зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     Чи обов'язково підтверджувати факт відсутності податкового боргу при знятті з податкового обліку суб'єкта підприємницької діяльності - юридичної особи?

Відповідно до розділу восьмого Порядку № 80 для зняття з обліку платника податків - юридичної особи, крім військової частини, голова комісії з припинення (ліквідатор, ліквідаційна комісія тощо) чи особа, відповідальна за погашення податкових зобов'язань або податкового боргу платника податків у разі ліквідації платника податків, у триденний термін від дати внесення до Єдиного державного реєстру відомостей про те, що юридична особа перебуває в процесі припинення, подає до органу державної податкової служби, в якому платник податків перебуває на обліку, такі документи:

заяву про припинення платника податків за ф. № 8-ОПП;

оригінал довідки за ф. № 4-ОПП;

копію розпорядчого документа (рішення) власника або органу, уповноваженого на те засновницькими документами про ліквідацію;

копію розпорядчого документа про утворення ліквідаційної комісії.

Підпунктом 8.3.1 п. 8.3 розділу восьмого Порядку № 80 визначено, що якщо платник податків подавав заяву за ф. № 8-ОПП, то після проведеної перевірки платника податків та його відокремлених підрозділів та спливу законодавчо встановлених строків сплати узгоджених податкових зобов'язань такого платника податків та його відокремлених підрозділів у разі встановлення факту відсутності заборгованості платника податків та його відокремлених підрозділів перед Держбюджетом України та місцевими бюджетами з податків, зборів (обов'язкових платежів), які контролюються органами державної податкової служби, підрозділ обліку та звітності органу державної податкової служби складає довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів (обов'язкових платежів) за ф. № 22-ОПП та передає її до підрозділу обліку платників податків для направлення відповідальній особі платника податків за умови виконання таких вимог:

наявності повідомлень від фінансових установ про закриття всіх рахунків такого платника податків, у тому числі відкритих через відокремлені підрозділи;

повернення до органу державної податкової служби оригіналів документів, що видані платнику податків та його відокремленим підрозділам (свідоцтва, патенти, довідки за ф. № 4-ОПП, інші довідки тощо) і підлягають поверненню відповідно до законодавства, а також засвідчені копії цих документів, якщо такі видавались та підлягають поверненню до органу державної податкової служби.

Нормою п. 8.5 розділу восьмого Порядку № 80 визначено, що якщо після проведеної перевірки платника податків встановлено факт заборгованості його перед бюджетами, підрозділ обліку та звітності складає повідомлення про наявність заборгованості з податків і зборів (обов'язкових платежів) за ф. № 10-ОПП і надає його до підрозділу погашення прострочених податкових зобов'язань для надсилання особі, відповідальній за погашення податкових зобов'язань або податкового боргу, що є такою згідно із законодавством у разі ліквідації платника податків. Копії таких повідомлень передаються до підрозділу з обліку платників податків.

Повідомлення за ф. № 10-ОПП є вимогою органу державної податкової служби щодо погашення заборгованості з податків, зборів (обов'язкових платежів).

Таким чином, для зняття з податкового обліку суб'єкта підприємницької діяльності - юридичної особи підтвердження факту відсутності податкового боргу є обов'язковим.

     Матеріали розділу:

 ·  Як повинен визначати середньооблікову чисельність працюючих суб'єкт підприємницької діяльності, який бажає перейти на спрощену систему оподаткування?
 ·  Чи включаються до бази оподаткування єдиним податком кошти, які надійшли до статутного фонду юридичної особи - платника єдиного податку?
 ·  Який Порядок перерахування до бюджету відокремленими підрозділами податку з доходів фізичних осіб?
 ·  Чи може проводитися після 10.08.2006 р. процедура списання податкового боргу підприємств паливно-енергетичного комплексу, що виник станом на 01.01.2005 р.?
 ·  Юридична особа надає послуги з організації проведення азартних ігор у приміщеннях, розташованих на різних вулицях міста. Чи достатньо юридичній особі у цьому разі одного патенту?
 ·  Чи потрібно придбавати торговий патент на здійснення діяльності з продажу скетч-карток поповнення рахунку абонентів мобільних операторів через автомати для продажу штучних товарів?
 ·  Чи підлягає патентуванню як гральний бізнес господарча діяльність з надання послуг з гри у боулінг?
 ·  Підприємство виконує проектно-розвідувальні роботи з модернізації та реконструкції об'єктів теплових та електричних мереж, розташованих на території Російської Федерації. Який порядок обкладання ПДВ таких робіт?
 ·  Який порядок справляння державного мита при нотаріальному посвідченні договору управління майном?
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 

Новини на TviyBiznes.com
Громадянська акція ВПЕРЕД
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України»
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця"
   27.04.2011
28 квітня у Віннці відбудеться представницький форум з Корпоротивної соціальної відповідальності
   27.04.2011
"КРИШТАЛЕВУ ЗІРКУ" ОТРИМАЛА АНАСТАСІЯ ОСТАПЕЦЬ
   03.03.2010