зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Реєстрація СПД-фізичної особи
Реєстрація СПД - юридичної особи
Підготовка установчих документів підприємства
Відкриття банківського рахунку для формування статутного фонду господарського товариства
Державна реєстрація СПД-юридичної особи
Включення СПДЮО до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України
Реєстрація СПДЮО в органі Пенсійного фонду України
Реєстрація в Фонді страхування на випадок безробіття
Реєстрація у Фонді страхування від нещасних випадків
Реєстрація у Фонді страхування з тимчасової втрати працездатності
Взяття СПДЮО на облік в органі державної податкової служби
Одержання СПДЮО дозволу на виготовлення печаток і штампів
Відктриття СПДЮО поточного банківського рахунку
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     Одержання СПДЮО дозволу на виготовлення печаток і штампів

Обов'язковим атрибутом діяльності суб'єкта підприємницької діяльності - юридичної особи є печатка, а в разі необхідності - штампи.
Виготовленням печаток і штампів займаються штемпельно-граверні майстерні. Однак для того, щоб у такій майстерні прийняли Ваше замовлення на виготовлення печатки (штампу), потрібно одержати дозвіл на оформлення замовлень на виготовлення печаток і штампів в органі внутрішніх справ.
Для одержання цього дозволу звертайтеся до міського або районного органу внутрішніх справ за місцем державної реєстрації (для вінничан - вул. Пирогова, 4 (Вінницький міський відділ УМВС, 3 поверх, над спортзалом), понеділок - п'ятниця, тел.: 59 39 10).
Особисто або через уповноважених осіб до органу внутрішніх справ подаються такі документи:

 • заява, де вказується:
  - кількість печаток та штампів, які передбачається виготовити;
  - вперше чи ні виготовляються печатки та штампи (якщо не вперше - вказується підстава для виготовлення печаток і штампів);
  - юридична адреса;
  - прізвище, ім'я, по батькові, паспортні дані керівника СПДЮО, а також особи, яка уповноважена отримати дозвіл оформити замовлення на виготовлення печаток і штампів та подати клопотання до органу внутрішніх справ (якщо одержує дозвіл та подає документи особа, уповноважена СПДЮО);
 • оригінал та засвідчена нотаріально копія свідоцтва про державну реєстрацію;
 • два примірники зразків (ескізів) печаток, штампів (малюнок на комп'ютері, засвідчений керівником підприємства);
 • копія статуту, засвідчена нотаріально;
 • паспорт та ксерокопія паспорту керівника (1, 2, 11 сторінки);
 • довідка про присвоєння індетифікаційного коду керівника та її ксерокопія;
 • довідка з ДПІ за ф. № 4-ОПП, яка підтверджує взяття на податковий облік;
 • копія довідки про включення ЮО до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (управління статистики);
 • довідка з банку про відкриття рахунку;
 • документ, що підтверджує внесення плати за видачу дозволу на виготовлення печаток і штампів. Таким документом є платіжне доручення або квитанція про внесення коштів у сумі 90,00 грн. за кожну одиницю печатки або штампу за послуги дозвільної системи + послуги банку.

Документи для одержання дозволу на оформлення замовлень на виготовлення печаток і штампів може подати керівник підприємства або уповноважена ним особа. Уповноважена особа при цьому має подати оформлене відповідно до вимог законодавства доручення, видане їй, на право подання документів (клопотання).
Органам внутрішніх справ для видачі дозволу на виготовлення печаток і штампів забороняється вимагати від суб'єкта підприємницької діяльності додаткові документи.
Протягом 5 (п'яти) робочих днів від дня одержання документів орган внутрішніх справ зобов'язаний видати Дозвіл на оформлення замовлень на виготовлення печаток і штампів або дати письмову відмову із зазначенням причин, які обумовлюються законодавством України.
Під час одержання дозволу до органу внутрішніх справ подається оригінал свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності. На зворотному боці оригіналу свідоцтва про державну реєстрацію проставляється штамп про видачу дозволу на право виготовлення певної кількості печаток і штампів, який засвідчується підписом працівника дозвільної системи органу внутрішніх справ і скріплюється печаткою з відтиском "Дозвільна система". Відтак оригінал свідоцтва про державну реєстрацію повертається його власнику.
На кожному поданому примірнику зразків (ескізів) печаток і штампів в органі внутрішніх справ ставляться штампи, які засвідчуються підписом працівника дозвільної системи й скріплюються печаткою з відбитком "Дозвільна система". Крім того, орган внутрішніх справ повинен проставити на дозволі та на кожному примірнику зразків (ескізів) печаток і штампів штамп про те, що печатки та штампи виготовляються вперше.
Суб'єкти підприємницької діяльності - юридичні особи можуть мати тільки по одному примірнику основної каучукової або металевої печатки.
На всіх печатках і штампах має зазначатися ідентифікаційний код Вашого підприємства, а напис на них повинен відповідати назві, яка зазначена у свідоцтві про державну реєстрацію підприємства.
Печатки з емблемами, товарними знаками, тощо з відповідним описом можуть бути виготовлені тільки в тому разі, якщо вони зареєстровані у встановленому законодавством України порядку або передбачені в статуті чи положенні підприємства.

Штемпельно-граверні майстерні та дільниці (а їх безліч, лише на вул. Соборній у місті Вінниці можна нарахувати до п’яти організацій, які мають дозвіл на виготовлення печаток та штампів) приймають від суб'єктів підприємницької діяльності замовлення на отримання дозволу від органу внутрішніх справ та власне виготовлення печаток і штампів. Вартість найпростішої печатки – від 200,00 грн., кожен додатковий елемент малюнку коштує 15,00 грн. Крім того, вартість залежить від оснастки (на Ваш вибір) та швидкості отримання дозволу й виготовлення (проста печатка зі строком виготовлення до п’яти днів коштуватиме близько 350,00-400,00 грн, термінова – вдвічі дорожча).


Новини на TviyBiznes.com
Громадянська акція ВПЕРЕД
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України»
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця"
   27.04.2011
28 квітня у Віннці відбудеться представницький форум з Корпоротивної соціальної відповідальності
   27.04.2011
"КРИШТАЛЕВУ ЗІРКУ" ОТРИМАЛА АНАСТАСІЯ ОСТАПЕЦЬ
   03.03.2010