зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     Чем чревата неоплата претензии налоговой инспекции?

«Добрый день! Налоговая выставила претензию на 1800 грн. Через полгода я в почтовом ящике обнаружил письмо, что на меня подавали в суд, который определил взыскать эту сумму с меня. Это письмо из «Відділа Державної Виконавчої служби», называется «Постанова про відкриття виконавчого впровадження», в письме указано: открыть постановление по принудительному исполнению решения районного суда.

Вопрос:

  1. Чем мне это грозит, если я не оплачу эту претензию? (имущества на мне нет, только официальная зарплата).
  2. Можно ли подать аппеляцию? (прошло более полугода после решения суда!)»

 

1. Згідно статті 6 Закону України від 21.04.99 р. «Про виконавче провадження»  встановлюється обов’язковість вимог державного виконавця щодо виконання рішень судів для громадян на всій території України. Невиконання законних вимог державного виконавця тягне за собою відповідальність згідно з цим Законом:

Стаття 87. Відповідальність за невиконання рішення, що зобов'язує боржника виконати певні дії, та рішення про поновлення на роботі

У разі невиконання без поважних причин у встановлений державним виконавцем строк рішення, що зобов'язує боржника виконати певні дії, які можуть бути виконані лише боржником, та рішення про поновлення на роботі державний виконавець виносить постанову про накладення штрафу на боржника – фізичну особу в розмірі від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на боржника – юридичну особу – від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та призначає новий строк для виконання.

Постанова державного виконавця про накладення штрафу затверджується начальником відповідного органу державної виконавчої служби, якому він безпосередньо підпорядкований. Постанова про накладення штрафу може бути оскаржена до суду в 10-денний строк.

У разі повторного невиконання рішення боржником без поважних причин державний виконавець у тому ж порядку накладає штраф на боржника у подвійному розмірі. При подальшому невиконанні рішення боржником державний виконавець порушує клопотання перед судом про кримінальну відповідальність боржника відповідно до закону.

Відповідно до ст. 111 Закону сторони (стягувач – ДПІ, боржник – Ви) мають право знайомитися з матеріалами виконавчого провадження, робити з них виписки, знімати копії, подавати додаткові матеріали, заявляти клопотання, брати участь у провадженні виконавчих дій, давати усні і письмові пояснення в процесі виконавчих дій, висловлювати свої доводи, міркування з усіх питань, що виникають у ході виконавчого провадження, у тому числі при проведенні експертизи, заперечувати проти клопотань, доводів та міркувань інших учасників виконавчого провадження, заявляти відводи у випадках, передбачених цим Законом, оскаржувати дії (бездіяльність) державного виконавця з питань виконавчого провадження та користуватися іншими правами, наданими цим Законом.

За виконавчим документом про стягнення коштів за погодженням із стягувачем боржник може передати стягувачу в рахунок повного або часткового погашення боргу власне майно.

Сторони зобов'язані письмово повідомляти державного виконавця про виникнення обставин, що зумовлюють обов'язкове зупинення виконавчого провадження, встановлення відстрочки або розстрочки виконання, зміну способу і порядку виконання рішення, зміну місця проживання чи місцезнаходження, а боржник – фізична особа – про зміну місця роботи.

Боржник зобов'язаний у строк, встановлений державним виконавцем, надати достовірні відомості про свої доходи та майно, у тому числі про майно, яким він володіє спільно з іншими особами, рахунки в банківських та фінансових установах, своєчасно з'явитися за викликом державного виконавця, письмово повідомити державного виконавця про майно, що перебуває в заставі або у інших осіб, а також про кошти та майно, належні боржникові від інших осіб.

2. Під час розгляду Вашої справи у суді першої інстанції були порушені Ваші права, передбачені ст. 27 Цивільно-процесуального кодексу України, а саме – брати участь у судових засіданнях, брати участь у дослідженні доказів, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, давати усні та письмові пояснення судові, подавати свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб, оскаржувати рішення і ухвали суду та інші процесуальні права, встановлені законом, а також один з головних принципів цивільного судочинства, закріпленого у ч. 2 ст. 6 ЦПК відносно того, що «ніхто не може бути позбавлений права на інформацію про час і місце розгляду своєї справи».

Тому, подаючи апеляційну скаргу до суду, зверніться до суду з проханням поновити строк апеляційного оскарження і прийняти заяву до провадження у зв’язку з порушення судом першої інстанції зазначених вище Ваших прав і принципів судочинства.

     Матеріали розділу:

 ·  Может ли стать частным предпринимателем человек без прописки?
 ·  С какого момента нужно выплачивать налоги – с момента регистрации частного предпринимателя либо с момента начала ведения деятельности?»
 ·  Чи є пільги у приватного підприємця - матері-одиначки?
 ·  Обов'язкові умови для розміщення малих архітектурних форм (МАФ)
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 

Новини на TviyBiznes.com
Громадянська акція ВПЕРЕД
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України»
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця"
   27.04.2011
28 квітня у Віннці відбудеться представницький форум з Корпоротивної соціальної відповідальності
   27.04.2011
"КРИШТАЛЕВУ ЗІРКУ" ОТРИМАЛА АНАСТАСІЯ ОСТАПЕЦЬ
   03.03.2010