зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     Зміна прізвища головного бухгалтера на підприємстві

Головний бухгалтер підприємства одружилася і змінила прізвище. Чи потрібно повідомити про це орган державної податкової служби?

Відповідно до ст. 9 Закону № 320/94-BP фізичні особи - платники податків та інших обов'язкових платежів зобов'язані подавати до державних податкових інспекцій по районах, районах у містах і містах без районного поділу відомості про зміну своїх реєстраційних даних протягом місяця з дня виникнення таких змін. Тобто у цьому випадку необхідно звернутися до державної податкової інспекції за місцем проживання до підрозділу, який веде Державний реєстр фізичних осіб, і повідомити про зміну прізвища. При собі потрібно мати документ про присвоєння ідентифікаційного номера (до лютого 2002 р. це була довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, починаючи з лютого 2002 р. - Картка фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів ) і паспорт.
На підставі цих документів орган державної податкової служби внесе зміни до Державного реєстру фізичних осіб та видасть нову Картку фізичній особі на нове прізвище.

Також слід повідомити про зміну прізвища головного бухгалтера органу державної податкової служби за місцем взяття на облік підприємства, до якого подають податкові декларації та розрахунки юридичної особи за його підписом. Для цього підприємству необхідно подати до державної податкової інспекції реєстраційну заяву з відміткою «Зміни», додавши до неї копію нової Картки. Документи приймаються лише за наявності паспорта особи, яка подає документи, та відповідних документів, що підтверджують її повноваження ( п. 7.9 Інструкції № 80).

Якщо прізвище змінив (змінила) керівник підприємства, то, крім вищенаведених процедур, ще здійснюється заміна довідки про взяття на облік підприємства (ф. № 4-OПП), оскільки відомості про керівника зазначаються у такій довідці ( п. 7.6 Інструкції № 80).

     Матеріали розділу:

 ·  Сроки открытия новой торговой точки
 ·  Все правила — в уголок покупателя
 ·  Декларация по НДС — с копейками или без
 ·  Основы интернет-маркетинга
 ·  Отчетность СПД-физического лица
 ·  Створення спільного підприємства
 ·  С чего нужно начать, чтобы стать частным предпринимателем?
 ·  Реєстрація магазинів як філій - платників податків?
 ·  Лікар-невропатолог хоче зайнятися приватною медичною практикою
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 

Новини на TviyBiznes.com
Громадянська акція ВПЕРЕД
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України»
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця"
   27.04.2011
28 квітня у Віннці відбудеться представницький форум з Корпоротивної соціальної відповідальності
   27.04.2011
"КРИШТАЛЕВУ ЗІРКУ" ОТРИМАЛА АНАСТАСІЯ ОСТАПЕЦЬ
   03.03.2010