зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     "МЕНІ СКАЗАЛИ - ДАВАЙ 10 ТОНН "ЗЕЛЕНИХ"! Скажіть, якщо у владних кабінетах вже перейшли на бандитський жаргон та рекет, то про що ще можна говорити?»

Говорити про ситуацію, яка склалась навколо мене та моєї посади, на загал не хотілось. Здавалось, що незрозумілі моменти цих подій будуть вирішуватись цивілізовано, в рамках чинного законодавства, людської гідності та моралі.

Але так сталось, що мене загнано у глухий кут. У мене практично не залишилось вибору.

Боятись говорити правду — це значить абстрактно брати участь в очікуванні зла. А ще страх — це джерело натхнення людей, що чинять «беспредєл», провокатор всіляких ганебних справ, за які згодом може бути дуже соромно... І марно шукати в собі виправдання перед власною совістю, його просто не буде.

А ще я хотів вибачитись перед своїми колегами, прізвищ яких не називаю, але між рядків вони знайдуть, впізнають себе. Це потрібно для співставлення, для вияснення суті проблеми, якою хворіє наша Вінниччина. На своєму віку з 1987 по 2003 рік, з невеликими перервами, я працював керівником Чечельницького та Барського районів, але такої зухвалої поведінки керівників вищого рангу щодо нас, «районників», бачити не доводилось.

Це лише деякі моменти соціально-економічного та соціального розвитку району за 2002 та 2003 рр.

«Мені сказали — давай 10 тонн «зелених»!»

Де я мав брати у своєму районі такі гроші? Потрібно було обкладати «оброком» усі підпорядковані мені підприємства... Я відмовився, і з того часу почав «не справлятись із своїми обов'язками».

Скажіть, якщо у владних кабінетах вже перейшли на бандитський жаргон та рекет, то про що ще можна говорити?

Так я став «неугодним», мене «пресували» і звільнили «за показники», хоча Барський район по них шостий в області. Мене, всупереч логіці та здоровому глузду, звільнили з посади за формальним приводом — «втрата контролю над цінами в районі»! І це тоді, коли в Бару та селах одні з найнижчих цін на цукор, хліб, борошно, макарони... Це була спланована акція проти мене, про неї мене попереджали!

- Вам так і сказали: готуйтесь до звільнення?

- Так, відкритим текстом заявили, мовляв, Валентине Федоровичу, один народний депутат — сват впливового у нашому районі міліціонера, домовився, із ким треба, про посаду для родича. Тебе, Масний, попруть, його поставлять. Не напишеш заяву «за власним бажанням» — знайдемо на тебе «компру», посадимо... Спершу я не повірив, бо мій район за всіма показниками мінімум шостий, а що тоді робити із керівниками решти 21 району? Тим більше, як може керувати районом людина, яка все життя присвятила міліції і жодного дня не зналась із проблемами села, агросектора, сільгоспвиробництва? Тому я вирішив перехитрити, перевірити опонентів — написав заяву, але спеціально не поставив на ній дати. Знаю, що вчинив негарно, але що мені залишалось...

- Міліціонера дійсно призначили?

- На відсутність дати ніхто навіть не звернув уваги, і вже буквально наступного дня після співбесіди та медогляду той, що мене підсиджував — сват нардепа — справді зібрався їхати на Київ, отримувати добро. Знаючі ситуацію люди у Вінниці та районі були шоковані таким розкладом, а я зателефонував і сказав про їхню промашку із датою. Адже заява без числа вважається юридично недійсною! Так я пережив першу хвилю «наїзду». Потім знову викликали мене і сказали: «Треба писати заяву». Якщо я не піду, тоді звільнять 5 інших глав райадміністрацій... Виходить, що я така персона, що «важу», як п'ять голів разом? На це «прохання» відповів так: «Це шантаж і торги навколо моєї посади. Я не вірю і особисто хочу почути думку про свою роботу!» Що було далі, якими матюками мене покривали... Тоді стався «наїзд» з іншого боку, мовляв, не хочеш іти добровільно, приїдуть, перевірять, знайдуть і посадять. А із столичних газет дізнався про звільнення за «нестримання цін на продукти першої необхідності». Так мене підставили і виставили з району. Тепер цим займається суд одного із столичних районів, який має зупинити цей «беспредєл»: «Хочу — милую Масного, хочу — казню!»

- У вас були конфлікти до цього?

- Я б назвав це дещо інакше. Як? Судіть самі, мені телефонують і ставлять перед фактом: ввечері — у тебе в районі! Я здивувався, ну, що можна вночі побачити? Фабрики-заводи закриті, контори теж, хіба на фермі корів доять. Але було затребувано присутність начальника місцевої військової частини. Для чого? Без пояснень відрахувалися шість триосних військових вантажівки із «кунгами», і поїхали вони, куди треба... Якою була моя реакція? Районного прокурора я повідомив одразу, але що він може зробити, коли призначенням чи звільненням людей на місцях фактично заправляють так: «Дорогі мої голови, кого не влаштовує прокурор у районі, заважає працювати, бізнесу — скажіть, і до вечора він вже не працюватиме!» Ці слова багато хто чув.

- Ваші колеги продовжують мовчати?

- Мабуть, що ні, бо звернення до нардепа про збір 150 тисяч доларів на подарунок — тому свідчення. Тим більше, що коли навколо мене закрутилась вся ця катавасія, підійшли люди, сказали: «Думаєш, тебе жмуть за показники? Помиляєшся! Просто ти не хочеш брати участі в процесі, тобто зборі грошей, хабарів. Для голів районів вже не дивно, коли приїздять і «в упор» вимагають: «З тебе 10 тонн «зелених»! Тобто, 10 тисяч доларів на подарунки, подачки тощо... А ще тонко натякають: «Ти ж розумієш, скільки ця посада коштує? Треба брати участь у фінансуванні!» Але мені байдуже, бо Масний ні у кого не брав, нікому давати не збирався! Як ішов на цю посаду, то треба було думати, звідки гроші братимуться!

- Але кошти збирали і на лікарню?

- Дійсно, в першому кварталі на райони прийшла рознарядка, кому і скільки треба зібрати на закінчення будівництва онкодиспансеру. Знаю, що усього треба було до 500 тисяч гривень, а Барський район мав внести 60 тисяч. Як і з кого доводилось «рекетувати», я точно знаю, довелось підходити до директорів! Усіма правдами й неправдами нашкребли тільки 40 тисяч, процес триває! Останні жили люди в районах тягнуть, рідні колективи обділяють, в перспективу кошти не вкладаються — бо ж треба онкохворих рятувати. І в цей час не в лікарню, а в євроремонти кабінетів, приймальні й конференц-зали вкладаються шалені гроші, сотні тисяч гривень, такий шик, якого не було навіть за Компартії. Джерело фінансування цих 300 тисяч для комфорту досі невідоме, на облраді цих витрат бюджету не передбачалось... Як тоді можна сприймати після цього телезвернення до вінничан про турботу, прозорість місцевої влади, піклування буквально про кожного?

- А на банкетах що подавали?

- Я вам так скажу, всі ці виїзди на район, типу розібратись в ситуації, навести порядок, на місцях розібратись у причинах — дута показуха! Бо нічого конкретно під час цих виїздів на свіже повітря не вирішується, походять по полях, послухають звіти чи скарги — і на вечерю... Чого тільки там немає на столах!

А коли справляють день народження — це схоже на «жертвоприношення» — всі вишиковуються у черзі, до іменинника запускають по двох — голів району та райради — із конвертами з відповідною сумою та подарунками. Все по списку та розписаних хвилинах...

- Хто вирішував долю Барського спиртзаводу?

- Це наше підприємство — одне із найпотужніших у державі, і стояло! Реалізації немає, колектив без зарплати, бо наряди на спирт ідуть із Києва, «Укрспирту» Мінагрополітики. З цієї проблеми я разом із вже колишнім директором — депутатом облради Чернецьким неодноразово піднімали питання, їздили в столицю, у Кабмін, так би мовити, лобіювали нашого виробника — результат «нуль!» Скільки разів хоча обіцяли «зелену вулицю», але... Як і хто просував рішення, мені невідомо, бо в один прекрасний день я у Вінниці на нараді, мені дзвонять з Бару, на спиртзаводі представляють новопризначеного директора. Але ж так не робиться, це державне підприємство, а я навіть чомусь не в курсі... Чому, хто, звідки? Нічого не маю проти цього нового керівника, присланого з Донецька, але тільки він вийшов на роботу — із столиці наступного дня пішли наряди? Нашого вінничанина «ушли», іншого прислали — і завод стабільно запрацював. І скажіть після цього, що не кадри вирішують все?


"Мне сказали - Давай 10 ТОНН" ЗЕЛЕНЫХ "! Скажите, если во властных кабинетах уже перешли на бандитский жаргон и рэкет, то о чем еще можно говорить?»

Говорить о ситуации, которая сложилась вокруг меня и моей должности, вообще не хотелось. Казалось, что непонятные моменты этих событий будут решаться цивилизованно, в рамках действующего законодательства, человеческого достоинства и морали.

Но так случилось, что я загнан в тупик. У меня практически не осталось выбора.

Бояться говорить правду - это значит абстрактно участвовать в ожидании зла. А еще страх - это источник вдохновения людей, которые совершают «беспредел», провокатор всевозможных позорных дел, за которые впоследствии может быть очень стыдно ... И бесполезно искать в себе оправдание перед собственной совестью, его просто не будет.

А еще я хотел извиниться перед своими коллегами, фамилий которых не называю, но между строк они найдут, узнают себя. Это нужно для сопоставления, для выяснения сути проблемы, которой болеет наша Винниччина. На своем возраста с 1987 по 2003 год, с небольшими перерывами, я работал руководителем Чечельницком и Барского районов, но такой дерзкой поведения руководителей высшего ранга о нас, «районникив», видеть не приходилось.

Это лишь некоторые моменты социально-экономического и социального развития района за 2002 и 2003 гг.

«Мне сказали - давай 10 тонн« зеленых »!»

Где я должен был брать в своем районе такие деньги? Нужно было облагать «обработки» все подчиненные мне ... Я отказался, и с того времени начал «не справляться со своими обязанностями».

Скажите, если во властных кабинетах уже перешли на бандитский жаргон и рэкет, то о чем еще можно говорить?

Так я стал «неугодным», меня «прессовали» и освободили «показателей», хотя Барский район по ним шестой в области. Меня, вопреки логике и здравому смыслу, уволили с должности за формальным предлогом - «потеря контроля над ценами в районе»! И это тогда, когда в Бару и селах одни из самых низких цен на сахар, хлеб, мука, макароны ... Это была спланированная акция против меня, о ней меня предупреждали!

- Вам так и сказали: готовьтесь к увольнению?

- Да, открытым текстом заявили, мол, Валентин Федорович, один народный депутат - сват влиятельного в нашем районе милиционера, договорился с кем надо, о должности для родственника. Тебя, масляные, несмотря, его поставят. Не напишешь заявление «по собственному желанию» - найдем тебя «компру», посадим ... Сперва я не поверил, потому что мой район по всем показателям минимум шестой, а что тогда делать с руководителями остальных 21 района? Тем более, как может руководить районом человек, который всю жизнь посвятила милиции и ни дня не разбиралась с проблемами села, агросектор, сельхозпроизводства? Поэтому я решил перехитрить, проверить оппонентов - написал заявление, но специально не поставил на нем даты. Знаю, что поступил некрасиво, но что мне оставалось ...

- Милиционера действительно назначили?

- На отсутствие даты никто даже не обратил внимания, и уже буквально на следующий день после собеседования и медосмотра то, что меня пидсиджував - сват нардепа - действительно собрался ехать на Киев, получать добро. Знающие ситуацию люди в Виннице и районе были шокированы таким расписанием, а я позвонил и сказал об их промашку с датой. Ведь заявление без числа считается юридически недействительной! Так я пережил первую волну «наезда». Потом опять вызвали меня и сказали: «Надо писать заявление». Если я не пойду, тогда освободят 5 других глав райадминистраций ... Получается, что я такая персона, что «важу», как пять голов вместе? На это «просьба» ответил так: «Это шантаж и торги вокруг моей должности. Я не верю и лично хочу услышать мнение о своей работе! »Что было дальше, какими матерными меня покрывали ... Тогда произошел «наезд» с другой стороны, мол, не хочешь идти добровольно, приедут, проверят, найдут и посадят. А из столичных газет узнал об освобождении за «нестримання цен на продукты первой необходимости». Так меня подставили и выставили из района. Теперь этим занимается суд одного из столичных районов, который должен остановить этот «беспредел»: «Хочу - милую масляные, хочу - казны!»

- У вас были конфликты с этим?

- Я бы назвал это несколько иначе. Как? Судите сами, мне звонят и ставят перед фактом: вечером - у тебя в районе! Я удивился, ну, что можно ночью увидеть? Фабрики-заводы закрыты, конторы тоже, разве на ферме коров доять. Но были востребованы присутствие начальника местной военной части. Для чего? Без объяснений видрахувалися шесть триосних военных грузовика с «кунг», и поехали они, куда надо ... Какой была моя реакция? Районного прокурора я сообщил сразу, но что он может сделать, когда назначением или увольнением людей на местах фактически заправляют так: «Дорогие мои головы, кого не устраивает прокурор в районе, мешает работать, бизнесу - скажите, и к вечеру он уже не будет работать! »Эти слова много кто слышал.

- Ваши коллеги продолжают молчать?

- Пожалуй, что нет, поскольку обращение к нардепа о сборе 150 тысяч долларов в подарок - тому свидетельство. Тем более, что когда вокруг меня закружилась вся эта катавасия, подошли люди, сказали: «Думаешь, тебя жмуть за показатели? Ошибаешься! Просто ты не хочешь участвовать в процессе, т.е. сборе денег, взяток. Для глав районов уже не удивительно, когда приезжают и «в упор» требуют: «С тебя 10 тонн« зеленых »! То есть, 10 тысяч долларов на подарки, подачки и т.д. ... А еще тонко намекают: «Ты же понимаешь, сколько эта должность стоит? Надо участвовать в финансировании », а мне все равно, потому что масляные ни у кого не брал, никому давать не собирался! Как шел на эту должность, то надо было думать, откуда деньги будут браться!

- Но деньги собирали и на больницу?

- Действительно, в первом квартале на районы пришла разнарядки, кому и сколько надо собрать на окончание строительства онкодиспансера. Знаю, что всего надо было до 500 тысяч гривен, а Барский район должен был внести 60 тысяч. Как и с кого приходилось «рекетуваты», я точно знаю, пришлось подходить к директоров! Всеми правдами и неправдами нашкреблы только 40 тысяч, процесс продолжается! Последние жили люди в районах тянут, родные коллективы обдиляють, в перспективе средства не вкладываются - ведь надо онкобольных спасать. И в это время не в больницу, а в евроремонты кабинетов, приемных и конференц-залы вкладываются огромные деньги, сотни тысяч гривен, такой шик, которого не было даже за Компартии. Источник финансирования этих 300 тысяч для комфорта до сих пор неизвестно, на облсовете этих расходов бюджета не предполагалось ... Как тогда можно воспринимать после этого телеобращение к виннитчан о заботе, прозрачность местной власти, заботу буквально о каждом?

- А на банкетах которые подавали?

- Я вам так скажу, все эти выезды на район, типа разобраться в ситуации, навести порядок на местах разобраться в причинах - дутая показуха! Ибо ничего конкретно во время этих выездов на свежий воздух не решается, происходят по полям, послушаются отчеты или жалобы - и на ужин ... Чего только там нет на столах!

А когда оказывают день рождения - это похоже на «жертвоприношение» - все вишиковуються в очереди, к именинника запускают по два - главы района и райсовета - с конвертами с соответствующей суммой и подарками. Все по списку и расписан минутах ...

- Кто решал судьбу Барского спиртзавода?

- Это наше предприятие - одно из мощнейших в государстве, и стоял! Реализации нет, коллектив без зарплаты, потому что наряды на спирт уходят из Киева, «Укрспирта» Минагрополитики. По этой проблеме я вместе с уже бывшим директором - депутатом облсовета Чернецкий неоднократно поднимали вопросы, ездили в столицу, в Кабмине, так сказать, лоббировали нашего производителя - результат «ноль!» Сколько раз хотя обещали «зеленую улицу», но ... Как и кто продвигал решения, мне неизвестно, потому что в один прекрасный день я в Виннице на совещании, мне звонят из Бара, на спиртзаводах представляют нового директора. Но ведь так не делается, это государственное предприятие, а я даже почему-то не в курсе ... Почему, кто, откуда? Ничего не имею против этого нового руководителя, присланного из Донецка, но только он вышел на работу - из столицы на следующий день пошли наряды? Нашего винничанина «ушли», другого прислали - и завод стабильно заработал. И скажите после этого, не кадры решают все?

     Матеріали розділу:

 ·  СКАЗОМ ЗАХВОРІЛИ КОРОВИ. ЇХ ПОКУСАЛА ЛИСИЦЯ
 ·  "СМОТРЯЩИЙ" З КОМПАНІЄЮ ОБІКРАЛИ 30 КВАРТИР ВІННИЧАН
 ·  ЧОМУ У ГАЙСИНІ ТАК МАСОВО ЗАХВОРІЛИ СОЛДАТИ, І ЧИМ? Ходять розмови про атипову пневмонію...
 ·  МИКОЛА ТИХОНЮК: "У МЕНЕ СТРУС МОЗКУ, РОЗБИТЕ ОБЛИЧЧЯ, А ГОЛОВНЕ - ШОК ВІД ТОГО, ЩО СТАЛОСЬ! ЯК З ЦИМ ДАЛІ ЖИТИ, ТАКИЙ ГРІХ ЛІГ НА ДУШУ, ЯК МЕНЕ БОГ І ЛЮДИ ПРОСТЯТЬ?.."
 ·  БІЛЯ НІЧНОЇ ДИСКОТЕКИ БУЛА МАСОВА "ПЕРЕСТРІЛКА"? Постріли чули мешканці навколишніх будинків
 ·  "МЕРСЕДЕС" МАЛИНОВСЬКОГО ЗЛЕТІВ З ТРАСИ І ЗБИВ 2 ДЕРЕВА
 ·  ВІЛЬНОНАЙМАНУ ВПС НАТАЛЮ ЗНАЙШЛИ. Тіло спливло біля «Хіміка». Скутер, що налетів на човен, відкинув її на декілька метрів
 ·  "1-Й ЕТАП РЕКОНСТРУКЦІЇ СОБОРНОЇ ЗАКІНЧИТЬСЯ 20 СЕРПНЯ", - ВВАЖАЄ МЕР ВІННИЦІ
 ·  КІМЕРСЕНГУБЕРНАТОРСАНЩИНА. ЩЕ ОДНА СЕРІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ. В область призначений вже 7-ий губернатор. Вінничани мали можливість вибирати лише одного. Вже склали і ціну цій посаді. Кажуть, вона коштує 2 мільйони доларів
 ·  "ЯК МИ ВІДПОЧИЛИ У ПРИВАТИЗОВАНІЙ ЗОНІ"
 ·  ЗВІДКІЛЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ РИБА. Університетська історія
 ·  «ЯК ВІД’ЄДНАТИСЬ ВІД ЖЕКу? Ми, жильці, вже 4 роки самі утримуємо наш будинок. А ЖЕК тільки щороку складає акти про зниження якості послуг на 2-3%»
 ·  "КОГО МИ ВИРОСТИМО? ДАВАЙТЕ ПОДУМАЄМО РАЗОМ"
 ·  «ДВІ «МІС» З ОДНОГО РЕГІОНУ. ЗВІДТИ Ж — ЧЛЕН ЖУРІ. ЗБІГ?» Скандал на конкурсі краси для глухих. Подробиці — від вінницької учасниці
 ·  ПІД МІСЬКВИКОНКОМОМ НАЙБІЛЬШІ ПІДЗЕМНІ ХОДИ
 ·  БАТЬКИ ПРОТЕСТУЮТЬ ПРОТИ СПЕЦДИТБУДИНКІВ. У Вінниці близько 700 дітей на інвалідних візках та приблизно 2200 дітей, які страждають на розумову відсталість
 ·  ЩОБ ПОКАТАТИСЬ НА ТАКСІ - ЗАПЛАТИ 12,5 ТИС. ЄВРО
 ·  "ГРОМАДСЬКОЮ БАБУСЕЮ" ЗРОБИЛА ЄФРОСИНІЮ ЙОСИПІВНУ ПЛЕМІННИЦЯ. Сама ж поїхала до італії. Чому сусіди приховали від неї цей факт?..
 ·  ЗА РІК 13 КОЗЯТИНСЬКИХ РОБІТНИКІВ ВИГОТОВИЛИ 34 МЛН. ГАМБУРГЕРІВ ДЛЯ «McDonald's»... Вони — найкращі в світі
 ·  ЗАГИНУВ ХЛОПЧИК 12-ТИ РОКІВ - У ПЕРШИЙ ДЕНЬ ЛІТА
 ·  ПОКИ В МОЇВЦІ ПРОТИСТОЯННЯ ТРИВАЄ — молдовани ввезуть в Україну тисячі тонн цукру
 ·  ХАТУ ІНІЦІАТОРУ ЗБОРІВ ЗАКИДАЛИ ФУГАСАМИ. Як можна віддати майно під заставу і водночас купувати «джип» за 40000?
 ·  «КУЧМУ В БАГДАД — СОЛДАТІВ НАЗАД». Соціалісти Вінниччини відправили повістку Президенту
 ·  «ВОЛГА» ВИЯВИЛАСЯ МІЦНІШОЮ ВІД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПЛИТ?
 ·  СЕСТРИЧКИ-БЛИЗНЯТА ШУКАЮТЬ МАМУ І ТАТА. Є багато бажаючих удочерити по одній дівчинці. Але лікарі не дають згоди, щоб дівчаток розлучили
 ·  БАТЬКІВ 11-РІЧНОЇ КАТІ ТА 9-РІЧНОЇ ІРИНИ, ЯКІ ВТЕКЛИ З ДОМУ 2 ТРАВНЯ, ЗВИНУВАТИЛИ У СУТЕНЕРСТВІ ТА... ПЕДОФІЛІЇ?
 ·  МИКОЛА БАСКОВ ГАСТРОЛЮВАВ У НАС ІЗ ДРУЖИНОЮ. Такої кількості квітів від вдячних прихильників ще не бачила Вінниця
 ·  АВТОМОБІЛІ ІЗ ЧОРНИМИ СТРІЧКАМИ ЗАВТРА З’ЯВЛЯТЬСЯ НА ВУЛИЦЯХ МІСТА
 ·  СКУТЕР ДЕПУТАТА ЗІТКНУВСЯ ІЗ ЧОВНОМ НА БУГУ. Більше доби шукають дівчину, що пішла на дно
 ·  60 СОЛДАТІВ З ГАЙСИНА ГОСПІТАЛІЗОВАНІ? Попередній діагноз — гостра інфекція. Хоча кажуть, що їх вже 300
 ·  ВОРОНА - ГУБЕРНАТОР, А ДОМБРОВСЬКИЙ ЗАМ?! Такий прогноз опоненти вже назвали піаром «по-чорному» та провокацією проти всіх, хто потрапив під так звану «роздачу крісел» у губернаторському домі після ймовірної перемоги Ющенка
 ·  МОНУМЕНТ "СКОРБОТА ЗА ВТРАЧЕНИМИ ЗАОЩАДЖЕННЯМИ" БУДЕ У ВИГЛЯДІ РОЗБИТОЇ СКАРБНИЧКИ. Чи виглядатиме з нього дуля — ще не вирішено. На нього вінничани «скинулись» 350 кілограмами радянських монет
 ·  ЦЕ ПОЧЕРК МОСКОВСЬКИХ БАНДИТІВ. Ельдар Алекперович вважає, що це не проста крадіжка, а бандитський напад
 ·  ІЗРАЇЛЬТЯНИ ХОЧУТЬ ВИКУПИТИ "СТЄКЛЯШКУ". За рік там з’явиться 5-зірковий готель. А ще — елітний комплекс на 130 квартир і супермаркет «Фуршет» — у «Маяку»
 ·  ПІД МОСТОМ НА "ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" ЗНАЙШЛИ ПОВІШАНИМ 19-РІЧНОГО ХЛОПЦЯ... Вбивство чи самогубство?
 ·  ЗЕМЛЯК БІЛОКОНЬ РОЗСИПАВ ЗІРКИ НА ПОГОНИ. А з чим приїде Янукович? Бо ж, як відомо, «Донбас порожняки не ганяє»...
 ·  "ЯК МІСЬКІ СЛУЖБИ ДОЗВОЛИЛИ ЦЕЙ "БЕСПРЕДЄЛ"? Чи, може, люди, які там будуються, настільки «свої» у міськвиконкомі, що на інтереси городян їм наплювати?»
 ·  ЯКА ВАВКА, ТАКА Й ШАВКА
 ·  «ДЕ ВИ, ПОРЯДНІ ІНВЕСТОРИ? Селяни Майдану шукають спонсорів»
 ·  "ЧИ ТАКОГО "ЗАХИСТУ" МИ ЧЕКАЄМО ВІД НАШИХ ЗАХИСНИКІВ?"
 ·  "КАК МЕНЯ ОСТРИГЛИ В САЛОНЕ КРАСОТЫ..."
 ·  150 ТИСЯЧ ДЛЯ ПОТЕРПІЛИХ ВІД ТЕРАКТІВ УЖЕ У ВІННИЦІ
 ·  КОМУНІСТИ СОСОНКИ НЕ ВПУСТИЛИ В СЕЛО АМЕРИКАНСЬКИХ ВОЛОНТЕРІВ. Боялися, що у них відберуть землю?
 ·  ПІДКУПИЛА І ОШУКАЛА НАВІТЬ ЗНАЙОМИХ І... РОДИЧІВ РОЗПОВІДДЮ ПРО ЗНАЙОМСТВО ІЗ ДИРЕКТОРОМ ІТАЛІЙСЬКОГО ЗАВОДУ "ДЖИПІВ"
 ·  КОЛИ ІКОНУ ВИНОСИЛИ НА РЕСТАВРАЦІЮ, ЛЮДИ ПОЧУЛИ ДИВНИЙ СПІВ
 ·  ЗА ТИЖДЕНЬ СПРИТНИЙ КІТ МАРТИН З ТАШКЕНТУ ДО ВІННИЦІ ДІСТАВСЯ
 ·  600 ПРАВООХОРОНЦІВ ЗВІЛЬНЯЛИ ЗАРУЧНИКІВ У СТРИЖАВЦІ
 ·  «БЕЗ ПОЕТЕС – СВІТ БЕЗ ЧУДЕС». На полудень віку чарівній Тетяні Яковенко вручили премію ім. Євгена Гуцала
 ·  НА КОЛИШНІЙ ДАЧІ ФРАНЦУЗЬКОГО КОНСУЛА МОЛДОВСЬКИЙ ІОН СЛУХАЄ І СВОЄ РОБИТЬ...
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241