зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Дозвіл на використання касового апарату
Отримання дозволу від Держнагляду за охороною праці
Отримання дозволу в органах Держпожежнагляду
Отримання висновку Санепідемстанції
Дозвіл на розміщення об`єкта торгівлі
Порядок отримання дозволів
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     Дозвіл на розміщення об`єкта торгівлі

Окремо звертаємо Вашу увагу на питання отримання дозволу на розміщення об`єкта торгівлі. Для того, щоб відкрити торговельну точку, Ви повинні не лише орендувати для цього приміщення, але й отримати деякі дозволи на початок роботи, а саме:

  • Дозвіл на розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг видається в органі місцевого самоврядування за місцем здійснення торговельної діяльності. Порядок видачі дозволу на розміщення об'єкту торгівлі (або свідоцтво торговельної точки) та розмір збору за його видачу встановлюється безпосередньо міськими органами влади (порядок видачі дозволів та розміри зборів на території м. Вінниці врегульовані "Положенням про збір за видачу дозволу на розміщенню об'єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Вінниці" , що прийняте рішенням Вінницької міської ради від 21.09.2004 №790). Окрім того, відповідно до пункту 11 постанови Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. №108 "Про порядок заняття торговельною діяльністю та правила торговельного обслуговування населення" СПД повинен погоджувати режим роботи торговельної точки з місцевими органами влади.
    Для отримання дозволу на право здійснення торгівлі чи надання послуг необхідно мати дозволи на початок роботи від органів пожежного нагляду та санітарно-епідеміологічної служб, а також оригінал договору оренди. Строк дії дозволу є аналогічним найменшому строку дії вищезазначених документів
    (наприклад, якщо дозвіл від органів пожежного нагляду виданий на 1 рік, дозвіл санітарно-епідеміологічної служб - на 1,5 року, а договір оренди укладений на 8 місяців, то дозвіл на право здійснення торгівлі чи надання послуг буде виданий на 8 місяців). Переважно дозволи видаються строком на рік. Кожен наступний дозвіл отримується до закінчення строку дії попереднього дозволу у вповноваженому на це відділі виконкому (для вінничан це управління торгівлі, громадського харчування та побуту міської ради. По питаннях отримання дозволів необхідно звернутись до Єдиного реєстраційного офісу або у 509 кабінет міськвиконкому, вул. Соборна, 59).    

Новини на TviyBiznes.com
Громадянська акція ВПЕРЕД
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України»
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця"
   27.04.2011
28 квітня у Віннці відбудеться представницький форум з Корпоротивної соціальної відповідальності
   27.04.2011
"КРИШТАЛЕВУ ЗІРКУ" ОТРИМАЛА АНАСТАСІЯ ОСТАПЕЦЬ
   03.03.2010