зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     "ВІН НЕ ЗРАДИВ УКРАЇНУ. Не згодна з автором статті, що у всьому винен Заболотний"

«Давно передплачую та уважно читаю неупереджену газету»33-й канал». Матеріали, які Ви друкуєте, здебільшого б’ють у ціль, викликають живий інтерес у читачів.

Та я не можу погодитись з точкою зору Валерія Щербаня, лікаря, жителя села Якушинці Вінницького району «Не зрадь свою Україну» (газета за 22 лютого 2006 року).

Автор обвинувачує першого заступника голови ОДА Григорія Заболотного у розвалі держави, знищенні села.

Важко не побачити жахливу картину майже повсюдного вимирання українського села, у якому залишились одні пенсіонери, а молодь не може працевлаштуватись.

Тому-то в країні така загрозлива демографічна ситуація, коли народжуваність мінімальна, а помирає у віддалених від району селах 10-15 осіб на рік.

За радянських часів Г.М. Заболотний керував районом, за нього Бершадський район процвітав. І тепер район – лідер в області щодо виробництва сільськогосподарської продукції, поглибленої її переробки.

То чи винен Г.М. Заболотний у розвалі сільського господарства на Вінниччині? В такій же мірі, як і кожен з нас.

Як керівник області високого рангу він особисто ратує за те, аби сільгоспформування будь-якої форми власності займалось тваринницькою галуззю. Це дає додаткові робочі місця дояркам і відгодівельникам, фуражирам, спеціалістам зооветінженерії.

У будь-яку пору року від реалізації молока, м’яса господарство має «живі гроші».

Григорій Михайлович не на словах, а на ділі виступає за збереження поголів’я корів, свиней, створення спеціалізованих господарств високомеханізованого та технологічного комплексу по відгодівлі свиней у Липовці.

Що зробив Г.М. Заболотний доброго для села?

Принаймні, з його ініціативи та напористості в Іллінецькому науково-дослідному господарстві ВДАУ створено племзавод по вирощуванню свиней української білої породи. Тут на вигідних умовах пропонувались свинки та кнурці для відродження свинарства. Ніхто не засекречував технологію виробництва. То якого ще рецепта треба керівнику будь-якого рангу?

Сьогодні створилась загрозлива ситуація із ціною на цукор. Все рідше наводиться аналогія про область як «цукровий Донбас».

Правда, із вирощуванням цукрових буряків треба добряче повозитись – вчасно виорати глибокий зяб, заправити площу мінеральними добривами, а при можливості внести і органіку.

На буряковій плантації, як правило, люди трудяться з ранньої весни до пізньої осені.

Що, Григорій Михайлович із свого вінницького кабінету буде відроджувати рух п’ятисотенниць чи механізованих ланок по вирощуванню цієї високоприбуткової і такої перспективної для харчової, спиртової, комбікормової промисловості? Тут справа в іншому. Багато керівників районного рівня перестали цікавитись долею села.

Бачте, йому невигідно зайнятись тваринництвом, бо це зайві клопоти. Дехто думає приблизно так: не буде ферми, то особисто для мене не виникне зайвих проблем. А якщо в селі є господар, то там і є результат.

Ріжуть на металобрухт заводи там, де немає господаря. Наприклад, в Іллінцях цукровий завод працює ритмічно, бо нам пощастило, що завод узяли прекрасні інвестори, вчасно розраховуються з поставниками сировини. А декілька років завод стояв на межі «порізки». У свій час Вінниччина заготовляла 6-7 мільйонів тонн сировини, а тепер ледь 2.

При таких темпах цукор стане делікатесом. Щоб виростити таку кількість сировини, потрібні великі затрати (наприклад, 1 тонна мінеральних добрив, складно змішаних, коштує 1560 гривень, аміачної селітри – 1000 гривень). То порахуйте, скільки потрібно коштів, щоб виростити продукцію і вона була рентабельною. То що, теж винен Заболотний? Що, в нього є завод по виготовленню мінеральних добрив?

Люди на Поділлі у нас трудящі, але потрібно ними розумно керувати. Г.М. Заболотний цікавиться перспективою дальшого розвитку АПК.

Але не він винен у тому, що Росія «давить» на Україну, між двома державами виникла справжня м’ясо-молочна війна. Хіба в цьому не винні керівники високого державного рівня?

Селяни терплячі, але терпець може увірватись, а на ентузіазмі далеко не поїдеш.

Особисто я зверталась до Заболотного (не подумайте, що про гроші), про те, щоб по лізингу допоміг придбати сільськогосподарську техніку. На державному рівні він підняв питання про дотування сільського господарства на утримання худоби, а також за посіви озимих і ярих культур (правда, не знаємо, коли уряд видасть обіцяне).

Я б порадила лікарю Валерію Щербаню з Якушинців не бути таким категоричним у судженнях щодо Г.М. Заболотного. Цей чоловік заслуговує на похвалу. Негараздів у медицині зараз набагато більше ніж у сільському господарстві. Там потрібно втрутитись медикам.

На моє переконання, Президент, Верховна Рада, уряд мають конкретніше зайнятись організацією прозорого аграрного ринку, бо це, передусім, інструмент оздоровлення фінансового стану сільського господарства, підвищення його інвестиційної привабливості.

Із літа чи з осені повинні існувати резервні, заставні та регіональні закупівлі зерна, насіння соняшника, цукру через гарантовані ціни.

Робота чекає нас усіх. Потрібно докласти немало старань, аби об’єми виробництва сільгосппродукції на Вінниччині 2006 року сягнули хоча б рівня 1991 року.

Дискусію можна продовжувати. Думаю, що й сам Заболотний міг би взяти в ній участь, і інші спеціалісти-аграрії. А замість огульної критики потрібно шукати вихід із скрутної ситуації».


"ОН НЕ предал УКРАИНУ ... Не согласна с автором статьи, что во всем виноват Заболотный"

«Давно выписываете и внимательно читаю беспристрастную газету» 33-й канал ». Материалы, которые вы печатаете в основном бьют в цель, вызывают живой интерес у читателей.

Но я не могу согласиться с точкой зрения Валерия Щербаня, врача, жителя деревни Якушинци Винницкого района «Не зрадь свою Украину» (газета за 22 февраля 2006 года).

Автор обвиняет первого заместителя председателя ОГА Григория Заболотного в развале государства, уничтожении села.

Трудно не увидеть ужасную картину почти повсеместного вымирания украинского села, в котором остались одни пенсионеры, а молодежь не может трудоустроиться.

Поэтому-то в стране такая угрожающая демографическая ситуация, когда рождаемость минимальна, а умирает в удаленных от района селах 10-15 человек в год.

В советские времена Г.М. Заболотный руководил районом, за него Бершадский район процветал. И теперь район - лидер в области производства сельскохозяйственной продукции, углубленной ее переработки.

То виноват Г.М. Заболотний в развале сельского хозяйства на Винниччине. В такой же мере, как и каждый из нас.

Как руководитель области высокого ранга он лично ратует за то, чтобы сильгоспформування любой формы собственности занималось животноводческой отраслью. Это дает дополнительные рабочие места доярка и видгодивельникам, фуражиры, специалистам зооветинженерии.

В любую пору года от реализации молока, мяса хозяйство имеет «живые деньги».

Григорий Михайлович не на словах, а на деле выступает за сохранение поголовья коров, свиней, создание специализированных хозяйств высокомеханизированной и технологического комплекса по откорму свиней в Липовци.

Что сделал Г.М. Заболотный хорошего для села?

Во всяком случае, по его инициативе и напористости в Иллинецкого научно-исследовательском хозяйстве ВДАУ создан Племзавод по выращиванию свиней украинской белой породы. Здесь на выгодных условиях предлагались свинки и кнурци для возрождения свиноводства. Никто не засекречував технологию производства. То какого еще рецепта надо руководителю любого ранга?

Сегодня создалась угрожающая ситуация с ценой на сахар. Все реже приводится аналогия об области как «сахарный Донбасс».

Правда, с выращиванием сахарной свеклы нужно изрядно повозиться - вовремя виораты глубокий зябь, заправить площадь минеральными удобрениями, а при возможности внести и органику.

На свекольной плантации, как правило, люди трудятся с ранней весны до поздней осени.

Что, Григорий Михайлович из своего винницкого кабинета будет возрождать движение пьятисотенниць или механизированных звеньев по выращиванию этой высокодоходной и такой перспективной для пищевой, спиртовой, комбикормовой промышленности? Здесь дело в другом. Многие руководители районного уровня перестали интересоваться судьбой села.

Видите ли, ему невыгодно заняться животноводством, ибо это лишние хлопоты. Кое-кто думает примерно так: не будет фермы, то лично для меня не возникнет лишних проблем. А якщо в селі є господар, то там і є результат.

Режут на металлолом заводы там, где нет хозяина. Например, в Иллинцях сахарный завод работает ритмично, так как нам повезло, что завод взяли прекрасные инвесторы, своевременно рассчитываются с поставщика сырья. А несколько лет завод стоял на грани «нарезки». В свое время Винниччина заготовляла 6-7 миллионов тонн сырья, а теперь едва 2.

При таких темпах сахар станет деликатесом. Чтобы вырастить такое количество сырья, требуются большие затраты (например, 1 тонна минеральных удобрений, сложно смешанных, стоит 1560 гривен, аммиачной селитры - 1000 гривен). То посчитайте, сколько нужно средств, чтобы вырастить продукцию и она была рентабельной. Так что, тоже виноват Заболотний? Что, у него имеется завод по производству минеральных удобрений?

Люди на Подолье у нас трудящиеся, но надо ими разумно руководить. Г.М. Заболотный интересуется перспективой дальнейшего развития АПК.

Но не он виноват в том, что Россия «давит» на Украину, между двумя государствами возникла настоящая мясо-молочная война. Разве в этом не виноваты руководители высокого государственного уровня?

Крестьяне терпеливы, но терпение может ворваться, а на энтузиазме далеко не уедешь.

Лично я обращалась к Заболотного (не подумайте, что о деньгах, о том, чтобы по лизингу помог приобрести сельскохозяйственную технику. На государственном уровне он поднял вопрос о дотирование сельского хозяйства на содержание скота, а также за посевы озимых и яровых культур (правда, не знаем, когда правительство выдаст обещанное.

Я бы посоветовала врачу Валерию Щербаню с Якушинцив не быть таким категоричным в суждениях относительно Г.М. Заболотного. Этот человек заслуживает похвалы. Неурядиц в медицине сейчас намного больше, чем в сельском хозяйстве. Там нужно вмешаться медикам.

По моему убеждению, Президент, Верховная Рада, правительство должны конкретно заняться организацией прозрачного аграрного рынка, поскольку это, прежде всего, инструмент оздоровления финансового состояния сельского хозяйства, повышение его инвестиционной привлекательности.

С лета или осенью должны существовать резервные, залоговые и региональные закупки зерна, семян подсолнечника, сахара через гарантированные цены.

Работа ждет нас всех. Нужно приложить немало стараний, чтобы объемы производства сельхозпродукции на Винниччине 2006 достигли хотя бы уровня 1991 года.

Дискуссию можно продолжать. Думаю, что и сам Заболотный мог бы принять в ней участие, и другие специалисты-аграрии. А вместо огульно критики нужно искать выход из трудной ситуации ».

     Матеріали розділу:

 ·  "ЗОЛОТА" ТЕЛЕФОНІЗАЦІЯ
 ·  "ВЛАДА ЗМІНИЛА СВОЄ ОБЛИЧЧЯ, АЛЕ НЕ НУТРО..."
 ·  ЧИ ЗАГРОЖУЮТЬ ВІННИЧЧИНІ ЧОРНОБИЛЬСЬКІ ВОВКИ-МУТАНТИ? Останнім часом областю розповсюдились чутки, що у лісах Вінниччини з'явилися вовки-мутанти, яких охрестили "чорнобильськими"
 ·  ШИНШИЛА СТІЧ ШУКАЄ СВОЮ ПОЛОВИНКУ! У приміщенні вінницького міськвиконкому оселилася екзотична шиншила
 ·  ПОНАД 2500 ВИПАДКІВ КОРУ - така офіційна статистика на Вінниччині
 ·  ХТО ЗАМОВИВ 70-РІЧНОГО ЧОЛОВІКА? 28 ножових поранень дідусю нанесли онук та судимий зять
 ·  ЗА ДЕНЬ ДО СМЕРТІ МИКОЛА ПОСКАРЖИВСЯ ЗНАЙОМОМУ, ЩО ДРУЖИНА ХОЧЕ ЙОГО ВБИТИ. Від отриманих травм чоловік помер на операційному столі, життя його дружини висить на волосині
 ·  ВІННИЦЬКІ ПЕРШОКЛАСНИКИ ВИВЧАТИМУТЬ ПОЛЬСЬКУ МОВУ
 ·  МАМА ЗАЛИШИЛА РАДУ У СІМ'Ї БАГАТОДІТНОЇ СЕСТРИ. Вона стала там сьомою дитиною. З того часу минуло шість років, а дівчинка досі немає свідоцтва про народження
 ·  ЖИТЕЛІ ПРИБАЗАРНИХ ВУЛИЦЬ ОБУРЕНІ, ЩО ВЛАДІ ДО НИХ НЕМАЄ ДІЛА
 ·  ГЕРОЙ ВЕСНЯНИХ СВЯТ
 ·  "У МЕНЕ ПРОПАЛО МОЛОКО ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ПОБИВ ЧОЛОВІК". Майже півтора року тривають суди, де мати маленького хлопчика доводить, що стала жертвою домашнього насилля
 ·  1090 МОЛОДИХ ВІННИЧАН ПІДУТЬ У АРМІЮ ВЕСНОЮ. Шляхом призовника пройшли наші кореспонденти
 ·  "СВЯЩЕНИК", "РАБИН", "КСЬОНДЗ", "ПАСТОР". Чи з'являться у духовних осіб трудові книжки з такими записами?
 ·  НА ЗЛИДНЯХ НАШИХ СЕЛЯН ОЛІГАРХИ НАБИВАЮТЬ КИШЕНІ. 3-літрову банку молока селяни здають за 1,8 грн., а 3 літри газованої води коштують 5 грн.
 ·  МОЖЕ, ВИ БАЧИЛИ ЦЬОГО ЧОЛОВІКА? Якщо ви читаєте нашу газету в Інтернеті і проживаєте в акваторії Середземного моря - подивіться уважно на фото
 ·  ЧЕРЕЗ ПОСТІЙНІ ЗРАДИ ЧОЛОВІК ВБИВ ЖІНКУ І ЗАКОПАВ У ПОГРЕБІ. Чи можуть ревнощі позбавляти людину життя?
 ·  ПРИЗНАЧЕНО НОВОГО ПРОКУРОРА ОБЛАСТІ
 ·  БАНКІР ПОМСТИВСЯ КОХАНЦІ І ВИЛИВ ЇЙ В ОБЛИЧЧЯ СІРЧАНУ КИСЛОТУ. Сьогодні 26-річна Наталя проходить лікування у Немирівському санаторії
 ·  ДІЛЬНИЧНИЙ ІНСПЕКТОР "КРИШУВАВ" ПРОДАВЦІВ САМОГОНУ… за 100 гривень у місяць
 ·  "БАРЛІНЕК" ДАСТЬ ВІННИЧАНАМ 500 РОБОЧИХ МІСЦЬ
 ·  НА НОВИХ РУШНИКАХ ОТЦЯ ІВАНА БУДУТЬ ВИШИТІ ЛИКИ СВЯТИХ
 ·  ГОЛОСИ РАХУВАЛИ "ТАК!" - вирішив на 5-годинному "процесі року" Апеляційний суд
 ·  "БЮТІВЦІ" В ОБЛАСТІ ПЕРЕМОГЛИ, А РАДУ ОЧОЛИТЬ СОЦІАЛІСТ. І навіть не Микола Мельник, а Григорій Заболотний?
 ·  35 ДІТЕЙ З МІЗЯКІВСЬКИХ ХУТОРІВ ГОСПІТАЛІЗОВАНО ЧЕРЕЗ ПРОБИ МАНТУ. Лікарі не знають, що саме спричинило алергічну реакцію
 ·  У НЕМИРІВСЬКОМУ РАЙОНІ ВАНДАЛ ЗРУЙНУВАВ 17 МОГИЛ. Все, на що сподівається тепер цей чоловік, - прощення від людей і можливість виправити те, що накоїв...
 ·  ВОДІЙ МІКРОАВТОБУСА ЗАСНУВ ЗА КЕРМОМ І ЗІТКНУВСЯ З ВАНТАЖІВКОЮ. Одна людина загинула, шестеро - травмовані
 ·  ГРОЙСМАН ПРИСЯГНУВ ВІННИЧАНАМ, А Дворкіс подав на нього до суду
 ·  ЗАТРИМАНІ НА ВІННИЦЬКІЙ МИТНИЦІ АВТО коштують понад півмільйона гривень
 ·  25 СПРАВ ПО МЕРАХ І ДЕПУТАТАХ ВІННИЧЧИНИ ПОНОВИЛА МІЛІЦІЯ
 ·  КОМУ ПРОДАЛИ РИНОК "ЮНІСТЬ"?
 ·  ВІРУЮЧІ ЧЕЧЕЛЬНИКА ЗУСТРІНУТЬ ВЕЛИКДЕНЬ У ВІДБУДОВАНОМУ ПРАВОСЛАВНОМУ ХРАМІ. Представники інших релігійних конфесій також мають де спілкуватись з Богом
 ·  ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!
 ·  "НЕДОЛІКІВ НЕ ВИЯВЛЕНО"
 ·  "ЯК ПІДБИРАЛИСЬ КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ ВІД ВО "БАТЬКІВЩИНА"
 ·  "ТОРЖЕСТВО СПРАВЕДЛИВОСТІ. Вибори позаду. Громадяни України підтвердили своє бажання розбудовувати демократичне суспільство"
 ·  ЯК УБЕРЕГТИСЬ ВІД ПТАШИНОГО ГРИПУ НАВЕСНІ
 ·  ЕЛІТНА ВІННИЦЬКА СВАХА: "Жінки хочуть гарного, а чоловіки - з квартирою"
 ·  НАЙВІДОМІША ПИСЬМЕННИЦЯ БРАЗИЛІЇ КЛАРІСЕ ЛІСПЕКТОР - РОДОМ З ЧЕЧЕЛЬНИКА
 ·  ОСТАННЯ СПРАВА "ЧОРНОЇ ВДОВИ"? Вперше за останні роки у Вінниці порушена кримінальна справа по застосуванню катувань
 ·  У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ - МІЛЬЙОН СІМСОТ ЖИТЕЛІВ
 ·  ЗА ТЕ, ЩО ВНУКА ПОБИЛИ, ДІДУСЬ ЗАПЛАТИТЬ 3600 ГРН.?
 ·  У ЯМПОЛІ ГРОШІ ЛЕЖАТЬ ПІД НОГАМИ. Чи захоче влада наповнити ними бюджет?
 ·  МАТІР-ОДИНОЧКА ВСИНОВИЛА ВІДМОВНОГО ХЛОПЧИКА. І тепер однорічний Костя має 10-річну сестричку і бабусю
 ·  ЗАСТУПНИК ПРОКУРОРА ВИМАГАВ ХАБАРА ЗА СПРИЯННЯ У ЗАКРИТТІ СПРАВИ, ЯКА ВЖЕ БУЛА ЗАКРИТА
 ·  ФАВОРИТИ ПОСІВНОЇ-2006 - КУКУРУДЗА, СОЯ, РІПАК, ПШЕНИЦЯ, ЯЧМІНЬ. Частину озимини доведеться пересівати
 ·  НЕДІЙСНИЙ БЮЛЕТЕНЬ ПРИПИСАЛИ НА КОРИСТЬ КАНДИДАТА У СІЛЬСЬКІ ГОЛОВИ
 ·  ВІЙСЬКОВІ ОБ'ЄКТИ ВІДКЛЮЧАЮТЬ ВІД ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ, незважаючи на те, що Кабмін заборонив це робити
 ·  МАЙЖЕ СІМ ГОДИН МІЛІЦІОНЕРИ ШУКАЛИ 4-РІЧНОГО ІЛЛЮ, який загубився у мікрорайоні Вишенька. А малий, взявши із собою велосипед "Зайка", пройшов сам кілька зупинок
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241