зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     МАЛЕНЬКОГО ВАСИЛЬКА БАТЬКО ВИКРАДАВ ТРИЧІ. Останній раз успішно. Зараз він судиться зі своєю колишньою дружиною, щоб взагалі не повернути сина

<і>«Важливо не тільки знати, але і поважати Закон. Та над цим Законом живе інший, найвищий Закон — моралі і духовності. Наша мета — завжди ці Закони поєднувати так, щоб вони не протирічили один одному. Коли ж цього не відбудеться, юридична практика буде завжди плестися у хвості розвитку суспільства».

О. Коні

Жила собі молода сім'я. Та щастя їй не всміхнулося. Перші красиві почуття любові танули з кожним днем. І тому маленький Василько молодої сім'ї Лариси і Руслана все частіше ставав свідком того, як його батько вчиняв фізичні розправи над матір'ю: міг її побити, вигнати в морозну ніч із хати. В один із таких днів, під час чергової сварки, син запитав у матері: «Тато не буде бити тебе сьогодні?» Терпець матері увірвався: вона вирішила жити тільки із сином і тільки заради нього.

Батько, Руслан, враз відчув, що не тільки втратив необмежену владу над дружиною, але і сім'ю. І тому, залишивши її, в травні 2001 року переїздить на постійне проживання до Вінниці. А мати, Лариса, подає заяву до суду на стягнення аліментів на користь їх неповнолітнього сина. Та не хотілось батькові платити аліменти впродовж року (про що свідчить довідка, підписана старшим державним виконавцем). Він витрачає цей час на інше — організує перше викрадення Василька. Цей факт встановив Піщанський районний суд на своєму засіданні 25 червня 2002 року. І цьому факту дана така правова оцінка: «обманним шляхом вивіз дитину і переховував її від позивачки». Тобто матері.

Лариса подає заяву на розлучення. Але Руслан запевнив суд «у можливості відновлення сім'ї. І тому дружина відмовилась від розгляду справи». Тим більше що в органі опіки батько залишив розписку що сина поверне матері. Але поновити сімейні відносини було неможливо. Руслан не підпускав матір до сина на ракетний постріл. І тоді Лариса вдруге звернулась до суду із позовом про розлучення. Суд його задовольняє. Тим більше, що Руслан надсилає телеграму про згоду.

Та поки мати ходила по судах, адвокатах, Руслан не дрімав. Він діяв. Ось факти, взяті із постанови Піщанського суду від 21 жовтня 2002 року. В цьому документі офіційно встановлено, що Руслан вдруге (!), цитую: «всупереч інтересам Лариси, захопивши спільного неповнолітнього сина, 14.01.1995 року народження, який після розлучення батьків проживав біля мами, посадив його в автомобіль і зник у невідомому напрямку».

За скаргою матері була порушена кримінальна справа. Та в підготовчій частині судового засідання Руслан та його спільник по викраденню дитини звернулись до Лариси, цитую: «з вибаченням за скоєний ними злочин». Батько визнав сам факт злочину! (Чуєте, прокуроре?) Потерпіла, прийнявши вибачення вдруге, просила суд вжити заходів до повернення їй сина. Суд зобов'язує Руслана повернути неповнолітнього сина за місцем проживання.

Далі — більше правового цинізму, духовно-етичного маразму і виняткової, як на мене, прокурорської сліпоти в справі захисту прав материнства.

Руслан втретє викрадає дитину. Кола Лариси не було вдома, він із співучасниками під виглядом працівників РЕМу проникли в хату і, замотавши силоміць в ковдру хворого Василька, забрали його з собою. Дідусь з бабусею, на яких залишили дитину, не змогли вберегти хлопчика. Ще й стусанів від колишнього зятя отримали.

Звісно, що і мати, і дідусь з бабусею подали до Піщанського відділу міліції заяву про третє викрадення дитини, про фізичне насильство над ними і про незаконне вторгнення групи людей до їх житла. І що ж наша міліція? Спокійно відмовляє в порушенні кримінальної справи.

Те, що міліція непрофесійно спрацювала, а прокуратура району «професійно проспала», легко можна знайти в постанові судді від 22.09.2003 року, яка і скасовує «оперативну» постанову міліції. Ці факти можуть також служити своєрідним правовим «лікнепом» для прокурора Піщанського району. Нехай прочитає.

Батько дитину матері досі не повернув. Сина переховує, міняє навіть школи. Тут доречно запитати чиновників Вінницького міськвно, як Руслану вдалося влаштувати Василька у дві школи, не представивши при цьому першої особової справи дитини?

А щоб остаточно застрахуватись від вимог державних виконавців, Руслан подає у Староміський суд м. Вінниці позов, в якому просить місцепроживання викраденої ним і його спільниками дитини визначити за місцем його прописки.

Батько Василька у виграші, бо поки йде суд, дитину він не повертатиме...
Батько Василька у виграші, бо поки йде суд, дитину він не повертатиме. Щоб бути присутній на судових процесах, жінці потрібно долати сотні кілометрів, відпрошуватись з роботи. Я вже не кажу про те, що кожний вихідний день, вона, терплячи моральне приниження від колишнього чоловіка, приїздить до Вінниці з однією метою — з надією побачити Василька, а коли пощастить — його обняти. Мати вже попродувала всі свої прикраси. І навіть дещо з одягу.

Її вкрай виснажена нервова система призвела до хвороби серця. Тепер потрібне серйозне лікування.

На судових слуханнях я все частіше ставив перед собою головне запитання: чи є хоча б одна (!) вагома причина, яка б давала суду підставу (а батькові шанс) хоч у чомусь обмежити права матері на виховання свого сина? Повірте — не знайшов! Такої причини, окрім мене, не знайшли ні орган опіки Піщанського райвно, ні селищна рада, ні вихователі дитячого садочка, ні вчителі місцевої школи.

До речі, з ініціативи адвоката я дав згоду виступити в судовому процесі як експерт-консультант. Я повинен був довести суду, що Руслан не має морально-етичного права на одноосібне виховання свого сина, хоч як би він його не любив. Чому? Мені неважко було б навести більше десятка незаперечних антигуманних дій позивача, які, в кінцевому рахунку, визначають, що мета, якою керується Руслан, бездуховна, а засоби до її досягнення — аморальні. На жаль, суддя відхилила прохання про доцільність мого виступу.

Після чергового і невдалого закінчення судового слухання Лариса підійшла до батька своєї дитини і, благаючи, попросила його, із сльозами на очах, дати дозвіл їй зустрітись із Васильком. На що батько цинічно відповів: «Ти його ніколи не побачиш!»

Він упевнений, що судове рішення буде на його користь. Боже, як же був правий великий педагог Януш Корчак, коли в своїй промові в суді, на захист матері, сказав: «Забрати у люблячої мами дитину чи обмежити її в правах, Ви, Ваша честь, зможете. Але знайте, що це все одно, що зробити постріл у природу Материнства і тим самим умертвити кращу частинку її Душі, а в дитячої — викрасти майбутнє щастя із його Серця».


МАЛЕНЬКИЙ ВАСЫЛЬКА ОТЕЦ похищал трижды.

Последний раз успешно. Сейчас он судится со своей бывшей женой, чтобы вообще не вернуть сына

«Важно не только знать, но и уважать закон. И над этим Законом живет другой, высший закон - морали и духовности. Наша цель - всегда эти Законы сочетать так, чтобы они не протиричилы друг другу. Когда же этого не произойдет, юридическая практика будет всегда плестися в хвосте развития общества ».

А. Кони

Жила себе молодая семья. Но счастья ей не всмихнулося. Первые красивые чувства любви таяло с каждым днем. И поэтому маленький Василько молодой семьи Ларисы и Руслана все чаще становился свидетелем того, как его отец совершал физические расправы над матерью: мог ее избить, выгнать в морозную ночь с избы. В один из таких дней, во время очередной ссоры, сын спросил у матери: «Папа не будет бить тебя сегодня?» Терпение матери лопнуло: она решила жить только с сыном и только ради него.

Отец, Руслан, вдруг почувствовал, что не только потерял неограниченную власть над женой, но и семью. И поэтому, оставив ее, в мае 2001 года переезжает на постоянное жительство в Винницу. А мама, Лариса, подает заявление в суд на взыскание алиментов в пользу их несовершеннолетнего сына. Но не хотелось отцу платить алименты в течение года (о чем свидетельствует справка, подписанная старшим государственным исполнителем). Он тратит это время на другое - организует первое похищение Василька. Этот факт установил Песчанский районный суд на своем заседании 25 июня 2002 года. И этому факту дана такая правовая оценка: «обманным путем вывез ребенка и укрывал ее от истицы». То есть матери.

Лариса подает заявление на развод. Но Руслан заверил суд «в возможности восстановления семьи. И поэтому жена отказалась от рассмотрения дела ». Тем более что в органе опеки отец оставил расписку что сына вернет матери. Но возобновить семейные отношения было невозможно. Руслана не пидпускав мать к сыну на ракетный выстрел. И тогда Лариса вторично обратилась в суд с иском о разводе. Суд его удовлетворяет. Тем более, что Руслан присылает телеграмму о согласии.

Но пока мать ходила по судам, адвокатах, Руслана не драмов. Он действовал. Вот факты, взятые из постановления Песчанский суда от 21 октября 2002 года. В этом документе официально установлено, что Руслан вторично (!), Цитирую: «вопреки интересам Ларисы, захватив совместного несовершеннолетнего сына, 14.01.1995 года рождения, который после развода родителей жил у мамы, посадил его в автомобиль и скрылся в неизвестном направлении».

По жалобе матери было возбуждено уголовное дело. И в подготовительной части судебного заседания Руслан и его сообщник по угону ребенка обратились к Ларисы, цитирую: «с извинением за совершенное ими преступление». Отец признал сам факт преступления. (Слышите, прокурора?) Потерпевшая, приняв извинения раз просила суд принять меры к возвращению ей сына. Суд обязывает Руслана вернуть несовершеннолетнего сына по месту жительства.

Дальше - больше правового цинизма, духовно-нравственного маразма и исключительной, как по мне, прокурорской слепоты в деле защиты прав материнства.

Руслан третий раз похищает ребенка. Кола Ларисы не было дома, он с соучастниками под видом работников РЕМу проникли в дом и, замотавшы силой в одеяло больного Василька, забрали его с собой. Дедушка с бабушкой, на которых оставили ребенка, не смогли уберечь мальчика. Еще и пинком от бывшего зятя получили.

Естественно, что и мать, и дедушка с бабушкой подали в Песчанский отдела милиции заявление об третье похищение ребенка, о физическом насилии над ними и о незаконном вторжении группы людей до их жилья. И что же наша милиция? Спокойно отказывает в возбуждении уголовного дела.

То, что милиция сработала непрофессионально, а прокуратура района «профессионально проспала», легко можно найти в постановлении судьи от 22.09.2003 года, которая отменяет «оперативную» постановление милиции. Эти факты могут также служить своеобразным правовым «ликбез» для прокурора Песчанский района. Пусть прочтет.

Отец ребенка матери до сих пор не вернул. Сына переховуе, меняет даже школы. Здесь уместно спросить чиновников Винницкого миськвно, как Руслану удалось устроить Василька в две школы, не представив при этом первый личного дела ребенка?

А чтобы окончательно застраховаться от требований государственных исполнителей, Руслан подает в Старогородского суд г. Винницы иск, в котором просит мисцепроживання похищенной им и его сообщниками ребенка определить по месту его прописки.

Отец Василька в выигрыше, потому что пока идет суд, ребенка он не возвращать ...

Отец Василька в выигрыше, потому что пока идет суд, ребенка он не возвращать. Чтобы быть присутствовать на судебных процессах, женщине нужно преодолевать сотни километров, видпрошуватись с работы. Я уже не говорю о том, что каждый выходной день, она, терпеливо моральное унижение от бывшего мужа, приезжает в Винницу с одной целью - с надеждой увидеть Василька, а если повезет - его обнять. Мать уже попродувала все свои украшения. И даже кое-что из одежды.

Ее крайне истощены нервная система привела к болезни сердца. Теперь требуется серьезное лечение.

На судебных слушаниях я все чаще ставил перед собой главный вопрос: есть ли хотя бы один (!) Весомая причина, которая бы давала суду основание (а отцу шанс) хоть в чем-то ограничить права матери на воспитание своего сына? Поверьте - не нашел! Такой причине, кроме меня, не нашли ни орган опеки Песчанский районо, ни поселковый совет, ни воспитатели детского сада, ни учителя местной школы.

Кстати, по инициативе адвоката я дал согласие выступить в судебном процессе как эксперт-консультант. Я должен был доказать суду, что Руслан не имеет морально-этического права на единоличное воспитание своего сына, как бы он ее не любил. Почему? Мне нетрудно было бы привести более десятка неоспоримых антигуманным действиям истца, которые, в конечном счете, определяют, что цель, которой руководствуется Руслан, бездуховна, а средства к ее достижению - аморальны. Увы, судья отклонил прошение о целесообразности моего выступления.

После очередного и неудачного окончания судебного слушания Лариса подошла к отцу своего ребенка и, умоляя, попросила его, со слезами на глазах, дать разрешение ей встретиться с Василько. На что отец цинично ответил: «Ты его никогда не увидишь!»

Он уверен, что судебное решение будет в его пользу. Боже, как же был прав великий педагог Януш Корчак, когда в своей речи в суде, на защиту матери, сказал: «Забрать у любящей мамы ребенка или ограничить его в правах, Вы, Ваша честь, сможете. Но знайте, что это все равно, что сделать выстрел в природу материнства и тем самым умертвиты лучшую частичку его души, а в детской - похитить будущее счастье с его Сердца ».

     Матеріали розділу:

 ·  У ЦЕКИНІВЦІ МОЖЛИВИЙ МІЖНАРОДНИЙ КОНФЛІКТ
 ·  ВОЛОДИМИР ПРОДИВУС — СТУДЕНТ, ЯКИЙ МАЄ ВЛАСНИЙ ЛІТАК
 ·  «ДО НІМЕЧЧИНИ ДІЙДЕТЕ ПІШКИ САМІ», — заявив на кордоні вінничанам-нелегалам «гід»-поляк
 ·  ЖМЕРИНКА ПРИДБАЛА СТОЛИЧНІ МЕБЛІ
 ·  НАШ ВОКЗАЛ МАТИМЕ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИГЛЯД
 ·  ПОСПІШАЙТЕ ЖИТИ, бо місця на цвинтарі стає все менше
 ·  Конфлікт у Браїлові: «НАШ ГОЛОВА НЕ РАХУЄТЬСЯ З ДУМКОЮ ГРОМАДИ»
 ·  ЖІНКА КОШТУЄ НАЙДОРОЖЧЕ У НІМЕЧЧИНІ — ДО 30 ТИСЯЧ$, найдешевше у Чехії — від 200$
 ·  «АЗАРОВ, ВІДПОВІДАЙТЕ ЗА «БАЗАР»
 ·  ВИМОГИ ОХОРОНЦІВ ЗАДОВОЛЬНИЛИ
 ·  ПОГОРІЛЬЦЯ ЗНІМАЛИ З 8 ПОВЕРХУ. Через пожежу на 30-метровій висоті не спав увесь квартал
 ·  СЕЛА-ПОБРАТИМИ СТРИЖАВКА І ЗАГНАНСЬК
 ·  ВИКЛИКАВ МІЛІЦІЮ І ВИКИНУВСЯ З ВІКНА
 ·  ПЕРЕЙМЕНУВАТИ ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОН ПРОПОНУЮТЬ «СОБОРІВЦІ»
 ·  «НОВИЙ» ТРОЛЕЙБУС ЗА 200 000 ГРИВЕНЬ подарували ТТУ на 90-річчя
 ·  МАТИ ВИГНАЛА ДОНЬКУ - А ЧОМУ? ВОНА РОЗПОВІЛА...
 ·  ЩЕ НЕ ВСІМ ТЕПЛО
 ·  НОВИЙ НАЧАЛЬНИК УСБУ ВІННИЧЧИНИ - НАШ ЗЕМЛЯК
 ·  ХТО Ж ОЧОЛЮВАТИМЕ МІСЬКУ МІЛІЦІЮ І УБОЗ?
 ·  ЗА ЩО ПЛАТИТИ: ПОГОННИЙ МЕТР ПРИЛАВКА ЧИ КВАДРАТНИЙ?
 ·  ТРИ ГОДИНИ ЙШЛИ ПЕРЕГОВОРИ з чоловіком, який хотів себе підірвати
 ·  15 ПРИМІРНИКІВ «ПОДІЛЬСЬКОГО КРАЮ» повинна передплатити редакція газети штатом 10 працівників...
 ·  140 КГ «БЕЗХОЗНОГО» М’ЯСА ВАЛЯЛОСЬ НА ТРОТУАРІ
 ·  «380 ДОЛАРІВ І МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН ЗНИКЛИ У МОГО ПОКІЙНОГО БРАТА ПІСЛЯ АВАРІЇ»
 ·  БАРСЬКУ КОВБАСУ ХВАЛЯТЬ РОСІЯНИ
 ·  МОЛОДОГО ЧОЛОВІКА ЗБИВ ПОЇЗД. Вже тиждень шукають його родичів
 ·  ПО СНІДу ЛАДИЖИН Б'Є УСІ РЕКОРДИ. Цифри утричі вищі республіканського рівня
 ·  ЯКИЙ ХЛІБ ЇСТИМЕМО? Російський, німецький, казахський чи наш, і за якими цінами? Або чого нас дурити, коли процес давно “пішов”?
 ·  “МІЛІЦІЯ ГАНЯЛАСЬ ЗА ДІТЬМИ З КРИКОМ І МАТОМ. І це називається соціальною допомогою?”
 ·  “НАМ ОБ’ЯВИЛИ МІСЦЕВІ ВЛАСТІ: ОПАЛЕННЯ НЕ БУДЕ. Люди поставили собі індивідуальне. А мені не по кишені”
 ·  ПІСЛЯ СМЕРТІ МАТЕРІ ОЛЯ ПЕРЕЖИЛА ТОРТУРИ ВІД РІДНОГО БРАТА ТА ЙОГО ДРУЖИНИ. Сьогодні вона — наймолодша у будинку престарілих
 ·  СОЛІСТКА КАНАДСЬКОЇ ОПЕРИ «МІССІСАГА» СПІВАЛА У ВІННИЦІ. Володарка “cлов’янського сопрано” виступала разом зі своїм однокурсником
 ·  “МЕНІ ОБРАЗЛИВО ЗА СИНА, ЗА СЕБЕ, НАШ ТЕХНІКУМ І ВИКЛАДАЧІВ”
 ·  КУХАР ВАН ДАММА СМАЖИТЬ ШАШЛИКИ ДЛЯ ВІННИЧАН
 ·  ДАВАЙ “СДЕЛАЕМ БИЗНЕСМЕНА”, А ЙОГО ФІРМУ ПОДІЛИМО — за такими принципами у Вінниці фабрикуються справи на неугодних підприємців
 ·  “НАС, “КОЛИШНІХ”, ПОВЕРНУЛИ ІЗ ЗАБУТТЯ”
 ·  “У АГРАРНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ — СПОКІЙНО” — СТВЕРДЖУЮТЬ КЕРІВНИКИ
 ·  НАША СУСІДКА — ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА: Наскільки надійна чи небезпечна?
 ·  ПРОДАВЩИЦЮ НА РИНКУ ВРАЗИЛО СТРУМОМ ВІД НЕСПРАВНОГО ОБЛАДНАННЯ. Електричний розряд, що пройшов через тіло жінки, як блискавка, освітив базарні негаразди
 ·  У 94 РОКИ КОЛИШНІЙ ГОЛОВА КОЛГОСПУ ЗАЛИШИВСЯ БЕЗ ПАЮ
 ·  ВОДІЙ “ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ” НА СМЕРТЬ ЗБИВ 20-РІЧНУ ВІННИЧАНКУ. Дівчина з хлопцем переходила дорогу, порушуючи правила
 ·  РІК ТОМУ У НЬОГО СТРІЛЯЛИ. А нещодавно він отримав першу в житті нагороду. Та став заслуженим працівником сільського господарства
 ·  “ГОЛОВНИЙ ЛІКАР ОФОРМИВ СИНА-ДЕВ'ЯТИКЛАСНИКА САНІТАРКОЮ, але оскільки табелі відпрацювання та відомості про зарплату вилучені працівниками Іллінецького РВ УМВС, прокуратура відмовила у порушенні кримінальної справи - “за відсутністю складу злочину...”
 ·  У ХМІЛЬНИКУ ЛІКУВАВСЯ ПОЛЬСЬКИЙ СЕНАТОР З ДРУЖИНОЮ
 ·  НА “ПЕРШИЙ” ТРАМВАЙ ТЕПЕР КОЖЕН ЗМОЖЕ КУПИТИ ЩАСЛИВИЙ КВИТОК
 ·  НА 3 МІЛЬЙОНИ ПОБАЗАРЮВАЛА ВІННИЦЯ. А селяни торгували навіть собі у збиток
 ·  ЧОЛОВІКА ВИРУБАЛИ ЗІ СТІНИ. П'ятнадцять годин у вентиляційному каналі дев'ятиповерхівки стали останніми у житті 51-річного вінничанина. Подібного випадку в Україні не було...
 ·  СІМЕЙНА МЕДИЦИНА — КРОК ВПЕРЕД ЧИ ДВА НАЗАД? Незабаром у кожного буде сімейний лікар
 ·  5 ЦУКРОЗАВОДІВ ЗУПИНИЛИСЬ, але 200 000 тонн “білого золота” область зварить
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241