зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     Про питання оподаткування, коли обмін об'єктами рухомого майна здійснюється між

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

Лист від 18.10.06 № 11774/6/17-0716

Про питання оподаткування, коли обмін об'єктами рухомого майна здійснюється між
фізичною і юридичною особами

(Витяг)

Згідно із Цивільним кодексом України (статті 715, 716), за договором міни (бартеру) кожна зі сторін зобов'язується передати другій стороні у власність один товар в обмін на інший товар. Кожна зі сторін договору міни є продавцем того товару, який він передає в обмін, і покупцем товару, який він одержує взамін.

Таким чином, якщо договір міни рухомого майна посвідчується нотаріально, то податковим агентом при ньому є нотаріус (п. 12.5 ст. 12 Закону), а особою, відповідальною за сплату податку, є сама фізична особа - власник майна, що обмінюється (продається). Така фізична особа має сплатити податок до або під час нотаріального посвідчення договору міни (купівлі-продажу) зі звичайної вартості рухомого майна.

Якщо ж міна (купівля-продаж) рухомого майна здійснюється без нотаріального посвідчення договору, то в даному випадку юридична особа, як передбачено п. 12.4 ст. 12 Закону, має виступити податковим агентом щодо звичайної вартості рухомого майна, яке відчужується фізичною особою. У податковому розрахунку ф. N 1ДФ дана операція має бути відображена за ознакою доходу 07.

     Матеріали розділу:

 ·  Шановні підприємці! Ви маєте нагоду ознайомитись з проектом ДПА України.
 ·  Увага! Зміни щодо плати за ліцензії!
 ·  Электронные реестры налоговых накладных будут способствовать выведению "из тени" 20-25% средств по уплате НДС, - ГНА
 ·  Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України „Про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо оподаткування банківських установ)
 ·  Зняття з обліку платників податків в органах державної податкової служби
 ·  ЛИСТ щодо обкладення податком з доходів фізичних осіб доходу за субординованим боргом
 ·  Досконала система обміну інформацією - спільний інтерес платника податків та органів державної податкової служби.
 ·  О необходимости внесения изменений в Свидетельство об уплате единого налога, в частности, относительно расширения видов деятельности
 ·  В ВИННИЦЕ ПЫТАЛИСЬ НЕЗАКОННО ВОЗМЕСТИТЬ НДС
 ·  Про оподаткування процентів, що виплачуються фізичним особам за субординованим
 ·  Про окремі питання застосування спрощеної системи оподаткування
 ·  Щодо ставок оподаткування доходів фізичних осіб
 ·  Податковий календар на листопад 2006 року
 ·  Ще один крок на зустріч платникам податків
 ·  Податковий календар на жовтень 2006 року
 ·  ДПА прогнозує прийняття податкового кодексу у 2007
 ·  Податкова прогнозує повне відшкодування ПДВ експортерам у жовтні-листопаді
 ·  Прибутковий податок збільшиться
 ·  Податкова йде в систему
 ·  Податкова міліція інформує
 ·  Майже кожен п'ятий анонімний респондент поставив податківцям "відмінно"
 ·  Проект Податкового Кодексу передбачає розширити коло СПД, яким забороняється спрощена система оподаткування
 ·  Три дні на заперечення акта про результати камеральної перевірки
 ·  Затверджена нова форма Акту про результати камеральної перевірки
 ·  Якщо подано кілька заяв на розстрочення
 ·  Найголовніший пріоритет модернізації податкової
 ·  Світовий банк допоможе Україні з податковою реформою
 ·  Щодо порядку плати за землю фізичною особою - платником єдиного податку
 ·  Комітет з питань транспорту і зв'язку на своєму засіданні 6 вересня 2006 року розглянув проект закону про внесення змін до статті 22 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо індексації основних фондів підприємств
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8 

Новини ДПІ
Конкурс «Податки очима дітей» завершується
Заробітчани можуть стати платниками єдиного податку
«Хмільний» збір відкориговано
Хто сплачує місцеві податки?
Держивіденди -2009