податкового боргу підприємств паливно-енергетичного комплексу, що виник станом на 01.01.2005 р.?
 ·  Чи обов'язково підтверджувати факт відсутності податкового боргу при знятті з податкового обліку суб'єкта підприємницької діяльності - юридичної особи?
 ·  Юридична особа надає послуги з організації проведення азартних ігор у приміщеннях, розташованих на різних вулицях міста. Чи достатньо юридичній особі у цьому разі одного патенту?
 ·  Чи потрібно придбавати торговий патент на здійснення діяльності з продажу скетч-карток поповнення рахунку абонентів мобільних операторів через автомати для продажу штучних товарів?
 ·  Чи підлягає патентуванню як гральний бізнес господарча діяльність з надання послуг з гри у боулінг?
 ·  Який порядок справляння державного мита при нотаріальному посвідченні договору управління майном?
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 

Новини на TviyBiznes.com
Громадянська акція ВПЕРЕД
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України»
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця"
   27.04.2011
28 квітня у Віннці відбудеться представницький форум з Корпоротивної соціальної відповідальності
   27.04.2011
"КРИШТАЛЕВУ ЗІРКУ" ОТРИМАЛА АНАСТАСІЯ ОСТАПЕЦЬ
   03.03.2010