зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     ПОНАД 100 РОКІВ У СУМІ ВИНІС СУД ВІННИЦЬКІЙ БАНДІ. “Церковник” та його спільники мали карту з поміченими храмами в області. Вони забирали все — ікони, предмети культу, витрушували пожертвування прихожан...

Володимиру 52 роки, вінничанин, жодної судимості та попри все зумів організувати зеків “під себе”. Його банда мали три гілки: перша — збирала інформацію, друга — грабувала заможних вінничан, третя — справно обкрадала по всій області церкви. “Церковник” — таку кличку мав один з членів угруповання, яку отримав за свою вузьку спеціалізацію. Саме у нього була карта області з нанесеними позначками сіл, де були храми. Та й судимість він, власне, і отримав за такі крадіжки.

Ватажок на крадіжки з храмів також виїжджав у села Лозове Шаргородського, Радянське, Голобоче Крижопільського, Болган Піщанського; Тимар Гайсинського, Конахівка Липовецького, Медвідка, Писарівка Вінницького районів. Загалом же ними було обкрадено понад 10 храмів. Попутками у віддалені села зловмисники не добиралися, а на злочинний промисел виїжджали ВАЗом — “копійкою” Володимира, брали з собою про всяк випадок “стволи”...

МІЛІЦІОНЕР ТРАВМУВАВ НОГУ, КОЛИ В НЬОГО СТРІЛЯЛИ

Кінцем злочинного угруповання став минулорічний інцидент на ринку «Урожай». Близько півночі один з її членів просунув у віконечко кіоску голову і висловив симпатичній продавщиці непристойну пропозицію.

Що не до тих звернувся, йому дали зрозуміти двоє працівників міліції, один з яких тоді після роботи зайшов провідати дружину, працівницю того ж злополучного кіоску. Здавалося б, інцидент на цьому був вичерпаний. Однак зловмисники вирішили піти “ва-банк”. Вони зателефонували ватажку, і той привіз їм “стволи” — обріз мисливської рушниці і газовий пістолет, перероблений для стрільби дробом. З них і почали стріляти по кіоску і міліціонерах у цивільному. Уникаючи від пострілів, дільничний інспектор впав на сходи підземного переходу, який тоді якраз будувався, і травмував собі ногу.

Ще тієї ночі правоохоронці затримали одного з нападників, через кілька годин — другого, який з ним наймав квартиру. “Ствол”, який шукали поміж гаражами, був при ньому і ще не встиг охолонути. Третім же затримали, як потім з’ясувалось, ватажка серйозного злочинного угруповання. До складу його входило одинадцятеро мешканців м. Вінниці, Бершаді, Вінницького та Липовецького районів. Троє з них мали по кілька судимостей — за крадіжки, спробу заволодіти автомобілем, незаконне зберігання зброї.

НЕ ВСІ ЧЛЕНИ УГРУПОВАННЯ БУЛИ ЗНАЙОМІ МІЖ СОБОЮ — ВПЕРШЕ ПОБАЧИЛИСЬ НА СУДІ

Коли злочинна група врешті-решт опинилася за гратами у повному складі, з’ясувалося ще одне — не всі вони були знайомі між собою. Більшість же знала Володимира. Він “засвітився” практично на всіх злочинах. Щоправда, ватажок здебільшого прагнув не ризикувати, відсиджуючись “на шухері” у той час, коли спільники грабували квартири, обкрадали гаражі, церкви. Першою апробацією сил і можливостей організованого ним угруповання була крадіжка з гаража. Здобиччю злочинців тоді стали автозапчастини, електроприлади, одяг, перероблений газовий пістолет. Загалом вони розжилися майже на 9000 гривень. А буквально через день вони ж знову забралися туди. Цього разу вилазка була менш вдалою — якихось 2000 грн. прибутку.

Інші члени банди в основному спеціалізувалися на відвертих розбійних нападах на заможних мешканців обласного центру, Вінницького району та Крижополя. Зі зброєю, у масках. І тут не обходилося без Володимира. Він, як і на крадіжках, здебільшого залишався “на шухері”. Один з розбійних нападів бандити скоїли на квартиру вінничанки, яка займалася обміном валюти на Центральному ринку. Вони вистежили, де мешкає жінка, а через якийсь час нанесли їй візит. Увірвавшись у її квартиру, вони розжилися на золоті вироби, одяг, взуття, вартість чого становила близько 1400 гривень.

Вже скоро вони постукали у квартиру по вулиці Чайковського. Що прийшли працівники міліції з приводу крадіжки, господарку мало переконало. Вона попросила візитерів показати службове посвідчення. Один з нападників тицьнув під ніс жінки папірець із зображенням прапора України. Так бандити потрапили у квартиру. Відразу ж один з них і заявив, що це — пограбування. А ще став погрожувати вбивством, коли їм не віддадуть гроші. Жінка віддала-таки гроші, потім її зв’язали шнуром від електропраски, а чоловіка зачинили у ванній. Здобиччю нападників стало майже 4300 гривень.

Скоюючи напади на заможних вінничан, бандити частенько вдавалися до побиття жертв, як-от в одному з сіл Вінницького району. Свого часу один з членів бандитського угруповання, раніше неодноразово судимий, хотів посвататися до доньки місцевої мешканки. Зважаючи на натуру кавалера, тоді його дипломатично відшили. Доньки, а їх у жінки дві, останнім часом займалися бізнесом, а всю бухгалтерію вела мати, бухгалтер за фахом. Гроші, як розміркували, там мали бути обов'язково. Один з бандитів вночі вліз всередину будинку через кватирку і зсередини відчинив для спільників двері. Увірвавшись, злочинці у масках зв’язали шматком простирадла пенсіонерку і взялися за “чистку” — золоті вироби, 1000 грн., 100 доларів, 5000 російських рублів та газовий пістолет.

У виборі майбутніх жертв злочинці майже не помилялися. Розвідка у них працювала бездоганно. “Промашка” вийшла хіба що у Крижополі. За їх інформацією, тамтешній житель отримав від продажу квартири 10 тисяч доларів. Господареві нападники приставили до скроні пістолет, а його дружину душили ковдрою, аби вони віддали гроші. Злякавшись пострілів вгору, чоловік все-таки змушений був їх “проспонсорувати” 250 доларами, ще вони прихопили з собою золоті вироби.

Кримінальна справа об’єднала 30 епізодів злочинної діяльності цього угруповання. Заподіяний ним збиток склав близько 100 тисяч гривень. Вирок їм був максимальним. Найбільше отримали ватажок та один з найактивніших членів — по 15 років позбавлення волі, ще один — 13 років, троє — по 12, 6, один — 12, ще троє — по 4 роки умовно з іспитовим терміном. Серед останніх 19-річна мешканка Липовецького району, яку бандити просто використали. Спланувавши один з розбійних нападів, вони попросили її лише підійти до квартири заможних мешканців обласного центру, аби вони відчинили їм двері. Ще один член банди знаходиться у розшуку.


БОЛЕЕ 100 ЛЕТ В СУМЫ вынес суд ВИННИЦКИЙ банды.

"Церковники" и его сообщники имели карту с замечен храмами в области. Они забирали все - иконы, предметы культа, витрушувалы пожертвования прихожан ...

Владимиру 52 года, винничанин, никакой судимости и несмотря на все сумел организовать зекив "под себя". Его банда имели три ветви: первая - собирала информацию, вторая - грабили состоятельных винничан, третья - исправно обкрадала по всей области церкви. "Церковники" - такую Кличко имел один из членов группировки, которую получил за свою узкую специализацию. Именно у него была карта области с нанесенными ярлыком сел, где были храмы. Да и судимость он, собственно, и получил за такие кражи.

Вожак на кражи из храмов также выезжал в села Лозова Шаргородского, Советское, Голобоче Крыжопольского, Болган Песчанский; Тимар Гайсинского, Конахивка Липовецкого, Медвидка, Писаревка Винницкого районов. Всего же ими было обкрадено более 10 храмов. Попутка в отдаленные села злоумышленники не добирались, а на преступный промысел выезжали ВАЗом - "копейкой" Владимира, брали с собой на всякий случай "стволы" ...

МИЛИЦИОНЕР травмировал ногу, когда в него стреляли

Концом преступной группировки стал прошлогодний инцидент на рынке «Урожай». Около полуночи один из ее членов просунув в окошко киоска голову и выразил симпатичной продавщицы ненормативную предложение.

Что до тех обратился, ему дали понять двое сотрудников милиции, один из которых тогда после работы зашел провидаты жену, работницу того злополучного киоска. Казалось бы, инцидент на этом был исчерпан. Однако злоумышленники решили пойти "ва-банк". Они позвонили предводителя, и тот привез им "стволы" - обрез охотничьего ружья и газовый пистолет, переделанный для стрельбы дробью. С них и начали стрелять по киоска и милиционеров в штатском. Избегая от выстрелов, участковый инспектор упал на ступени подземного перехода, который тогда как раз строился, и травмировал себе ногу.

Еще в ту ночь правоохранители задержали одного из нападавших, через несколько часов - второй, который с ним нанимал квартиру. "Ствол", который искали между гаражами, был при нем и еще не успел остыть. Третьим же задержали, как потом выяснилось, серьезного главаря преступной группировки. В состав его входило одиннадцать жителей г. Винницы, Бершадь, Винницкого и Липовецкого районов. Трое из них имели по несколько судимостей - за кражи, попытку завладеть автомобилем, незаконное хранение оружия.

НЕ ВСЕ члены группировки были знакомы МЕЖДУ СОБОЙ - ВПЕРВЫЕ ПОБАЧИЛИСЬ НА СУДЕ

Когда преступная группа в конце концов оказалась за решеткой в полном составе, выяснилось еще одно - не все они были знакомы между собой. Большинство же знала Владимира. Он "засветился" практически на всех преступлениях. Правда, предводитель основном старался не рисковать, видсиджуючись "на шухери" в то время, когда сообщники грабили квартиры, обкрадалы гаражи, церкви. Первой апробацией сил и возможностей организованного им группировка была кража из гаража. Добычей преступников тогда стали автозапчасти, электроприборы, одежда, переделанный газовый пистолет. Вообще они разжились почти на 9000 гривен. А буквально через день они снова забралися туда. На этот раз вылазки была менее удачной - каких 2000 грн. прибыли.

Другие члены банды в основном специализировались на откровенных разбойных нападениях на состоятельных жителей областного центра, Винницкого района и Крижополя. С оружием, в масках. И здесь не обходилось без Владимира. Он, как и на кражах, в основном оставался на шухери ". Один из разбойных нападений бандиты совершили на квартиру Винничанка, которая занималась обменом валюты на Центральном рынке. Они вистежилы, где живет женщина, а через некоторое время нанесли ей визит. Ворвавшись в ее квартиру, они разжились на золотые изделия, одежда, обувь, стоимость чего составляла около 1400 гривен.

Уже скоро они постукалы в квартиру по улице Чайковского. Что пришли сотрудники милиции по поводу кражи, хозяйку мало убедило. Она попросила визитеров показать служебное удостоверение. Один из нападавших тицьнув под нос женщины бумажка с изображением флага. Так бандиты попали в квартиру. Сразу же один из них и заявил, что это - ограбление. А еще стал угрожать убийством, если им не отдадут деньги. Женщина отдала-таки деньги, затем ее связали шнуром от электроутюги, а мужчины затворили в ванной. Добычей нападавших стало почти 4300 гривен.

Скоюючы нападения на состоятельных жителей, бандиты частенько прибегали к избиения жертв, например в одном из сел Винницкого района. В свое время один из членов бандитской группировки, ранее неоднократно судимый, хотел посвататися к дочери местной жительницы. Учитывая натуру кавалера, тогда его дипломатично видшилы. Дочурки, а их у женщины две, в последнее время занимались бизнесом, а всю бухгалтерию вела мать, бухгалтер по специальности. Деньги, как розмиркувалы, там должны быть обязательно. Один из бандитов ночью влез внутрь здания через форточку и изнутри отворил сообщников двери. Ворвавшись, преступники в масках связали куском простыни пенсионерку и взялись за "чистку" - золотые изделия, 1000 грн, 100 долларов, 5000 российских рублей и газовый пистолет.

В выборе будущих жертв преступники почти не ошибались. Разведка у них работала безупречно. "Промашка" вышел разве что в Крижополи. По их информации, тамошний житель получил от продажи квартиры 10 тысяч долларов. Хозяину нападавшие приставили к виска пистолет, а его жену душили одеялом, чтобы они отдали деньги. Испугавшись выстрелов вверх, муж все-таки вынужден был их "проспонсоруваты" 250 долларами, еще они прихватили с собой золотые изделия.

Уголовное дело объединило 30 эпизодов преступной деятельности этого группировки. Причиненный им ущерб составил около 100 тысяч гривен. Приговор им был максимальным. Больше всего получили вожак и один из самых активных членов - по 15 лет лишения свободы, еще один - 13 лет, трое - по 12, 6, один - 12, еще трое - по 4 года условно с испытательным сроком. Среди последних 19-летняя жительница Липовецкого района, которую бандиты просто использовали. Спланувавшы один из разбойных нападений, они попросили ее лишь подойти к квартиры состоятельных жителей областного центра, чтобы они отворили им дверь. Еще один член банды находится в розыске.

     Матеріали розділу:

 ·  ТЕПЕР МЕР, ГУБЕРНАТОР ТА ЇХНІ ЗАСТУПНИКИ ВІДВІДУВАТИМУТЬ «БУДИНОК МОД»? А престижних ділянок у Вінниці стає все менше. Одну із них, під стінами мерії, “застовбив” Сергій Щетінін...
 ·  КОСА ТУЗЛА — НЕ РОССИЙСКАЯ
 ·  «НАШ ЗАВГАР РОЗКРАДАЄ АВТОПАРК»
 ·  «БУДУТЬ ТАМ «ЗОЛОТІ» РАЙСЬКІ ЯБЛУКА, НЕ ХВИЛЮЙТЕСЬ»
 ·  З 1 СІЧНЯ ПЕНСІЇ БУДУТЬ ПІДВИЩЕНІ, Але не всім. І не будуть зменшені нікому
 ·  В 62 СЕЛАХ СЕЛЯНИ ЗАЛИШИЛИСЬ НА «ГОЛОДНОМУ ПАЙКУ». Сучасні «чумаки» міняють цибулю на картоплю 1:6
 ·  В АРМІЇ ЩЕ НЕ ЗВИКЛИ, ЩО У КОЛІ ОФІЦЕРІВ З’ЯВИЛАСЯ ЖІНКА
 ·  «ГОЛОВУ НА ВІДРІЗ ДАЮ ЗА ЯКІСТЬ ПРАЛЬНОГО ПОРОШКУ!»
 ·  П’ЯТНИЧАНСЬКИЙ ПАРК — «СПЛЯЧА КРАСУНЯ» ВІННИЦІ. Скоро йому 250 років. Доведемо до ладу?
 ·  ПІД ЧАС ОСВЯЧЕННЯ КРИНИЧКИ ЯВИЛАСЬ БОЖА МАТІР — стверджують очевидці. А коли розчищали джерело, підняли піввідра старовинних хрестиків, обручок та монет. Найстаріша датована 1637 роком
 ·  НА СВОЮ ПЕНСІЮ ДІВЧИНКА-ІНВАЛІД УТРИМУЄ ВСЮ СІМ'Ю. Щоб навчатися, їй потрібен слуховий апарат. А «Хімпром» винен батькові 3200 гривень
 ·  13000 ГРИВЕНЬ ВИРВАЛИ ПРОСТО З РУК КАСИРА. Жінка несла їх центром Вінниці у пакеті
 ·  УПЕРШЕ ОБЛАСНИЙ ЧЕМПІОНАТ З БОДІ-БІЛДІНГУ — У ГНІВАНІ
 ·  1326 ПОСАДОВЦІВ ОБЛАСТІ ПРИТЯГНУТО ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
 ·  ПІСЛЯ РОЗБОРОК «ГОЛОВА» У РЕАНІМАЦІЇ, а три кредитори вишикувались у чергу
 ·  ЩОБ ПРИБРАТИ НА КУХНІ ГУРТОЖИТКУ, треба викликати технічку з ЖЕКу?
 ·  ВІННИЦЯ ПОКАЗАЛА ВСІЙ УКРАЇНІ, ЩО ПІДПРИЄМЦІВ ТРЕБА ПОВАЖАТИ. На прикладі нашого міста вдалося переконати українських чиновників не збільшувати податки
 ·  ЗА ПАМ'ЯТНИК СТУСУ — ДЕРЖАВНУ ПРЕМІЮ?
 ·  «ВОНИ БОЯТЬСЯ НАС, ЦИГАНІВ?.. ЧОМУ ДО ЦЬОГО 12 РОКІВ НЕ БОЯЛИСЬ? Син повісився, бо дуже любив свою жінку і доньку»
 ·  ЯК ІТАЛІЙЦІ НА ВІННИЧЧИНІ ПОЛЮВАЛИ
 ·  У КОРПОРАЦІЇ «ПРЕМ’ЄР-ФІНАНС» 30 ПІДПРИЄМСТВ
 ·  ЧИ ПІДТРИМАЮТЬ ВІННИЦЬКІ ДЕПУТАТИ ЗАЯВУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИХ?
 ·  «ГРАТИСЯ В ТАКІ ІГРИ Я НЕ МІГ, А ТОМУ Й НЕ ГОЛОСУВАВ»
 ·  УСЕ СЕЛО ЛОВИЛО ЧОРТА, А УПІЙМАЛИ…
 ·  ВОЛОДИМИР СКОМАРОВСЬКИЙ ПОЇДЕ СТРІЛЯТИ НА ТУЗЛУ, якщо росіяни перетнуть державний кордон
 ·  «ГЕРОЄМ-РЯТІВНИКОМ РОКУ» СТАВ ВІННИЧАНИН ВАСИЛЬ СОХАЦЬКИЙ. Врятований Сергійко мріє бути схожим на дядю Васю, а побажання міністра він залишив у таємниці
 ·  ЩО ШУКАЮТЬ ПОДАТКІВЦІ НА 600 ЗБИТКОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ ОБЛАСТІ, і чому судиться податкова з «Вінніфрут»?
 ·  «ДЕРИБАС» ЗЕМЛІ ТРИВАТИМЕ? «Сотка» вінницької землі коштує від 00, але дехто отримує гектари «за спасибі»
 ·  ДНІ ВІННИЧЧИНИ У КИЄВІ: на «показуху» гроші є, а на розвиток культури?..
 ·  «ЗА ДУЛЮ СУСІДЦІ ЧЕРЕЗ МЕЖУ ДАЮТЬ 15 ДІБ. А за згвалтування — нічого...»
 ·  9 КВАРТИР ПОТРІБНО ДЛЯ КЕРІВНИКІВ МІЛІЦІЇ, ПЕРЕВЕДЕНИХ З ІНШИХ ОБЛАСТЕЙ. Квартири для «нових» міліціонерів має дати місто, держбюджет чи силове міністерство?
 ·  ГОЛОВНИЙ ШТАБ ВПС ПЕРЕВОДЯТЬ ДО ІНШОГО МІСТА?.. По місту поповзли такі чутки...
 ·  ЩО ЗА ПАРКОВКА БЕЗ СКАНДАЛУ? Бюджет Вінниці знову «взули» на 100 000 гривень
 ·  НА ЯКІ ГРОШІ ВІДБУВАЮТЬСЯ «ФОРУМИ НА ПІДТРИМКУ РЕФОРМ», і чому наша область увійшла в двадцятку «депресантів»?
 ·  «SNACH-KRU» ВЧИЛИ СТОЛИЦЮ ВІДПОЧИВАТИ. Вінницька команда ді-джеїв “взірвала” своєю музикою київську тусовку
 ·  ТАКСІ «002» + ВІННИЦЯ = ТРИДЦЯТЬ РОКІВ РАЗОМ
 ·  СТОЯЧИ В «КЛЯСІ» ЗА «КАТЕДРОЮ», ВЧИТИМЕМО УЧНІВ «АРИТМЕТИКИ», — пропонують реформатори українського правопису. Або чи потрібна в українській мові революція?
 ·  ХОТЕЛ БЫ ПОСМОТРЕТЬ В ГЛАЗА ТЕМ КТО ХОЧЕТ КУЧМУ В ПРЕЗИДЕНТЫ НА 3-Й СРОК
 ·  ЧИ СТАНЕ ПУТІН ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ. Опозиція об’єднається в одну партію — Демократичну
 ·  СПОЧАТКУ КУПІТЬ СОБІ ПАМПЕРСИ, а вже потім «кидайтеся в бій за справедливість у політесі»
 ·  ДИСК ВІННИЧАНИНА МИКОЛИ ШОШАННІ ВИЙШОВ У МОСКВІ
 ·  ЯКІ ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА НАМ ПОТРІБНІ?
 ·  ЗАПОРУКОЮ ДОВІРИ ДО ВЛАДИ Є ЇЇ ВІДКРИТІСТЬ
 ·  “НАШУ ЗЕМЛЮ ХОЧУТЬ ЗАХОПИТИ ВИСОКОПОСТАВЛЕНІ ЧИНОВНИКИ”
 ·  “У ВЕСТИБЮЛІ НАМ ХОЧУТЬ ВІДКРИТИ ВІДДІЛ СУБСИДІЙ”
 ·  ПОМЕР ЖМЕРИНСЬКИЙ “РОДИЧ” ОСТАПА БЕНДЕРА
 ·  ЛАДИЖИНСЬКИХ ДІТЕЙ «КИНУЛИ» на три тисячі гривень!
 ·  ВІННИЦЬКИХ ПИСЬМЕННИКІВ ХОТІЛИ КУПИТИ? Головні ролі гучного скандалу дістались нашим землякам
 ·  НЕВІДОМІ ОТРУЇЛИ ГУСЕЙ… ЇХНІ ТРУПИ ЗНАЙШЛИ МІСЦЕВІ ЖИТЕЛІ
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241