зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     Ідентифікаційний код та релігійні переконання

«Добрый день! Просветите, пожалуйста, как добиться проставления в паспорте отметки о праве жить без идентификационного кода. Тут вероятно нужны консультации в Украинской Православной Церкви КП и Русской, так называемой, Украинской Православной Церкви МП. Заранее благодарен! С почтением, Николай!»

Закон України «Про Державний реєстр фізичних осіб-платників податків та інших обов'язкових платежів» встановлює наступне:

Державний реєстр фізичних осіб-платників податків та інших обов'язкових – це автоматизований банк даних, створений для забезпечення єдиного державного обліку фізичних осіб, які зобов'язані сплачувати податки, збори, інші обов'язкові платежі до бюджетів та внески до державних цільових фондів у порядку і на умовах, що визначаються законодавчими актами України.

Для осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера та офіційно повідомляють про це відповідні державні органи, зберігаються раніше встановлені форми обліку платників податків та інших обов'язкових платежів. У паспортах зазначених осіб робиться відмітка про наявність у них права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера.

До Державного реєстру не вноситься інформація про осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера та офіційно повідомляють про це відповідні державні органи.

Порядок унесення відмітки до паспорта громадянина України щодо ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків та інших обов'язкових платежів, затверджений Наказом Державної податкової адміністрації України, Міністерства внутрішніх справ України від 19 жовтня 2004 року №602/1226, встановлює:

Громадяни України, які відмовились від прийняття ідентифікаційного номера, обліковуються як платники податків та інших обов'язкових платежів за серією та номером паспорта.

Особа, яка через свої релігійні або інші переконання відмовляється від прийняття ідентифікаційного номера, у разі відсутності в неї ідентифікаційного номера повідомляє у формі заяви орган державної податкової служби за своїм місцем реєстрації. Особа, яка через свої релігійні або інші переконання відмовляється від ідентифікаційного номера, у разі наявності в неї ідентифікаційного номера повідомляє у формі заяви орган державної податкової служби за своїм місцем реєстрації. 

Перелік документів, що подає фізична особа, яка відмовляється від ідентифікаційного номера, до органу державної податкової служби

У залежності від свого статусу фізична особа надає відповідний комплект документів.

Особа пред'являє: свідоцтво про народження, паспорт громадянина України, свідоцтво про шлюб (за наявності), свідоцтво про розірвання шлюбу (за наявності), свідоцтво про зміну імені (за наявності), копію документа про присвоєння ідентифікаційного номера (до березня 2002 року – Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, з березня 2002 року – Картка фізичної особи – платника податків)(за наявності).

Особа, яка обміняла паспорт громадянина України, у якому було проставлено відмітку, пред'являє: свідоцтво про народження, новий паспорт громадянина України, свідоцтво про шлюб (за наявності), свідоцтво про розірвання шлюбу (за наявності), свідоцтво про зміну імені (за наявності).

Дії посадових осіб органу державної податкової служби

Посадова особа органу державної податкової служби отримує заповнену заяву з додатком.

У разі відсутності розбіжностей між даними заяви та пред'явленими документами приймає заяву, про що робить відповідний запис на заяві та формує особову справу.

Після прийняття заяви орган державної податкової служби за місцем реєстрації особи проводить перевірку наявності інформації про особу в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів (далі – ДРФО) щодо достовірності поданих даних.

У термін до 30 календарних днів з дня прийняття заяви орган державної податкової служби надає заявнику довідку або відмовляє в наданні такої довідки із зазначенням причин відмови. Термін дії довідки – 30 календарних днів.

Перелік документів, що подає фізична особа, яка відмовляється від ідентифікаційного номера, до органу внутрішніх справ

Фізична особа, яка відмовляється від ідентифікаційного номера, подає до органу внутрішніх справ за своїм місцем реєстрації довідку за формою №В3 та паспорт громадянина України.

Дії посадових осіб органу внутрішніх справ

Посадова особа органу внутрішніх справ при зверненні громадянина за місцем його реєстрації щодо внесення відмітки до його паспорта розглядає довідку за ф. №В3 щодо повноти і правильності її заповнення та відповідності пред'явленому паспорту.

У разі відсутності невідповідностей посадова особа вносить на 7–9 сторінку паспорта відмітку, зміст та форму якої наведено в додатку 4.

У разі невідповідності довідки за ф. №В3 пред'явленому паспорту посадова особа повертає паспорт та довідку за ф. №В3 громадянину.

     Матеріали розділу:

 ·  Державна реєстрація підприємця
 ·  Великі призи, подарунки та вигране в казино також обкладається податками
 ·  Як підприємству стати науковою організацією?
 ·  Як підприємцю грамотно замінити свідоцтво про реєстрацію підприємства?
 ·  Підприємницька діяльність без печатки?!
 ·  Види оподаткування
 ·  Спрощена система оподаткування та можливі відрахування
 ·  Дозвіл пожежної охорони у приміщенні, яке орендується
 ·  Должен ли предприниматель платить налоги, если его деятельность еще не приносит доход?
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 

Новини на TviyBiznes.com
Громадянська акція ВПЕРЕД
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України»
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця"
   27.04.2011
28 квітня у Віннці відбудеться представницький форум з Корпоротивної соціальної відповідальності
   27.04.2011
"КРИШТАЛЕВУ ЗІРКУ" ОТРИМАЛА АНАСТАСІЯ ОСТАПЕЦЬ
   03.03.2010