зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     ХІБА ПОРЯДНОГО КЕРІВНИКА ВИЖЕНЕ З ПОХОРОНІВ ДРУЖИНА КОЛЕГИ, який був не тільки світилом медицини, але і онука, при загиблих батьках, ставив на ноги

Що змусило жінку піти на цей відчайдушний і крайній крок? Адже вона багато чого пережила за своє життя – в автокатастрофі загинуло двоє її дітей – син та невістка.

На руках її та чоловіка залишився онук. Відомий хірург став йому за батька і дідуся... Але після одного дзвінка у нього зупинилось серце...

Що це був за дзвінок? Про це та інше – у відгуках читачів та колективів лікарень на публікацію в газеті «Як із вінничан зробили піддослідних «щурів», оцінивши їхнє життя у 1500 дол.».

«Шановна редакціє газети «33-й канал»! Звертаюсь до вас вперше, і змусила мене це зробити публікація в останньому номері улюбленої газети, де йдеться про зловживання посадовцями лікарні. Неважко здогадатися, про кого йде мова, кожен з наших співробітників впізнає свою адміністрацію в такому ракурсі, на жаль.

Я належу до когорти старих співробітників лікарні, мала честь працювати під керівництвом Анатолія Петровича, Гаврила Ілліча, Володимира Митрофановича. Я добре знаю можливості, переваги та недоліки нашого медичного закладу, знаю більшість його співробітників, знаю, чим вони живуть, можу оцінити їх професійний рівень.

Я не сумнівалась, що така публікація рано чи пізно з’явиться у пресі, до того все йшло. Щоб зрозуміти, чому склалися такі обставини, необхідно знати сутуацію в лікарні.

Специфіка нашого лікувального закладу в тому, що тут допомога надається цілодобово, протягом багатьох років заклад був та залишається лікарнею швидкої допомоги. Звідси і складнощі в роботі. Колектив весь час максимально завантажений, праця надзвичайно складна, відповідальна, багато асоціальних хворих без коштів у кишені, а їм потрібні ліки, їх треба оперувати...

Колектив з гідністю справляється з цим завданням, і протягом багатьох років я не пам’ятаю жодного випадку громадського осудження його дій.

У подібних умовах для чіткої роботи колективу потрібна повна консолідація всіх співробітників, доступне та зрозуміле всім керівництво, відкритість його дій та планів, висока внутрішньо колективна дисципліна, яка повинна базуватися на єдиних для всіх правилах та законах. І ось така публікація...

Ваші читачі не звикли сумніватися в правдивості того, що ви пишете. В даному випадку, як би нам не було прикро, сумнівів аж ніяк бути не може, і ось чому.

Кілька років тому наш колектив вдався до фатальної, на мій погляд, помилки, а саме – підтримавши молодого лікаря, який, правда, нічим себе до того не проявив. Однак у тих умовах це, здавалося, був кращий варіант. Ініціативна група оббивала пороги міської та обласної адміністрацій, управлінь і добилася свого, ця людина була призначена головним лікарем.

Однак ейфорія від перемоги скоро минула, розпочався, без перебільшень, жахливий період у житті колективу. Замість того, щоб згуртувати людей, підтримати їх у цей важкий для держави час, головний лікар пішов по шляху руйнування всього, що було напрацьовано десятиріччями, на всіх рівнях служба розвалена, кругом хаос та безлад, колектив живе в умовах тоталітаризму з елементами садизму та паранойї. Ви скажете: а чому ж тоді всі мовчать, чому ніхто не подасть голос? А кому ж скаржитись? А кому і що казати? Я впевнена, що міське управління охорони здоров’я давно проінформоване про те, що наш «цар» полюбляє в свинячому (нетверезому) вигляді проводити нічні рейди та на смерть лякати в відділеннях сестер та санітарок, вони добре знають про побори та дань, якою обклав магнат злиденних лікарів (кожен зав. відділенням щомісячно повинен принести куш «феодалу»).

Що можна сказати високому обласному медичному керівнику, якщо вони удвох очолюють місцевий осередок партії, кому можна поскаржитись, коли голова профкому лікарні є одночасно і першим замом «самого»? Найменша незгода або сумніви в діях «кормчого» караються доганами та загрозами звільнення. Незручного підлеглого «прижимають», його ганьблять на усіх рівнях, переводять, відсторонюють, заважають професійному зростанню, врешті, люди не витримують та звільняються.

Зверніть увагу: тільки за останні кілька років наш колектив вимушені були залишити: зав. реанімаційним відділенням, прекрасний лікар та професіонал; стомився від постійного психологічного тиску та пішов зав. поліклінікою, прекрасний організатор, інтелігентна та чесна людина. З тих же причин вимушені були звільнитися лікарі: Попенко (окуліст), Гуцал (травматолог), Товмасян (хірург) Зарубенко, Чорний, нейрохірург О.Шугаєв і багато інших. Передчасно пішов з життя зав. хірургічним відділенням, кандидат медичних наук, людина, яку знають всі вінничани. За три години до смерті йому додому зателефонував головний лікар та заявив, що з наступного дня Юрій Васильович вже не працює в лікарні і потрібно звільнити місце іншому.

Такого удару хворе серце хірурга не витримало. Городяни втратили прекрасного діагноста, хірурга, чуйну, інтелігентну людину. Залишився одиноким онук, який до цього втратив батьків та сподівався на дідуся, вдова, яка знайшла в собі сили вигнати убивцю чоловіка з похорону. Передчасно пішли з життя ще дуже молоді лікарі. Не витримав психологічного тиску і незмінний начмед лікарні, який передчасно пішов з життя від серцевого нападу. Ви скажете – це збіг обставин? Можливо. Однак це сталося протягом кількох років, а умови, в яких працювали ці люди, здоров’я їм не добавили.

Лікарню масово покидають медичні сестри, середній медперсонал змінюється у відділеннях, як у калейдоскопі. Неугодні сестри звільняються без всяких пояснень. Усіх вже не згадати і не перерахувати.

У лікарні постійно вводяться, а потім змінюються якісь вигадані та виссані з пальця правила та закони, ростуть апетити керівника. Хочеш підписати характеристику – принеси в конверті 100у.о.; хоче молодий лікар проходити навчання на базі лікарні – 1000 у.о., бажаєш на роботу в лікарні: 0,5 ставки – 2000 у.о., повна ставка – 5000 у.о. Хочеш працювати спокійно – кланяйся в пояс, на зауваження (безпідставні та некомпетентні) не реагуй, на кожному кроці кричи «Слава нашому Великому», біжи першим поздоровляти з яким-небудь святом. Не можеш – повториш долю перерахованих. Оточив себе шпигунами та доносчиками, лизунами. На щастя, таких набереться душ 10 – 15. Всі інші, а це більше 450 чоловік, без перебільшення, ненавидять такого лідера.

Так, пане головний лікарю. Це все про вас.

Це ви вигнали з лікарні всі аптечні кіоски, серед яких була здорова конкуренція, ціни були поміркованими. Вигнали і «дали добро» «монстру» на території лікарні біля дороги, який дере з хворих на 10-15% більше ніж інші аптеки. Вигнали й отримали за це квартиру. Ми про це знаємо.

Це ви пишете якусь дисертацію, заради чого вам вдалося обдурити всіх в штаті, закрити відділення, яке завжди було переповнене, відкрити там інше відділення. Таких хворих за рік було 10-15, не більше, а працює 10 лікарів і 25 середнього персоналу. Держава фінансує повітря та дисертацію, лікарі декваліфікуються. От вам і шарада. На одного хворого в рік один лікар. І нікого це не цікавить.

А ми кажемо, що потрібно скаржитись. Кому? Хто це зрозуміє або хоче зрозуміти? Хіба що правоохоронні органи, які вже почали цю справу. Але ми мало віримо в вірогідність справедливого рішення. Зібрані зі своїх по 100 у.о. складуться «в купку», а у «верхівках» знайдуться ті, кому вони потрібні. І все буде шито-крито. Знайдуться кілька лизунів, які за гроші або можливість зайвий раз лизнути господаря напишуть в газету (або «Сам» напише про себе), що незаслужено оговорено «великого», він у нас «цяця», на нього потрібно молитися. Що він там украв у бідного народу? Всього якихось 300 тисяч. Крадуть же більше. Поверніть йому чесне ім’я. Далі буде коментар якогось клерка про проведену перевірку: «Зловживань не виявлено». А далі продовжуй те ж саме, чесне ім’я повернуто.

А чесне ім’я, пане, потрібно заслужити, і, в першу чергу, своєму колективі, який тебе бачить, як рентген. Керувати колективом не всім дано. Тут потрібні мудрість, такт, людяність та чесність. Принциповість та милосердя повинні йти поруч.

Керувати колективом – це значить знати кожного, проникатись його бідами та радістю, вітатися з ним завжди привітно (чого ви не робите ніяк і ніколи), розуміти весь технологічний процес, мудро направляти його в потрібне русло, не принижуючи при цьому нікого і ніколи. Цього у вас теж нема.

Що ж. Будемо сподіватися на виняток з правил.

З глибокою повагою до редакції моєї улюбленої газети,


ХІБА порядочных РУКОВОДИТЕЛЯ выгонят с Похорон ЖЕНА КОЛЛЕГИ, который был не только светило медицины, но и внука, при погибших родителях, ставил на ноги

Что заставило женщину пойти на этот отчаянный и крайний шаг? Ведь она многое пережила за свою жизнь - в автокатастрофе погибли двое ее детей - сын и невестка.

На руках ее и мужа остался внук. Известный хирург стал ему за отца и дедушки ... Но после одного звонка у него остановилось сердце ...

Что это был за звонок? Об этом и многом другом - в отзывах читателей и коллективов больниц на публикацию в газете «Как с виннитчан сделали подопытных« крыс », оценив их жизнь в 1500 долл.».

«Уважаемая редакция газеты« 33-й канал »! Обращаюсь к вам впервые, и заставила меня это сделать публикация в последнем номере любимой газеты, где речь идет о злоупотреблении должностными лицами больнице. Нетрудно догадаться, о ком идет речь, каждый из наших сотрудников узнает свою администрацию в таком ракурсе, к сожалению.

Я принадлежу к когорте старых сотрудников больницы, имела честь работать под руководством Анатолия Петровича, Гавриил Ильича, Владимир Митрофанович. Я хорошо знаю возможности, преимущества и недостатки нашего медицинского учреждения, знаю большинство его сотрудников, знаю, чем они живут, могу оценить их профессиональный уровень.

Я не сомневалась, что такая публикация рано или поздно появится в прессе, к тому все шло. Чтобы понять, почему сложились такие обстоятельства, необходимо знать сутуацию в больнице.

Специфика нашего лечебного учреждения в том, что здесь помощь предоставляется круглосуточно, на протяжении многих лет заведение было и остается больницей скорой помощи. Отсюда и сложности в работе. Коллектив все время максимально загружен, работа чрезвычайно сложная, ответственная, много асоциальных больных без денег в кармане, а им нужны лекарства, их нужно оперировать ...

Коллектив с достоинством справляется с этой задачей, и в течение многих лет я не помню ни одного случая общественного осуждение его действий.

В подобных условиях для четкой работы коллектива нужна полная консолидация всех сотрудников, доступное и понятное всем руководство, открытость его действий и планов, высокая внутренне коллективная дисциплина, которая должна базироваться на единых для всех правилах и законах. И вот такая публикация ...

Ваши читатели не привыкли сомневаться в правдивости того, что вы пишете. В данном случае, как бы нам ни было обидно, сомнений никак быть не может, и вот почему.

Несколько лет назад наш коллектив прибег к фатальной, на мой взгляд, ошибки, а именно - поддержав молодого врача, который, правда, ничем себя до того не проявил. Однако в тех условиях это, казалось, был лучший вариант. Инициативная группа оббивала пороги городской и областной администраций, управлений и добилась своего, этот человек была назначена главным врачом.

Однако эйфория от победы скоро прошла, начался, без преувеличений, ужасный период в жизни коллектива. Вместо того, чтобы сплотить людей, поддержать их в это трудное для страны время, главный врач пошел по пути разрушения всего, что было наработано десятилетиями, на всех уровнях служба Разваленнй, кругом хаос и беспорядок, коллектив живет в условиях тоталитаризма с элементами садизму и паранойя . Вы скажете: а почему же тогда все молчат, почему никто не подаст голос? А кому же жаловаться? А кому и что говорить? Я уверена, что городское управление здравоохранения давно проинформированы о том, что наш «царь» любит в свиного (нетрезвом) виде проводить ночные рейды и на смерть пугать в отделениях сестер и санитарок, они хорошо знают о поборах и дань, которой обложил магнат нищий врачей (каждый зав. отделением ежемесячно должен принести куш «феодалы»).

Что можно сказать высоком областном медицинском руководителю, если они вдвоем возглавляют местное отделение партии, кому можно пожаловаться, когда председатель профкома больницы являются одновременно и первым замом «самого»? Наименьшая несогласие или сомнения в действиях «кормчого» караются выговора и угрозами увольнения. Неудобного подчиненного «прижимають», его позорят на всех уровнях, переводят, отстраняют, мешают профессиональному росту, в конечном итоге, люди не выдерживают и увольняются.

Обратите внимание: только за последние несколько лет наш коллектив вынуждены были покинуть: зав. реанимационным отделением, прекрасный врач и профессионал; устал от постоянного психологического давления и пошел зав. поликлиникой, прекрасный организатор, интеллигентный и честный человек. По тем же причинам вынуждены были уволиться врачи: Попенко (окулист), Гуцал (травматолог), Товмасян (хирург) Зарубенко, Черный, нейрохирург А. Шугаев и многие другие. Преждевременно ушел из жизни зав. хирургическим отделением, кандидат медицинских наук, человек, которого знают все винничане. За три часа до смерти ему домой позвонил главный врач и заявил, что со следующего дня Юрий Васильевич уже не работает в больнице и нужно освободить место другому.

Такого удара больное сердце хирурга не выдержало. Горожане потеряли прекрасного диагностика, хирурга, чутком, интеллигентную человека. Остался одиноким внук, который до этого потерял родителей и надеялся на дедушку, вдова, которая нашла в себе силы изгнать убийцу мужа с похорон. Преждевременно ушли из жизни еще очень молодые врачи. Не выдержал психологического давления и неизменный начмед больницы, который безвременно ушел из жизни от сердечного приступа. Вы скажете - это стечение обстоятельств? Возможно. Однако это произошло в течение нескольких лет, а условия, в которых работали эти люди, здоровье им не добавила.

Больницу массово покидают медицинские сестры, младший медперсонал меняется в отделениях, как в калейдоскопе. Неугодные сестры освобождаются без всяких объяснений. Всех уже не вспомнить и не пересчитать.

В больнице постоянно вводятся, а потом меняются какие-то вымышленные и виссани из пальца правила и законы, растут аппетиты руководителя. Хочешь подписать характеристику - принеси в конверте 100у.о.; хочет молодой врач проходить обучение на базе больницы - 1000 у.е., хочешь на работу в больницу: 0,5 ставки - 2000 у.е., полная ставка - 5000 у. о. Хочешь работать спокойно - кланяйся в пояс, на замечание (необоснованные и некомпетентные) не реагирует, на каждом шагу кричи «Слава нашему Великому», беги первым поздравлять с каким-либо праздником. Не можешь - повтор судьбу перечисленных. Окружил себя шпионами и доносчикамы, Лизун. К счастью, таких наберется душ 10 - 15. Все остальные, а это более 450 человек, без преувеличения, ненавидят такого лидера.

Да, господин главный врачу. Это все о вас.

Это вы выгнали из больницы все аптечные киоски, среди которых была здоровая конкуренция, цены были целомудренными. Выгнали и «дали добро» «монстра» на территории больницы возле дороги, Дере из больных на 10-15% больше, чем другие аптеки. Выгнали и получили за это квартиру. Мы об этом знаем.

Это вы пишете какую-то диссертацию, ради чего вам удалось обмануть всех в штате закрыть отделение, которое всегда было переполнено, открыть там другое отделение. Таких больных за год было 10-15, не больше, а работает 10 врачей и 25 среднего персонала. Государство финансирует воздуха и диссертацию, врачи деквалификуються. Вот вам и шарад. На одного больного в год один врач. И никого это не интересует.

А мы говорим, что нужно жаловаться. Кому? Кто это поймет или хочет понять? Разве что правоохранительные органы, которые уже начали это дело. Но мы мало верим в вероятность справедливого решения. Собранные со своих по 100 у.е. сложатся «в кучку», а в «верхушках» найдутся те, кому они нужны. И все будет шито-крито. Найдутся несколько Лизун, которые за деньги или возможность лишний раз лизнуты хозяина напишут в газету (или «Сам» напишет про себя), что незаслуженно оговорено «большого», он у нас «цяця», на него нужно молиться. Что он там украл у бедного народа? Всего каких-300 тысяч. Воруют же больше. Верните ему честное имя. Дальше будет комментарий некоего клерка о проведенной проверке: «злоупотреблений не выявлено». А дальше продолжай то же самое, честное имя возвращено.

А честное имя, господин, нужно заслужить, и, в первую очередь, своем коллективе, который тебя видит, как рентген. Управлять коллективом не всем дано. Здесь требуются мудрость, такт, человечность и честность. Принципиальность и милосердие должны идти рядом.

Руководить коллективом - это значит знать каждого, проникатись его бедами и радостью, здороваться с ним всегда приветливо (чего вы не делаете никак и никогда), понимать весь технологический процесс, мудро направлять его в нужное русло, не унижая при этом никого и никогда. Этого у вас тоже нет.

Что ж. Будем надеяться на исключение из правил.

С глубоким уважением в редакцию моей любимой газеты,

     Матеріали розділу:

 ·  ВІННИЦЯ "ЗАПАЛА" НА АЛЬТЕРНАТИВНИЙ МЕТАЛ
 ·  "Я ПОКЛЯВСЯ НА МОГИЛІ СВОГО ДРУГА, ЩО ПРОДОВЖУВАТИМУ ЙОГО СПРАВУ"
 ·  ВІД "ФАБРИКИ-2" У МОГИЛЕВСЬКОЇ ЗАЛИШИЛИСЯ ДІВЧАТА, а у переможців - опіки
 ·  ЮНИЙ МОДЕЛЬЄР ІЗ МОГИЛЕВА В'ЯЖЕ СВОЮ КОЛЕКЦІЮ ВЛАСНОРУЧ. Саме під таким девізом творить ексклюзивні речі юна рукодільниця з Могилева-Подільського
 ·  "БЛАГАЄМО: НЕ РОЗПУСКАЙТЕ НАШУ "НИВУ". Відкритий лист власникам та керівництву ПФК "Нива" (Вінниця) від вболівальників
 ·  ЛІТЕРАТУРНІ ГЕРОЇ КЛАСИКИ зійшли зі сторінок книжок у Вінницькій школі
 ·  НАСТЯ У СУПЕР-МАРКЕТАХ МАМІ ІСТЕРИК НЕ ВЛАШТОВУВАЛА
 ·  "ТІЛЬКИ-НО ВРЯТУЮ ВІД ЗЛОЧИНЦІВ ОСОБУ ЖІНОЧОЇ СТАТІ, ТО ВІДРАЗУ НА НІЙ ОДРУЖУСЯ". Неважливо, де це було і коли саме, але те, що це було - насправді факт
 ·  "МОДА, ЯКА ВБИВАЄ"
 ·  "НЕВЖЕ СТОСУНКИ НА ВІДСТАНІ ПРИРЕЧЕНІ?!"
 ·  "ЛЮБИТИ - ЦЕ ЖАЛІТИ, а не витирати ноги об кохану людину"
 ·  "Я ХОЧУ ВТЕКТИ З ВЛАСНОГО ВЕСІЛЛЯ, бо мама видає мене за нелюбого"
 ·  "Я НЕ ВМІЮ ПРОБАЧАТИ"
 ·  "ПОМОГИТЕ СПАСТИ СЫНА!"
 ·  КОЖНУ 4-ТУ ДІВЧИНКУ І 6-ГО ХЛОПЧИКА ГВАЛТУЮТЬ ДО ПОВНОЛІТТЯ... Такі шокуючі цифри анонімного опитування
 ·  "ДИРЕКТОРА ШКОЛИ ТРАЧУКА ЗАБИРАЛИ У "ВОРОНОК" ПРЯМО З ПОДВІР'Я... До війни у Вінниці жило 46% євреїв. А після - лише 42 людини"
 ·  "НУ, ЧОМУ СЕРЕД ХЛОПЦІВ ТАК БАГАТО "ЖЛОБІВ"?"
 ·  LADy ІN RED - ДІВЧИНА В ЧЕРВОНОМУ
 ·  "ПОЧИТАЙ БІБЛІЮ - І ПРОБЛЕМИ ЗНИКНУТЬ"
 ·  ЯК ДИРЕКТОР ІНТЕРНАТУ ВЛАШТОВУЄ ЗА "ТАКСИ" НА РОБОТУ, ТА ПЕРЕДІЛЮЄ СИРІТСЬКІ ПАЙКИ
 ·  ІСТОРІЯ ЧЕРВОНОЇ СТРІЧКИ
 ·  КОРОЛЕВА УКРАЇНИ ЗАКЛИКАЄ ДІВЧАТ БЕРЕГТИ ЦНОТУ. Про те, що вона досі незаймана, Ліка Роман зізналася на всю державу
 ·  НАЙСИЛЬНІШИЙ СТУДЕНТ СВІТУ НАВЧАЄТЬСЯ У ВІННИЦЬКОМУ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОМУ ІНСТИТУТІ
 ·  ЗІРКАМИ ДАВИДА РОЗМАЛЬОВАНА ВСЯ ВІННИЦЯ ХТО ЦЕ ЗРОБИВ?
 ·  У БАРУ ПРАЦЮВАТИМЕ НОВА СМІТТЄСОРТУВАЛЬНА СТАНЦІЯ
 ·  СТАВКИ ПО КРЕДИТАХ У НАС - НЕРЕАЛЬНІ. Тому будівельники пропонують Президенту їх впорядкувати
 ·  ЛЮДЕЙ, ЩО ВІДДАЮТЬ УСІ СИЛИ НА ПОРЯТУНОК - НЕБАГАТО...
 ·  ЧОМУ ПРОДУКТИ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ НА РИНКУ У ШАРГОРОДІ?
 ·  ПРО ВОРОЖОК: "ЗА" І "ПРОТИ"
 ·  А ХТО ЇХ БАЧИВ, ТІ БЛАГА ТА ЗАХИСТ ВІД ПРОФСПІЛОК? Начальники, боси, їх дружини і діти... Тільки не ми - прості трудяги
 ·  40 ВЧИТЕЛІВ СТАНУТЬ "ПЕРЕВОДЧИКАМИ"
 ·  КОЗАКИ ВЖЕ ГОТОВІ ПОВЕСТИ НАРОД НА ВІДСТОЮВАННЯ ПРАВ. Бо переконані, що, крім української родючої землі, світ більше нічого не цікавить, а наша влада продалася своїм і чужим олігархам
 ·  УТИЛІЗАЦІЯ РАКЕТНОГО ПАЛИВА І АВІАЦІЙНИХ СНАРЯДІВ з Калинівського арсеналу розпочнеться до кінця року
 ·  МАКАРОНАМИ І КАШАМИ ГОДУЮТЬ НАШИХ ДІТЕЙ, ЗАМІСТЬ РИБИ І М'ЯСА
 ·  187 ДІТЕЙ ВІННИЧЧИНИ ХВОРІ НА СНІД. Таке "придане" у них - від батьків
 ·  НА МЛН. "РОЗВІВ" ВІННИЧАН АМЕРИКАНЕЦЬ ФЛЕТЧЕР? Скандальна афера не обійшла і нашу область
 ·  "ТРОСТЯНЕЦЬКІ ЛІКАРІ НЕ ПУСТИЛИ МОГО СИНА У ВІННИЦЮ, де його могли врятувати"
 ·  НА 14 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ "КИНУЛИ" СТАРЕНЬКОГО ВІННИЧАНИНА…
 ·  "ОЖІНОЧНЕНА" АРМІЯ ЗАХИЩАТИМЕ ДЕРЖАВУ, бо чоловіки за зарплату контрактника розміром 850 гривень працювати відмовляються
 ·  НОВИЙ КЛІП НАШИХ "ОЛЕНІВ" ЗНЯЛИ З ЕФІРУ, бо феміністки заступились за журналістку "Свєту"
 ·  ДЛЯ ПОВІЙ ТА НАРКОМАНІВ ВІННИЧЧИНИ СТВОРЕНІ КЛІНІКИ НА КОЛЕСАХ
 ·  "ШУКАЮ ДВІЙНЯТ, МОЇХ ДВОЮРІДНИХ БРАТА ТА СЕСТРУ"
 ·  ОСТАННІ ДНІ УЛАДІВСЬКОГО ЦУКРОЗАВОДУ?
 ·  З 2-ГО ЛЮТОГО "ЗАЧИСТЯТЬ" РИНОК НА ПАПАНІНА - не час нині наводити красу у місті, - обурюються опоненти
 ·  ЯКА КРИЗА У БАНКІРІВ, КОЛИ ЇХНІ ДОХОДИ ВИРОСЛИ НА 60%? Чому тоді у нас по кредитах забирають останнє і доводять до самогубств людей?
 ·  ПІКЕТУВАЛИ ЛЕНІНА І ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
 ·  ГОЛОВА... ЛЕЖАЛА ОКРЕМО ВІД ТІЛА. Це був шахрай-зернотрейдер, який із організованою групою "кинув" не одного сільгоспвиробника
 ·  СКАЖЕНА КОРОВА ПОКУСАЛА ГОСПОДАРКУ
 ·  6 ГРУДНЯ У ВІННИЦІ ЗУСТРІЛИСЬ ВОЇНИ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТИ
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241