зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     Податкова інспекція наклала штраф за несвоєчасну сплату податків

  «Я с декабря 2004 года оформлен СПД. В соответствии с видом своей деятельности плачу единый налог. В апреле 2005 года  налоговая изменила счет для перечисления налога. Не зная об изменениях, начиная с мая, я в установленные сроки производил оплаты, о чем подтверждают квитанции со штампами банков, находящихся также в Оболонском районе. В июле я сдал очередной отчет и, со стороны налоговой инспекции никаких претензий не было. Только в начале сентября обнаружилось недоразумение, а после определенных процедур банки перевели деньги за три месяца на нужный счет, о чем выдали подтверждения-меморандумы. Сегодня выясняется, что налоговая инспекция в течении всего времени насчитывала мне «недоимки» и штрафы, которые переросли в приличную сумму. Требуют их оплаты, на основании, предусмотренном статьей за несвоевременную уплату налогов. Как быть в данной ситуации? Ведь с моей стороны не было злого умысла, преднамеренных действий, а «де факто» оплаты я производил вовремя? Спасибо»

Наказ Державної податкової адміністрації України від 18 липня 2005 року №276 «Про затвердження Інструкції про порядок ведення органами державної податкової служби оперативного обліку платежів до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється органами державної податкової служби України» встановлює наступне:

Інформацію про реквізити відкритих рахунків для зарахування платежів до бюджетів органи державної податкової служби одержують від органів Державного казначейства України відповідно до Порядку взаємодії між органами Державного казначейства України та органами державної податкової служби України в процесі виконання державного та місцевих бюджетів за доходами, затвердженого наказом Державного казначейства України, Державної податкової адміністрації України від 25.04.2002 №74/194, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.05.2002 за №436/6724 (із змінами).

Інформацію про реквізити зазначених рахунків органи державної податкової служби доводять до платників податків шляхом їх розміщення на дошці податкових оголошень, установленій на доступному для огляду місці біля входу до приміщення податкового органу.

Указ Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» встановлює, що суб'єкти малого підприємництва несуть відповідальність за правильність обчислення, своєчасність подання розрахунків та сплати сум єдиного податку згідно із законодавством України.

Таким чином, якщо відповідна інформація була розміщена належним чином, то податкова інспекція правомірно пред’являє Вам претензії.

     Матеріали розділу:

 ·  Чи включається до складу валових витрат виплата працюючим тринадцятої зарплати?
 ·  Підприємство надає в оренду основні засоби групи 3. Чи може орендна плата бути меншою, ніж амортизаційні відрахування ?
 ·  Как получить справку собственнику сельхозпродукции?
 ·  Налоговая льгота при неполном рабочем дне
 ·  Відновлення загубленої трудової книжки
 ·  Акт про право володіння землею
 ·  Які податки потрібно сплатити при оформленні договору спадщини?
 ·  Переоформлення документів земельної ділянки під забудову
 ·  Отримання державного акту на придбану ділянку землі
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 

Новини на TviyBiznes.com
Громадянська акція ВПЕРЕД
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України»
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця"
   27.04.2011
28 квітня у Віннці відбудеться представницький форум з Корпоротивної соціальної відповідальності
   27.04.2011
"КРИШТАЛЕВУ ЗІРКУ" ОТРИМАЛА АНАСТАСІЯ ОСТАПЕЦЬ
   03.03.2010