зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     ДЕЩО З ПРИВОДУ ПОЛІТИЧНОГО РАБСТВА, НЕ ВІЙСЬКОВОЇ ПОВИННОСТІ ТА ПОЛІТИЧНОЇ ЗРАДИ

Точка зору голови депутатської фракції БЮТ в обласній раді Юрія Мельника.

- Після сесії обласної ради 25 жовтня у пресі з'явились публікації, де вас звинувачують у тому, що ви хочете рабства для депутатів у вигляді поіменного голосування, переслідуєте якісь власні наміри?

- Передусім — хто автори публікацій? Це Петро Слотюк, який зрадив виборців та нашу партію, і заступник голови облради Віктор Вікалюк, який явно виконує службове замовлення. За гучними назвами статей «Імперативність політичного рабства» та «Депутатська діяльність — не військова повинність» криється бажання дописувачів ввести в оману виборців та догодити тим, хто не бажає розбудовувати владу на принципах прозорості та відкритості.

У політичних колах Вінниччини добре знають про попередні політичні уподобання Слотюка. Ці уподобання часто діаметрально різнилися не тільки своєю ідеологією, а й лідерами з протиборчих таборів, яким він почергово служив.

Він програму Блоку Юлії Тимошенко сприймав як передвиборчу агітку, хитрий спосіб зайняти депутатське місце, яке використав в інтересах власної кар'єри. Ставши депутатом обласної ради, пан Слотюк розраховував, за рекомендацією Олени Вітенко, стати або заступником голови облради, або заступником голови облдержадміністрації. Не вийшло, не оцінили його намірів ні депутати фракції, ні керівництво області. Вже 29 грудня минулого року, через дев'ять місяців після виборів, Слотюк оголосив, що створює демократичну платформу. Втім, яка там платформа, які у неї політичні засади? Завдання одне — розколоти фракцію.

Однак БЮТ залишився потужною політичною силою, що було підтверджено на недавніх позачергових виборах до Верховної Ради України.

Зараз у переформатованій після 13-ї сесії обласної ради фракції БЮТ залишилось 20 справжніх бійців, депутатів, які не зрадили своїх виборців, політичних ідеалів БЮТ, принципів справедливості та відкритості влади для народу.

25 жовтня, одразу ж після того, як ми залишили сесійну залу, всі 14 членів фракції категорично та одностайно висловились за те, щоб ставити питання про позбавлення депутатських повноважень всіх депутатів, які не вийшли із сесійної зали.

- Що ви вкладаєте у поняття прозорості та відкритості прийняття рішень у Вінницькій обласній раді?

- Відповім на це запитання реченням з офіційної заяви фракції, яку ми оприлюднили у засобах масової інформації після сесії обласної ради:

«На наше тверде переконання, принципи прозорості та відкритості прийняття рішень у радах є базовою основою для недопущення корупції, казнокрадства та зловживань».

Ну, скажіть, навіщо робити секретом, хто, за що і як голосує? Нехай люди бачать, що обстоює той чи інший депутат, адже всі у своїх програмах ратують за прозорість.

Дорікають, що це позиція неконструктивна. Я вважаю, що неконструктивність, навпаки, полягає у бажанні сховати від людських очей те, що хочеться вкрасти, захопити обманом. Пан Вікалюк у своєму інтерв’ю стверджує, що у нашій фракції працюють непрості люди, переважно представники бізнесу, науки, освіти, сільського господарства. Вони прийшли у партію не заради посад, а з суто політичних мотивів та особистих ідейних переконань. А сьогодні їх намагаються поставити «під штик».

Шановний Віктор Васильович навмисно плутає акценти — ми хочемо, щоб не тільки наша фракція, а всі депутати голосували відкрито. Який же це «штик»? Не про державні таємниці йдеться, а про звичайну прозорість. Якщо проводиться робота, щоб таке голосування не відбувалось, то це не депутатська примха, це потрібно владі.

Недарма саме пан Вікалюк, представник влади, обстоює непрозорість, наволікаючи на тему туман звинувачень. Хочеться запитати у шановного Віктора Васильовича, чи багато шкоди наробило насправді це «остогидле» поіменне голосування, чи зіпсувало воно когось, чи вбило? у цій каденції обласної ради воно фактично не застосовувалось.

Щодо контролю за кожним голосуванням депутатів, твердо переконаний у тому, що воно здійснюється не тільки керівництвом ради, а й іншими високоповажними посадовцями області. Хіба не є підтвердженням цьому той факт, що пан Вікалюк називає у своїй статті кількість тих, хто залишив сесійну залу (7-8 депутатів). Зауважу, що їх було не 7-8, а чотирнадцять. Проблема полягала в тому, що декілька депутатів забули свої електронні картки і ними безсовісно скористалися ті депутати фракції, які залишилися у сесійній залі. Зрозуміло, що система електронного голосування «Рада» стала гарним безвідмовним інструментом маніпулювання голосами депутатів. Саме за її даними рахував пан Вікалюк тих, що залишили сесійну залу.

Я вважаю, що саме через непрозорість голосувань ніхто й досі достеменно не знає, кому дійсно належать чи будуть належати оті 2000 квадратних метрів суперприбуткової будівлі на розі вулиць Соборної і Театральної, який серед пам'яток архітектури місцевого значення іменується як Прибутковий будинок, хоча дозволили її ремонт тим, хто пообіцяв, що вже у вересні вона буде готова, як лялечка, а в результаті там вже й даху не залишилося. Кого, чиї імена, чию користь приховувала та приховує наша влада? Навіть спеціально створена депутатська комісія не змогла розібратись у хитросплетіннях цієї афери. Аж страшно подумати, які кошти втрачає обласний бюджет, адже сьогодні у центрі міста власники нерухомості за оренду одного квадратного метра «гнуть ціну» в 25-50 американських «зелених».

- Опоненти звинувачують вас як лідера фракції БЮТ у тому, що ви не даєте можливості депутатам висловитись.

- Обов'язково запрошу Вас на одне з наступних засідань фракції, щоб ви самі переконались, наскільки демократичною є процедура обговорення питань у фракції та прийняття рішень. Причому перед кожною сесією обов'язково проводиться два засідання фракції: перше (попереднє) — не пізніше, ніж за три дні до дня проведення президії ради, друге — безпосередньо у день сесії.

Зазначу, що обговорення питань останньої 13-ї сесії ради проводилось на засіданні фракції 19 жовтня 2007 року майже чотири години. Лише одне питання щодо надання у користування гірничих відводів розглядалось майже годину, виступило 12 депутатів, причому, спочатку вирішили зняти його з розгляду та вивчити додатково. І лише на повторному засіданні перед сесією фракція вирішила голосувати за надання всіх відводів, однак обмежити термін, на який вони надаються, не більше ніж 5-ма роками. Таку пропозицію внесла депутат Людмила Щербаківська.

Що з того вийшло, могли побачити всі, хто залишився у сесійній залі. Пропозицію депутата, голови постійної комісії обласної ради з питань промисловості Невмиваки В.Л. про обмеження терміну надання дозволу на розробку пісків на Журавському гірничому відводі 5-ма роками було відхилено. Недоречними у зв'язку з цим є саркастичні висловлювання пана Вікалюка щодо нашого бажання «угробити» Погребищенський та Новоободівський цегельні заводи. Цікаво, чи знає пан Вікалюк, що його земляки з села Журавного не один місяць б’ються як риба об лід для того, щоб отримати необхідні документи на розробку другої черги Журавського родовища. Переконаний, що їм дозволу ніхто не дав і не дасть. Дозвіл дали пану Корнійчуку, який споганив не один десяток гектарів Журавського родовища своєю бурхливою підприємницькою діяльністю, і не на п'ять чи десять, а аж на 20 років.

Не буду приховувати того, що відкритість та прозорість прийняття рішень потрібна була і мені як голові фракції. Цього вимагає президія політради партії, її політичний лідер. Однак керівництво ради робило все для того, щоб я як голова фракції був сліпим. Вони ж як ляльководи будуть смикати за ниточки, які ведуть до кожного депутата через їхню роботу, бізнес, обіцянки тощо, перетворивши їх таким чином у маріонеток.

Дивує з цього приводу позиція пана Вікалюка, який. на відміну від голови обласної ради, є членом партії «Наша Україна». Можливо, він, так само, як його колишній союзник по політичній боротьбі пан Кінах, теперішні однопартійці та члени виборчого блоку, скажімо Плющ, Петьовка, Кріль та їм подібні, забули, що є Президент України, є партійна дисципліна, є обіцянки перед виборцями, є статут партії, є партійне керівництво, є, нарешті, совість.

Ми пам'ятаємо про всі ці надто відповідальні речі, ми довіряємо нашому політичному лідеру Юлії Тимошенко, для якої запровадження у діяльність рад всіх рівнів прозорого механізму голосування є ключовим положенням її бачення перспектив народовладдя. Шкода, що цього не зрозуміли окремі депутати фракції БЮТ. Тепер вони не члени нашої команди.

Наш вихід із сесійної зали не був демаршем, як його називають окремі діячі. Він був демонстрацією позиції партії, готовністю відстояти право громадян на контроль за діяльністю влади.

Щиро вірю у те, що так само, як наші політичні лідери у Києві, з фракцією НУ-НС ми маємо всі шанси для того, щоб бути єдиною командою та боротись за ідеали справедливості, які задекларовані у нашій угоді про співпрацю: «Україна у нас одна! За неї варто боротися!».

Ми, «бютівці», хочемо одностайності своїх рядів, так як хоче цього кожна політична сила, бо в цьому запорука її міцності. Ми не змушуємо нікого ні до чого, ми кажемо: «Якщо тобі це не підходить, то для чого ти прийшов у БЮТ? Подай заяву, відмовся від мандата партійної і народної довіри — йди тією дорогою, яка тебе найбільше влаштовує».

Пан Вікалюк дорікає, що, «набравши дещо більший відсоток голосів, обласна партійна верхівка БЮТ до цього часу не може вгамувати емоцій, все ще перебуває у невагомості від ейфорії». Ну, скажімо, не дещо більший, а настільки більший, що свідчить про найбільший авторитет у народі, і це накладає на нас особливу відповідальність, бо місія довіри теж особлива — її треба виправдовувати. І якщо хтось цього не розуміє, то йому нема іншого виходу, як скласти повноваження. Це, до речі, відповідь на запитання, що буде з депутатами, які не виконали рішення фракції? З ними доведеться попрощатися.


Немного по поводу политической Рабство, НЕ воинской повинности И ПОЛИТИЧЕСКОЙ Измена

Точка зрения главы депутатской фракции БЮТ в областном совете Юрия Мельника.

- После сессии областного совета 25 октября в прессе появились публикации, где вас обвиняют в том, что вы хотите рабства для депутатов в виде поименного голосования, преследуете какие-то свои намерения?

- Прежде всего - кто авторы публикаций? Это Петр Слотюк, который предал избирателей и нашу партию, и заместитель председателя облсовета Виктор Викалюк, который явно выполняет служебное заказ. За громкими названиями статей «Императивнисть политического рабства» и «Депутатская деятельность - не военная повинность» кроется желание авторов ввести в заблуждение избирателей и угодить тем, кто не желает развивать власть на принципах прозрачности и открытости.

В политических кругах Винниччины хорошо знают о предварительные политические предпочтения Слотюка. Эти предпочтения часто диаметрально отличались не только своей идеологией, но и лидерами из противоборствующих лагерей, которым он поочередно служил.

Он программу Блока Юлии Тимошенко воспринимал как предвыборную агитку, хитрый способ занять депутатское место, которое использовал в интересах собственной карьеры. Став депутатом областного совета, господин Слотюк рассчитывал, по рекомендации Елены Витенко, стать или заместителем председателя облсовета, или заместителем председателя облгосадминистрации. Не получилось, не оценили его намерений ни депутаты фракции, ни руководство области. Уже 29 декабря прошлого года, через девять месяцев после выборов, Слотюк объявил, что создает демократическую платформу. Впрочем, какая там платформа, какие у него политические принципы? Задача одна - расколоть фракцию.

Однако БЮТ остался мощной политической силой, что было подтверждено на недавних внеочередных выборах в Верховную Раду Украины.

Сейчас в переформатований после 13-й сессии областного совета фракции БЮТ осталось 20 настоящих бойцов, депутатов, которые не предали своих избирателей, политических идеалов БЮТ, принципов справедливости и открытости власти для народа.

25 октября, сразу же после того, как мы покинули сессионный зал, все 14 членов фракции категорически и единодушно высказались за то, чтобы ставить вопрос о лишении депутатских полномочий всех депутатов, которые не вышли из сессионного зала.

- Что вы вкладываете в понятие прозрачности и открытости принятия решений в Винницком областном совете?

- Отвечу на этот вопрос предложением из официального заявления фракции, которую мы опубликовали в средствах массовой информации после сессии областного совета:

«На наше твердое убеждение, принципы прозрачности и открытости принятия решений в советах является базовой основой для недопущения коррупции, казнокрадства и злоупотреблений».

Ну скажите, зачем делать секретом, кто, за что и как голосует? Пусть люди видят, что отстаивает тот или иной депутат, ведь все в своих программах ратуют за прозрачность.

Упрекают, что это позиция неконструктивно. Я считаю, что неконструктивнисть, напротив, заключается в желании скрыть от людских глаз то, что хочется украсть, захватить обманом. Господин Викалюк в своем интервью утверждает, что в нашей фракции работают непростые люди, в основном представители бизнеса, науки, образования, сельского хозяйства. Они пришли в партию не ради должностей, а из чисто политических мотивов и личных идейных убеждений. А сегодня их пытаются поставить «под штык».

Уважаемый Виктор Васильевич намеренно путает акценты - мы хотим, чтобы не только наша фракция, а все депутаты голосовали открыто. Какой же это «штык»? Не о государственные тайны речь, а об обычной прозрачность. Если проводится работа, чтобы такое голосование не происходило, то это не депутатская прихоть, это нужно властям.

Недаром именно господин Викалюк, представитель власти, отстаивает непрозрачность, наволикаючы на тему туман обвинений. Хочется спросить у уважаемого Виктора Васильевича, много ли вреда наделало действительности это «надоело» поименного голосования, испортило оно кого-то, или убило? в этой каденции областного совета оно фактически не применялось.

Относительно контроля за каждым голосованием депутатов, твердо убежден в том, что оно осуществляется не только руководством совета, но и другими достопочтенные лицами. Разве не является подтверждением этому тот факт, что господин Викалюк называет в своей статье количество тех, кто покинул сессионный зал (7-8 депутатов). Замечу, что их было не 7-8, а четырнадцать. Проблема заключалась в том, что несколько депутатов забыли свои электронные карты и ими бессовестной воспользовались те депутаты фракции, которые остались в сессионном зале. Понятно, что система электронного голосования «Рада» стала хорошим безотказную инструментом манипулирования голосами депутатов. Именно по ее данным считал господин Викалюк тех, которые покинули сессионный зал.

Я считаю, что именно из-за непрозрачности голосований никто до сих пор точно не знает, кому действительно принадлежат или будут принадлежать эти 2000 квадратных метров суперприбильным здания на углу улиц Соборной и Театральной, среди памятников архитектуры местного значения именуется как Доходный дом, хотя позволили ее ремонт тем, кто пообещал, что уже в сентябре она будет готова, как куколки, а в результате там уже и крыши не осталось. Кого, чьи имена, чью пользу скрывала и скрывает наша власть? Даже специально созданная депутатская комиссия не смогла разобраться в хитросплетение этой аферы. Аж страшно подумать, какие средства теряет областной бюджет, ведь сегодня в центре города собственники недвижимости за аренду одного квадратного метра «гнут цену» в 25-50 американских «зеленых».

- Оппоненты обвиняют вас как лидера фракции БЮТ в том, что вы не даете возможности депутатам высказаться.

- Обязательно приглашу Вас на одно из последующих заседаний фракции, чтобы вы сами убедились, насколько демократичной является процедура обсуждения вопросов во фракции и принятия решений. Причем перед каждой сессией обязательно проводится два заседания фракции: первое (предварительное) - не позднее, чем за три дня до дня проведения президиума совета, второй - непосредственно в день сессии.

Отмечу, что обсуждение вопросов последней 13-й сессии совета проводилось на заседании фракции 19 октября 2007 года почти четыре часа. Лишь один вопрос о предоставлении в пользование горных отводов рассматривался почти час, выступило 12 депутатов, причем, сначала решили снять его с рассмотрения и изучить дополнительно. И лишь на повторном заседании перед сессией фракция решила голосовать за предоставление всех отводов, однако ограничить срок, на который они предоставляются, не более чем 5-ю годами. Такое предложение внесла депутат Людмила Щербакивська.

Что из этого вышло, могли увидеть все, кто остался в сессионном зале. Предложение депутата, председателя постоянной комиссии областного совета по вопросам промышленности Невмивакы В.Л. об ограничении срока предоставления разрешения на разработку песков на Журавского горном отводе 5-ю годами было отклонено. Неуместными в связи с этим есть саркастичные высказывание господина Викалюка относительно нашего желания «угробиты» Погребищенский и Новоободивський кирпичные заводы. Интересно, знает ли господин Викалюк, что его земляки из села Журавного не один месяц бьются как рыба об лед для того, чтобы получить необходимые документы на разработку второй очереди Журавского месторождения. Убежден, что им разрешения никто не дал и не даст. Разрешение дали господину Корнийчук, который споганив не один десяток гектаров Журавского месторождения своей бурной предпринимательской деятельностью, и не на пять или десять, а аж на 20 лет.

Не буду скрывать того, что открытость и прозрачность принятия решений нужна была и мне как председателю фракции. Этого требует президиум политсовета партии, ее политический лидер. Однако руководство совета делало все для того, чтобы я как председатель фракции был слепым. Они же как ляльководы будут дергать за ниточки, которые ведут к каждому депутата из-за их работу, бизнес, обещания и т. п., превратив их таким образом в марионеток.

Удивляет по этому поводу позиция господина Викалюка, который. в отличие от председателя областного совета, член партии «Наша Украина». Возможно, он, так же, как его бывший союзник по политической борьбе господин Кинах, сегодняшние однопартийцы и члены избирательного блока, скажем Плющ, Петьовка, Криль и им подобные, забыли, что является Президент Украины, есть партийная дисциплина, есть обещания перед избирателями, есть устав партии, партийное руководство, есть, наконец, совесть.

Мы помним обо всех этих весьма ответственные вещи, мы доверяем нашему политическому лидеру Юлии Тимошенко, для которой введение в деятельность советов всех уровней прозрачного механизма голосования является ключевым положением ее видение перспектив народовластия. Жаль, что этого не поняли отдельные депутаты фракции БЮТ. Теперь они не члены нашей команды.

Наш выход из сессионного зала не был демарш, как его называют отдельные деятели. Он был демонстрацией позиции партии, готовностью отстоять право граждан на контроль за деятельностью власти.

Искренне верю в то, что так же, как наши политические лидеры в Киеве, с фракцией НУ-НС мы имеем все шансы для того, чтобы быть единой командой и бороться за идеалы справедливости, которые задекларированы в нашем соглашении о сотрудничестве: «Украина у нас одна! За нее стоит бороться ».

Мы, «бютовцы», хотим единстве своих рядов, так как хочет этого каждая политическая сила, ибо в этом залог ее прочности. Мы не заставляем никого ни к чему, мы говорим: «Если тебе это не подходит, то для чего ты пришел в БЮТ? Подай заявление, откажись от мандата партийной и народного доверия - уходи той дорогой, которая тебя больше всего устраивает ».

Господин Викалюк упрекает, что, «набрав несколько больший процент голосов, областная партийная верхушка БЮТ до сих пор не может унять эмоций, все еще находится в невесомости от эйфории». Ну, скажем, не нечто большее, настолько больше, что свидетельствует о крупнейший авторитет в народе, и это налагает на нас особую ответственность, потому что миссия доверия тоже особая - ее надо оправдывать. И если кто этого не понимает, то ему нет другого выхода, как сложить полномочия. Это, кстати, ответ на вопрос, что будет с депутатами, которые не выполнили решение фракции? С ними придется попрощаться.

     Матеріали розділу:

 ·  У ПІЩАНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАКРИЛИ ДВІ ШКОЛИ
 ·  80 ТОНН ОЛІЇ СКУПИЛИ НА "ЧЕРВОНОМУ БАЗАРІ" ВІННИЧАНИ
 ·  ГУБЕРНАТОР, ГОЛОВА ОБЛРАДИ ТА МЕР... ПРОТИ КОВТУНА
 ·  ПСИХІЧНОХВОРИЙ У СІЗО ЗІЗНАВСЯ, ЩО...КІЛЕР І УБИВ П'ЯТЬОХ
 ·  БУХАНЕЦЬ ХЛІБА ГОЛОДОМОРУ ВІННИЧАНИ СПЕЧУТЬ СИМОНЕНКУ. 200 пам'ятників леніну на вінниччині запропоновано демонтувати до 24 листопада.
 ·  ВІННИЧАНИ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ НОВОГО СКЛИКАННЯ
 ·  ХМІЛЬНИК СТАНЕ КАРЛОВИМИ ВАРАМИ? Мільярд інвестицій у "Хмільник-Різорт" нарешті має змінити совковий імідж курортної слави Вінниччини.
 ·  ХТО ПОМСТИВСЯ "АМАГАМІ" І "ЗАМІНУВАВ" БОУЛІНГ-КЛУБ РАЗОМ ІЗ ЛЮДЬМИ?
 ·  7 ЛИСТОПАДА У ШТАБІ ВПС СТАЛАСЬ РЕВОЛЮЦІЯ - генерал Торопчин пішов на пенсію, Повітряні сили очолив артилерист і професор Руснак
 ·  ВІННИЧАНИНУ ЄГОРОВУ ПРЕЗИДЕНТ "СКОСИВ СТРОК" НА 4,5 РОКУ. Як "стрілочників" cкнилова помилував головнокомандувач
 ·  "У ДОЩ ТА ХОЛОД 10 км. ДІТИ ЙДУТЬ ДО ШКОЛИ, бо у влади "фінансові труднощі"
 ·  ШКОЛЯР НЕ ЗРОБИВ МАНТУ І ЗАЛИШИВСЯ ІНВАЛІДОМ. Робити чи ні туберкулінодіагностику - вирішувати вам, але майте на увазі, що на Вінниччині щорічно від туберкульозу гине понад 100 людей
 ·  ПЕНСІОНЕРИ ЗДАЛИ ПО 1300 грн. НА ТЕЛЕФОН. Обіцяного вже два роки чекають
 ·  "ГАРАЖНІ КООПЕРАТИВИ МОЖУТЬ СТАТИ БАНКРУТАМИ"
 ·  СТРАШНИЙ СОН ПРО СУБСИДІЇ ТА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ
 ·  ЗА ТРИ РОКИ ЛЕОНІД РИБАК НАПИСАВ 144 СУДОВИХ ПОЗОВИ. Зареєструвати цей рекорд чоловік звернувся до упорядників Книги рекордів України. Можливо, цим феноменом зацікавляться і на рівні Гіннеса?
 ·  "АЗА" ВИМАГАТИМЕ ВІДСТАВКИ МЕРА?
 ·  ВІННИЧАНИ ВІДСТОЯЛИ ПЛАНЕТАРІЙ. Міська рада вишукує кошти на його капітальний ремонт
 ·  НОВУ ШКОЛУ ТА ЩЕ ОДИН ДИТЯЧИЙ САДОК БУДЕ ЗБУДОВАНО У МІКРОРАЙОНІ ПОДІЛЛЯ. Інвестиції місту складуть 85 мільйонів гривень...
 ·  "НЕ ПРОКУКУРІКАЙТЕ УКРАЇНУ!" - побажала наша читачка Валентина Онищук
 ·  НА АРЕНІ КРАЩОГО У СВІТІ ЦИРКУ - ВІННИЦЬКИЙ КЛОУН
 ·  В ІЛЛІНЦЯХ У ТУАЛЕТІ МОЖНА ЗНІМАТИ ФІЛЬМИ ЖАХІВ З МОРАЛЬНИМИ ВИРОДКАМИ, БІЙКАМИ, ЗБОЧЕНЦЯМИ І БЕЗПОРАДНІСТЮ ВЛАДИ
 ·  ЗА 2 ТИЖНІ ХУЛІГАНИ ТРИЧІ ЛАМАЛИ ХРЕСТ біля каплички на Немирівському шосе
 ·  ВСЕСВІТНЬОВІДОМУ "СОФІЇВКУ" В УМАНІ прикрашатимуть твори вінницького скульптора
 ·  КЕРІВНИК ОДРАЗУ ЗНАХОДИТЬ ГРОШІ НА ВИПЛАТУ ЗАРПЛАТИ, як тільки проти нього порушується кримінальна справа
 ·  ЩОБ ЗУПИНИТИ ЗЛОЧИНЦЯ, МІЛІЦІОНЕР ЗАСТОСУВАВ ЗБРОЮ
 ·  БАТЬКО ТАК РОБИВ ГІМНАСТИКУ СИНУ, ЩО… ЗЛАМАВ ЙОГО
 ·  ЗАМІСТЬ "МИКОЛАЙЧИКІВ" - ІМЕННІ СТИПЕНДІЇ отримали з рук губернатора Олександра Домбровського 87 студентів-сиріт з районів
 ·  ЧОМУ В ЛАДИЖИНІ НЕ ПУСКАЮТЬ НА СЕСІЮ ЖУРНАЛІСТІВ?
 ·  "НОВОРІЧНЕ ЗАМІНУВАННЯ" "МАГІ-ЦЕНТРУ" ВИЯВИЛОСЬ ЖАРТОМ. Найбільше з нього "сміялася" крокодил Антоніна
 ·  БАНДУ "ПЕРЕВЕРТНІВ" У ПОГОНАХ ГОТОВА "ЗДАТИ" МІЛІЦІЯ ВІННИЦІ
 ·  "ЩЕ БИ ПІВГОДИНИ... І МИ Б ЇЇ НЕ ВРЯТУВАЛИ", - сказав хірург, коли пришив відрізану циркуляркою руку
 ·  ДВІ ФУРИ САЛА НА 2,5 МЛН. ГРН. ВОДІЇ КИНУЛИ НА ДОРОЗІ І ВТЕКЛИ. А в цей час Олексій Порошенко хоче покликати чеченців з автоматами, щоб перестріляли його елітних свиноматок
 ·  ЩИРО ВІТАЮ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
 ·  ЩО ОЧІКУЄ ВІННИЧАН У НОВОРІЧНУ НІЧ ТА НА РІЗДВЯНІ СВЯТА?
 ·  РІДНА БАБУСЯ... ВИКРАЛА У БАТЬКА ДИТИНУ ТА ВИВЕЗЛА ЗА КОРДОН?
 ·  ЖМЕРИНКА ЗАЛИШИЛАСЯ БЕЗ МЕРА. Райсуд за тиждень до Нового року призупинив повноваження Віктора Жеребнюка
 ·  ЦЕЙ НОВИЙ РІК - УКРАЇНСЬКИЙ! Вітаємо, шановні читачі!
 ·  "У НАШОМУ ДИТСАДКУ Є ВІЛЬНІ МІСЦЯ, тож діти аж ніяк не сплять по 50 у одній кімнаті"
 ·  "ПЕРЕД ВИБОРАМИ ОБІЦЯЛИ ВІДНОВИТИ ЛІКАРНЮ. А зараз єдине приміщення ФАПу в селі здають в оренду комерційній структурі?"
 ·  "ПОРОДІЛЛІ 2004 РОКУ НЕ ВВІЙШЛИ У РЯДИ "ЗОЛОТИХ МАМ". Чим відрізняється мій 2-річний малюк від тих, для кого держава не пошкодувала 8, 5 тис. грн.?"
 ·  "ПРОПРАЦЮВАВШИ 40 РОКІВ У ШКОЛІ, ТЕПЕР Я, МОЖЕ, СХОЖА НА БОМЖИХУ. Але не заслуговую на зневажливе ставлення"
 ·  "РІДНЕ МІСТО - ЧИСТЕ МІСТО?.. А ми топимось у багнюці"
 ·  "ДВА РОКИ ДИРЕКТОР ШКОЛИ, ЗРОБИВШИ З МЕНЕ, ІНВАЛІДА, "МЕРТВУ ДУШУ", ОТРИМУВАВ ЗАРПЛАТУ"
 ·  "8 РОКІВ МЕШКАНЦІВ ТРУДОВОГО "ВОДЯТЬ ЗА НІС"
 ·  4-РІЧНУ ОЛЕНКУ ВРЯТУВАЛИ ПОЖЕЖНИКИ
 ·  "ШЕШОРИ-ПОДІЛЛЯ" 2007 РОКУ - НА ВІННИЧЧИНІ. 5-ий міжнародний фестиваль відбудеться у нашій області
 ·  "ТЕРЕМОК" ПО-УКРАЇНСЬКИ. Дитячий садочок провів День Андрія під гаслом "Я - гідна людина!"
 ·  "ЕЛЕКТРОТЕРОРИСТ" ЗАКОРОТИВ ЩИТОК У ПІД'ЇЗДІ і спалив сусідам побутову техніку
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241