зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Реєстрація СПД-фізичної особи
Реєстрація СПДФО в органі державної реєстрації
Взяття СПДФО на облік платників податків
Реєстрація СПДФО в органі Пенсійного фонду України
Реєстрація в Фонді страхування на випадок безробіття
Реєстрація у Фонді страхування від нещасних випадків
Реєстрація у Фонді страхування з тимчасової втрати працездатності
Одержання дозволу на виготовлення печаток і штампів
Відкриття СПДФО поточного банківського рахунку
КВЕДи
Реєстрація СПД - юридичної особи
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     Одержання суб'єктом підприємницької діяльності - фізичною особою дозволу на виготовлення печаток і штампів

Наявність печаток і штампів для Вас, як суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи, не є обов'язковою умовою провадження підприємницької діяльності, крім підприємців, які зареєструвалися платниками податку на додану вартість.
Якщо ж Ви вирішили мати печатку чи штампи, то Вам потрібно вдатися до послуг спеціалізованих штемпельно-граверних майстерень, що виготовляють такі печатки та штампи. Перед тим як звернутися до цих майстерень, Вам належить попередньо отримати дозвіл органу МВС.

Для одержання дозволу на оформлення замовлень на виготовлення печаток і штампів суб'єктові підприємницької діяльності - фізичній особі необхідно звернутися до міського або районного органу внутрішніх справ за місцем своєї державної реєстрації (для вінничан - вул. Пирогова, 4 (Вінницький міський відділ УМВС, 3 поверх, над спортзалом), понеділок - п'ятниця, тел.: 59 39 10).

Особисто або через уповноважених осіб до органу внутрішніх справ подаються такі документи:

 • заява встановленого зразка (маєте сплатити 24 грн. за комп’ютерні послуги дозвільної системи), де вказується:
  • кількість печаток та штампів, які передбачається виготовити;
  • вперше чи ні виготовляються печатки та штампи (якщо не вперше - вказується підстава для виготовлення печаток і штампів);
  • місце проживання;
  • прізвище, ім'я, по батькові, паспортні дані СПДФО, а також особи, яка уповноважена отримати дозвіл оформити замовлення на виготовлення печаток і штампів та подати клопотання до органу внутрішніх справ (якщо одержує дозвіл та подає документи особа, уповноважена СПДФО);
 • оригінал та копія свідоцтва про державну реєстрацію, засвідчена нотаріально;
 • два примірники зразків (ескізів) печаток, штампів (малюнок на комп'ютері);
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру фізичної особи - платника податків;
 • паспорт та ксерокопія паспорту (1,2,11 сторінки); 
 • копія довідки з ДПІ за ф. № 4-ОПП, яка підтверджує взяття на податковий облік;
 • копія довідки з банку про відкриття рахунку;
 • документ, що підтверджує внесення плати за видачу дозволу на виготовлення печаток і штампів. Для вінничан таким документом є платіжне доручення або квитанція про внесення коштів у сумі 90,00 грн. за кожну одиницю печатки або штампу за послуги дозвільної системи + послуги банку.

Якщо документи подає особа, уповноважена на це суб'єктом підприємницької діяльності - фізичною особою, то до органу внутрішніх справ вона подає також оформлене відповідно до вимог законодавства доручення цій особі на подання документів (клопотання).

Органам внутрішніх справ для видачі дозволу на оформлення замовлень на виготовлення печаток і штампів забороняється вимагати від Вас інші документи.

Протягом п'яти робочих днів від дня одержання документів орган внутрішніх справ зобов'язаний видати Дозвіл на оформлення замовлень на виготовлення печаток і штампів або письмову відмову із зазначенням причин, які обумовлюються законодавством України.

Під час отримання дозволу до органу внутрішніх справ подається оригінал свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності. На зворотному боці оригіналу свідоцтва про державну реєстрацію проставляється штамп про видачу дозволу на право виготовлення певної кількості печаток і штампів, який засвідчується підписом працівника дозвільної системи органу внутрішніх справ і скріплюється печаткою з відтиском "Дозвільна система". Після цього оригінал свідоцтва про державну реєстрацію повертається його власнику.

В органі внутрішніх справ на кожному поданому примірнику зразків (ескізів) печаток і штампів також ставляться штампи, які засвідчуються підписом працівника дозвільної системи і скріплюються печаткою з відтиском "Дозвільна система".

Крім того, орган внутрішніх справ у відповідних випадках проставляє на дозволі та на кожному примірнику зразків (ескізів) печаток і штампів штамп про те, що ці печатки та штампи виготовляються вперше. Оформлені дозволи видаються суб'єктам підприємницької діяльності - фізичним особам або уповноваженим ними особам під розписку, після пред'явлення паспорту чи іншого документу, що засвідчує особу, а також доручення на особу, відповідальну за одержання дозволу (для уповноважених осіб). СПДФО можуть мати тільки по одному примірнику основної каучукової або металевої печатки. Натомість кількість штампів не обмежується. На печатках і штампах повинен зазначатися ідентифікаційний номер суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи.

Напис на печатках і штампах має відповідати назві, яка зазначена у свідоцтві про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності.

Штемпельно-граверні майстерні та дільниці (а їх безліч, лише на вул. Соборній у місті Вінниці можна нарахувати до п’яти організацій, які мають дозвіл на виготовлення печаток та штампів) приймають від суб'єктів підприємницької діяльності замовлення на отримання дозволу від органу внутрішніх справ та власне виготовлення печаток і штампів. Вартість найпростішої печатки – від 180, 00 грн., кожен додатковий елемент малюнку коштує 15,00 грн. Крім того, вартість залежить від оснастки (на Ваш вибір) та швидкості отримання дозволу й виготовлення (проста печатка зі строком виготовлення до п’яти днів коштуватиме близько 320,00-350,00 грн, термінова – вдвічі дорожча).

Новини на TviyBiznes.com
Громадянська акція ВПЕРЕД
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України»
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця"
   27.04.2011
28 квітня у Віннці відбудеться представницький форум з Корпоротивної соціальної відповідальності
   27.04.2011
"КРИШТАЛЕВУ ЗІРКУ" ОТРИМАЛА АНАСТАСІЯ ОСТАПЕЦЬ
   03.03.2010