зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Дозвіл на використання касового апарату
Отримання дозволу від Держнагляду за охороною праці
Отримання дозволу в органах Держпожежнагляду
Отримання висновку Санепідемстанції
Дозвіл на розміщення об`єкта торгівлі
Порядок отримання дозволів
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     Матеріали розділу:

 ·  Отримання дозволу в органах Державного пожежного нагляду

     Лист-роз'яснення від 21.02.2006 № 1343/01-2183/211стосовно змін до Порядку видачі органами державного пожежного нагляду дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень

  ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ
З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА
МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ
З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
ВІД НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Лист-роз'яснення від 21.02.2006 № 1343/01-2183/211

стосовно змін до Порядку видачі органами державного пожежного нагляду дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень

На виконання ст.9 Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва надає роз'яснення щодо застосування Постанови Кабінету Міністрів від 11 січня 2006 р. № 17 "Про внесення змін до Порядку видачі органами державного пожежного нагляду дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень".

Відповідно до зазначеної постанови Кабінету Міністрів суб'єкти підприємницької діяльності звільняються від необхідності отримувати дозвіл на початок роботи та оренду приміщень у разі, якщо вони орендують торгівельні місця, кіоски та контейнери, що розміщені на ринках відповідно до схеми, погодженою в установленому порядку з органами державного пожежного нагляду, а також у разі прийняття в експлуатацію об'єктів нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту державною комісією.

Крім цього, з набуттям чинності зазначеної постанови Кабінету Міністрів суб'єкти підприємницької діяльності можуть розпочинати свій бізнес за декларативним принципом, тобто без необхідності отримання дозволу, але за умови страхування цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди. Такий принцип застосовується лише стосовно об'єктів, які не відносяться до вибухопожежонебезпечних та об'єктів з масовим перебуванням людей і не розміщуються на території або всередині зазначених об'єктів, та якщо не змінюється функціональне призначення об'єктів/приміщень і не проводиться їх перепланування.

Якщо власники (орендарі) не змінюють функціональне призначення об'єктів та орендованих приміщень і не проводять їх перепланування, крім потенційно небезпечних об'єктів, які раніше отримали тимчасовий дозвіл на початок роботи від органів державного пожежного нагляду, вони звільняються від подання декларацій та матеріалів на продовження терміну дії дозволу.

Експертиза для визначення можливості застосування декларативного принципу не вимагається. Таким чином, якщо суб'єкт підприємницької діяльності вважає, що відповідає всім вищезазначеним критеріям, то він може розпочати свою діяльність за декларативним принципом. Для цього необхідно заповнити декларацію відповідності об'єкта (об'єктів) вимогам законодавства з питань пожежної безпеки за формою згідно з додатком 3 до постанови Кабінету Міністрів та надати її до органу державного пожежного нагляду не пізніше ніж за 10 днів до початку господарської діяльності. При цьому, ніякі інші документи не повинні надаватися разом з декларацією. Суб'єкт підприємницької діяльності несе повну відповідальність за достовірність інформації, наданої у декларації.

Щодо вимоги страхування цивільної відповідальності перед третіми особами у разі застосування декларативного принципу, то суб'єкт підприємницької діяльності на власний розсуд вирішує з якою страхової компанією укладати договір страхування.


Новини на TviyBiznes.com
Громадянська акція ВПЕРЕД
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України»
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця"
   27.04.2011
28 квітня у Віннці відбудеться представницький форум з Корпоротивної соціальної відповідальності
   27.04.2011
"КРИШТАЛЕВУ ЗІРКУ" ОТРИМАЛА АНАСТАСІЯ ОСТАПЕЦЬ
   03.03.2010