зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     С какого момента нужно выплачивать налоги – с момента регистрации частного предпринимателя либо с момента начала ведения деятельности?»

"С какого момента нужно выплачивать налоги – с момента регистрации частного предпринимателя либо с момента начала ведения деятельности?"

Відповідно до статті 55 Господарського кодексу України суб'єктами господарювання визнаються учасники господарських відносин, які здійснюють господарську діяльність, реалізуючи господарську компетенцію (сукупність господарських прав та обов'язків), мають відокремлене майно і несуть відповідальність за своїми зобов'язаннями в межах цього майна, крім випадків, передбачених законодавством.

Суб'єктами господарювання є:

  1. господарські організації – юридичні особи, створені відповідно до Цивільного кодексу України, державні, комунальні та інші підприємства, створені відповідно до цього Кодексу, а також інші юридичні особи, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані в установленому законом порядку;
  2. громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані відповідно до закону як підприємці.

Отже можна зробити висновок, що моментом початку виконувати конституційний обов’язок – сплачувати податки та інші неподаткові обов’язкові збори – виникає саме з часу державної реєстрації громадянина суб’єктом підприємницької діяльності. А вже розмір та порядок сплати цих платежів залежатиме від виду та обсягу здійснюваної господарської діяльності, яку, до того ж, можна і не вести, здаючи до податкових органів нульові декларації.

     Матеріали розділу:

 ·  Может ли стать частным предпринимателем человек без прописки?
 ·  Чем чревата неоплата претензии налоговой инспекции?
 ·  Чи є пільги у приватного підприємця - матері-одиначки?
 ·  Обов'язкові умови для розміщення малих архітектурних форм (МАФ)
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 

Новини на TviyBiznes.com
Громадянська акція ВПЕРЕД
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України»
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця"
   27.04.2011
28 квітня у Віннці відбудеться представницький форум з Корпоротивної соціальної відповідальності
   27.04.2011
"КРИШТАЛЕВУ ЗІРКУ" ОТРИМАЛА АНАСТАСІЯ ОСТАПЕЦЬ
   03.03.2010