зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Банки
Пропозиції банків
Кредитні спілки
Кредитні спілки vs банки
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     Матеріали розділу:

 ·  Кредити в банках
 ·  Банки у Вінниці

     Загальна інформація щодо процедури отримання кредиту

Процедура отримання кредиту розроблялася з метою економії часу та зусиль як молодого підприємця, з однієї сторони, так і банку – з іншої. Вона складається з кількох основних етапів, і, як правило, не перевищує 5 днів.

1 етап: Оформлення заяви.

У першу чергу Ви обираєте банк, який надає кредити за програмою мікрокредитування. Після чого зв’язуєтесь з ним. На даному етапі Вам необхідно буде оформити заяву на отримання кредиту.

Як правило, після отримання заяви, кредитний експерт банку має зв’язатися з Вами з метою подальшої співпраці.

2 етап: Зустріч з кредитним експертом.

Кредитний експерт –є тим суб’єктом, з яким Ви вступаєте у відносини з приводу отримання мікро кредиту і який збирає всю необхідну інформацію про Ваш проект і в разі необхідності надає необхідні поради стосовну необхідних документів, які є необхідними для отримання кредиту.

Насамперед, Ви маєте розуміти важливість даного етапу, адже у ході зустрічі з кредитним експертом Ви маєте обґрунтувати всі особливості Вашого бізнесу, представити до розгляду всю фінансову інформацію, а також надати всі необхідні документи.

Інформацію, яку Ви надаєте кредитному експерту, є конфіденційною.

Будьте певні, що банк, так само як і Ви прагне зменшити всі затрати часу, а тому буде сприяти і допомагати Вам швидше оформити документи.

3 етап: Аналіз фінансової документації.

Ви маєте розуміти, що подальші рішення з приводу надання Вам кредиту, приймаються виключно на основі аналізу фінансової інформації, яку Ви представили для розгляду кредитному експерту. Після детального вивчення необхідної документації кредитні експерти визначають оптимальний термін, валюту і суму кредиту, а після цього представляють Вашу заяву на розгляд Кредитного комітету банку.

Візьміть до уваги, що мікро кредит не можна ототожнювати з поняттям малий кредит. Відмінності між ними проявляються у сумі кредиту, терміни видачі кредиту, кількості працівників на підприємстві і т д. Тому необхідно розуміти, що на першому етапі Ви не зможете отримати максимальну суму навіть мікро кредиту. Тому що видача мікро кредиту здійснюється за схемою від меншого до більшого.

Також кредитний експерт може порадити в якій валюті краще взяти кредит в залежності від особливостей Вашого бізнесу, але кінце5ве рішення приймати Вам.

4 етап: Підготовка документації.

На даному етапі Ви вже, як правило, ознайомлені з рішенням Кредитного комітету банку і в разі позитивного рішення, кредитний експерт допомагає Вам підготовити всі необхідні документи. Ваша роль на цьому етапі – надати мінімальний набір документів і надати всю необхідну інформацію про Ваш бізнес.

5 етап: Одержання кредитних ресурсів.

Ви отримуєте кредит. Його Ви можете отримати як у гривнях, так і в євро чи доларах.

Процедура одержання кожного наступного кредиту має бути простішою, адже Ви вже будете мати власну кредитну історію, яка буде позитивно впливати на отримання наступних кредитів.

Інформація до розділу сформована за матеріалами сайту www.UkrCredit.com.ua


Новини на TviyBiznes.com
Громадянська акція ВПЕРЕД
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України»
   27.04.2011
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця"
   27.04.2011
28 квітня у Віннці відбудеться представницький форум з Корпоротивної соціальної відповідальності
   27.04.2011
"КРИШТАЛЕВУ ЗІРКУ" ОТРИМАЛА АНАСТАСІЯ ОСТАПЕЦЬ
   03.03.2010