зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     Переоформлення документів земельної ділянки під забудову

    «Сестра переоформила участок под застройку на родную сестру. В сельском совете переоформление длится больше года.

1. Как долго может длиться переоформление?

2. Кому и на кого конкретно жаловаться, а то в с/с «футболят» из кабинета в кабинет?»

Статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» визначається виключна компетенція сільських, селищних, міських рад. Виключно на пленарних засіданнях сільської, селищної, міської ради вирішуються серед усього переліку питань й вирішення відповідно до закону питань регулювання земельних відносин.

На підставі рішень сільських, селищних, міських рад до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать і реєстрація суб'єктів права власності на землю; реєстрація права користування землею і договорів на оренду землі; видача документів, що посвідчують право власності і право користування землею (ст. 33 Закону про місцеве самоврядування).

Земельний кодекс України у ст. 12 до повноважень сільських, селищних, міських рад у галузі земельних відносин на території сіл, селищ, міст відносить і організацію землеустрою, змісту якого передбачає підготовку документів, що посвідчують право власності або право користування землею (ст. 184 ЗКУ).

У разі зволікання цього процесу ст. 17 ЗКУ до повноважень місцевих державних адміністрацій у галузі земельних відносин відносить координацію здійснення землеустрою та державного контролю за використанням та охороною земель.

Стаття 74 ЗКУ встановлює відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування. Органи та посадові особи місцевого самоврядування несуть відповідальність за свою діяльність перед територіальною громадою, державою, юридичними і фізичними особами. А ст. 77 ЗКУ конкретизує відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування перед юридичними і фізичними особами. Шкода, заподіяна юридичним і фізичним особам в результаті неправомірних рішень, дій або бездіяльності органів місцевого самоврядування, відшкодовується за рахунок коштів місцевого бюджету, а в результаті неправомірних рішень, дій або бездіяльності посадових осіб місцевого самоврядування – за рахунок їх власних коштів у порядку, встановленому законом. Спори про поновлення порушених прав юридичних і фізичних осіб, що виникають в результаті рішень, дій чи бездіяльності органів або посадових осіб місцевого самоврядування, вирішуються в судовому порядку.

Порядок проходження питань, які виносяться на вирішення пленарних засідань сесії сільради визначається регламентом даної сільради. Якщо сільрада зволікає з вирішенням питання, напишіть скаргу на ім’я голови сільради з позначкою про направлення копії скарги голові райдержадміністрації. У разі зволікання з відповіддю та подальшою бездіяльністю сільради та її голови, Ви маєте всі права звернутися до адміністративного суду по факту бездіяльності сільради та заподіянню матеріальних збитків (неотримання можливого доходу) і моральної шкоди (неможливість використовувати земельну ділянку за призначенням). Порядок звернення до адміністративного суду детально описано у Кодексі адміністративного судочинства.

     Матеріали розділу:

 ·  Чи включається до складу валових витрат виплата працюючим тринадцятої зарплати?
 ·  Підприємство надає в оренду основні засоби групи 3. Чи може орендна плата бути меншою, ніж амортизаційні відрахування ?
 ·  Как получить справку собственнику сельхозпродукции?
 ·  Налоговая льгота при неполном рабочем дне
 ·  Відновлення загубленої трудової книжки
 ·  Акт про право володіння землею
 ·  Які податки потрібно сплатити при оформленні договору спадщини?
 ·  Податкова інспекція наклала штраф за несвоєчасну сплату податків
 ·  Отримання державного акту на придбану ділянку землі
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 

Новини на TviyBiznes.com
Громадянська акція ВПЕРЕД
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України»
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця"
   27.04.2011
28 квітня у Віннці відбудеться представницький форум з Корпоротивної соціальної відповідальності
   27.04.2011
"КРИШТАЛЕВУ ЗІРКУ" ОТРИМАЛА АНАСТАСІЯ ОСТАПЕЦЬ
   03.03.2010