зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     25 НАЙБАГАТШИХ ЛЮДЕЙ УКРАЇНИ

1. Ринат Ахметов, сфера діяльності: металургія, вугілля, енергетика, телекомунікації, фінанси, харчова промисловість й ін., статок: 11,8 млрд. $

Імперія СКМ настільки велика, що її «провінції» потребують догляду. Тому бізнес Ахметова сьогодні перебудовується. Сенс реструктуризації – створити керуючі компанії по головних напрямках при збереженні контролю СКМ над активами.

2. Віктор Пінчук, сфера діяльності: металургія, мас-медіа, статок: 3,7 млрд. $

Любити мистецтво в собі Пінчуку допомагають великі гроші, до яких він також не байдужий. Про це в інтерв'ю власній газеті «Факти й коментарі» Пінчук сказав: «Я взагалі з дитинства цінував гроші. Не можна сказати, що любив, вірніше буде сказати – прагнув до грошей».

3. Ігор Коломойський, сфера діяльності: фінанси, нафта й газ, феросплави, статок: 2,8 млрд. $

За роки незалежності дніпропетровський підприємець побудував одну із найбільших бізнес-імперій країни. У нього монопольні позиції на українському ринку марганцевої руди. В активі Коломойського пакети п'яти гірничозбагачувальних комбінатів й один із найбільших банків країни. Йому належить металоферосплавне виробництво в Росії й Румунії. Хазяїн футбольного клубу «Дніпро» (Дніпропетровськ) не втомлюється боротися за нові жирні шматки вітчизняної економіки. Нікопольський завод феросплавів – один з них.

4. Геннадій Боголюбов, сфера діяльності: фінанси, нафта й газ, феросплави, статок: 2,4 млрд.$

Металургійні й гірничозбагачувальні комбінати в Україні, Росії, Румунії, Польщі, США.

Нафтодобування й торгівля паливом через широку мережу АЗС. Підприємства харчової промисловості. І, нарешті – «Приватбанк».

5. Костянтин Жеваго, сфера діяльності: фінанси, залізна руда, машино-будування, статок: 1,9 млрд. $

Який бізнесмен може похвалитися, що в 19 років став фінансовим директором компанії, котра «ворочає» мільйонами? У 1993-му його взяли на керівну посаду в ЗАТ «Фінанси й кредит». Через рік він уже управляв Полтавським ГЗКом, а ще через кілька років очолив великий бізнес. Сьогодні «Костя-маленький», як його жартома називають колеги, – лідер фінансово-промислової групи, активи якої наприкінці 2005 року оцінювали у $1,28 млрд.

6. Сергій Тарута, сфера діяльності: металургія, кокс, статок: 1,7 млрд.$

Сергія Таруту, голову ради директорів Індустріального союзу Донбасу, часто порівнюють із Ринатом Ахметовим. Вони дійсно в чомусь схожі – обоє варять метал, обоє президенти футбольних клубів, обоє меценати.

7. Віталій Гайдук, сфера діяльності: металургія, кокс, статок: 1,7 млрд.$

Гайдук – бізнесмен з колосальним досвідом держуправління. З 2000-го по 2003-й рік він послідовно пройшов щаблі першого заст. міністра, міністра й віце-прем’єр-міністра паливно-енергетичного комплексу. Під час газової кризи з Росією Президент хотів призначити Гайдука віце-прем'єром. Але лобісти газової угоди переконали Ющенка не робити цього.

8. Дмитро Фірташ, сфера діяльності: нафта й газ, хімія, статок: 1,4 млрд. $

Обличчя одного із найзагадковіших українських багатіїв дотепер не відоме більшості жителів країни. А його кар'єрний зліт вражає навіть бувалі пострадянські бізнес-кола. 20 років тому Дмитро Фірташ служив пожежником у Чернівцях, а сьогодні володіє 90% контрольного пакета акцій фірми «Centragas Holdіng AG» – компанії, якій належить 50% акцій сумновідомого «RosUkrEnergo».

9. Олексій Мартинов, 40 років, одружений, сфера діяльності: фінанси, нафта й газ, феросплави, статок: 1,4 млрд. $.

Політолог Кость Бондаренко впевнений, що, крім металургії, Мартинов несе тягар відповідальності за побудову на базі «Укрнафти» повного виробничого ланцюжка – від видобутку нафти до продажу палива на АЗС. Це, мабуть, найбільш «закритий» бізнесмен.

10. Валерій Хорошковський, сфера діяльності: мас-медіа, металургія, харчова галузь, статок: 930 млн. $

Як підприємець нового покоління Валерій Хорошковський робив гроші, торгуючи не товарами, а компаніями. Він створював і розвивав різні структури, які продавав, коли їхня вартість на ринку досягала необхідного піку.

Сьогодні його значні бізнес-активи зосереджені в Росії. Він – генеральний директор «Євразхолдингу», провідної металургійної компанії РФ, вартість якої – близько $ 7 млрд.

11. Володимир Матвієнко, сфера діяльності: фінанси, статок: 890 млн. $

Замолоду він планував вступити в медучилище, але туди його не прийняли. Зате пізніше прийняли в Київський фінансово-економічний інститут, де й виховали майбутнього мільйонера, що добре засвоїв головне правило фінансиста – гроші люблять тишу.

12. Василь Хмельницький, сфера діяльності: металургія, фінанси, нерухомість, статок: 729 млн. $

Його називають талановитим менеджером, що зміг домогтися багато чого без вищої освіти, не кажучи вже про якийсь спеціалізований диплом.

На самому початку 1990-х ленінградський газоелектрозварник Хмельницький з дипломом ПТУ раптом перетворився в завідувача інформаційним відділом радянсько-американського спільного підприємства «Орімі-Вуд». Далі його кар'єра рухається тільки вгору.

13. Олександр Ярославський, сфера діяльності: фінанси, хімія, статок: 709 млн. $

Невідомо, як склалася б кар'єра інспектора міліції Олександра Ярославського, якби не вдалий збіг обставин. Перша з них – одруження з дочкою Олександра Масельського, губернатора Харківщини. Могутній тесть починав кар'єру в органах влади ще в 1979 році й в 1990-х тримав всю область під своїм контролем. Першою серйозною справою для нього стала торгівля бензином у Харкові й операції з ваучерами. Працював починаючий підприємець із Василем Салигіним, нині главою Харківської облради.

14. Віктор Нусенкіс, сфера діяльності: металургія, вугілля, фінанси, статок: 691 млн. $

Віктор Нусенкіс автографів не роздає, і мало хто знає, як виглядає один з найбільших бізнесменів країни. Його шлях у бізнесі почався із шахтарських буднів. Нусенкіс став розробляти свій «пласт» на шахті Батова в Макіївці. Переможця соцзмагань помітив Микола Сургай, у 1980-х – міністр вуглепрому. Сургай призначив протеже директором шахти «Ждановська». І за три роки молодий директор домігся майже дворазового збільшення видобутку вугілля.

15. Петро Порошенко, сфера діяльності: кондитерська галузь, машинобудування, статок: 505 млн. $

Його називають «шоколадним королем», хоча сам він не їсть шоколад. Людина з разючою працездатністю й амбіціями, він приділяє мало уваги своїй зовнішності й одягу. Петро Порошенко не носить дорогих костюмів, а його син ще донедавна їздив в інститут на метро. У політиці він досяг небувалого впливу, але не зміг одержати всенародної популярності. Схоже, клеймо сірого кардинала буде переслідувати його завжди.

16. Сергій Тігіпко, сфера діяльності: фінанси, машинобудування, металургія, статок: 483 млн. $

Як і багато керівників пострадянського періоду, Сергій Тігіпко починав свою кар'єру в комсомолі. Після розпаду СРСР металург застосував свої менеджерські здібності в банківському бізнесі – за короткий час він доріс до голови правління «Приватбанку». Успішна банківська кар'єра переросла в не менш вдалу чиновницьку – Тігіпко побував і віце-прем'єром, і міністром економіки, і головою «Нацбанку». Подібному злету сприяли й гарні стосунки із зятем тодішнього президента Віктором Пінчуком.

17. Микола Янковський, 61 рік, одружений, має троє дітей, сфера діяльності: хімія, статок: 442 млн $.

Микола Янковський – з тих, кого називають «червоними директорами». Все його життя пов'язане з виробництвом. Починав він слюсарем, а 19 років тому очолив ВО «Стірол». Янковський – один з тих, хто на початку 90-х зумів провести народну приватизацію: спочатку через оренду, а потім – створив акціонерне товариство й успішно пережив період перерозподілу власності між вітчизняними ФПГ. Поступово керівництво викупило акції в працівників підприємства й випадкових людей.

18. Леонід Юрушев, сфера діяльності: фінанси, металургія, статок: 426 млн. $

В середині травня на частину бізнесу Леоніда Юрушева замахнулися дві потужні фінансово-промислові групи, за однією з яких стоїть бізнесмен Сергій Тігіпко, за другою – мільярдер Ігор Коломойський. Мова йде про спробу нинішніх партнерів Юрушева відібрати в нього частину акцій Кременчуцького сталеливарного заводу. Банкір не здається.

19. Лев Парцхаладзе, 34 роки, розлучений сфера діяльності: будівельний бізнес, статок: 399 млн. $

Мільйонер грузинського походження тепер міцно зв'язаний зі столицею України.

У свій час Парцхаладзе володів у Києві нічним клубом «Люкс». Парцхаладзе створив мережу підземних супермаркетів «Квадрат», заснував мережу закусочних «Швидко» й активно зайнявся будівництвом, чому сприяв і його статус депутата Київської ради. У 2005 році він був обраний президентом Асоціації інвестиційних і будівельних компаній.

20. Андрій Іванов, 41 рік, сфера діяльності: металургія, фінанси, нерухомість, статок: 364 млн. $

Колишній офіцер флоту й процвітаючий бізнесмен Андрій Іванов під час виборів 2002 року фігурував у першій десятці політичної партії «Жінки за майбутнє». Проект курувала дружина тодішнього президента Людмила Кучма. Як і його багаторічний партнер Василь Хмельницький, Іванов увійшов до складу фракції БЮТ, правда, лише в Київраді.

21. Сергій і Олександр Буряки, сфера діяльності: фінанси, статок: 354 млн. $

Брати Буряки – з категорії молодих, та ранніх. Сергій Буряк уперше очолив банк, коли йому було лише 25 років. Його молодший брат Олександр у 23 був уже директором комерційного підприємства. Але на цьому фінансисти не зупинилися. Показником успішності їхніх спільних зусиль може служити «Брокбізнесбанк», що, згідно з даними Асоціації українських банків, посідає десяте місце в країні по активах. Приблизна вартість банку, за оцінками експертів, – $ 700 млн.

22. Леонід Байсаров, сфера діяльності: металургія, вугілля, фінанси, статок: 345 млн. $

За СКМ і «Приват» стоять виробничники. Леонід Байсаров – з «червоних директорів». Його методи керування відрізняють обґрунтованість, опора на науку й глибоке знання галузі. Байсаров не засмучений, що не став депутатом нинішнього парламенту.

23. Геннадій Васильєв, сфера діяльності: металургія, вугілля, фінанси, статок: 345 млн. $

Бути Генпрокурором і багатою людиною, на перший погляд, – речі несумісні. Адже, щоб уникнути конфлікту інтересів, чиновники повинні жити на одну зарплату. Але це не для Геннадія Васильєва, котрий жертвував сотні тисяч доларів на будівництво храмів і православний канал «Київська Русь».

Газети називали Васильєва власником банку, ринків, ЗМІ й спортивних клубів. Але в першу чергу він вважався співвласником колишнього концерну «Енерго», тепер групи «Донецьксталь». Сам екс-генпрокурор не підтвердив, але й не спростував своєї причетності до бізнесу під час спілкування із пресою.

24. Олександр Слободян, 50 років, одружений, троє дітей, сфера діяльності: харчова галузь, статок: 315 млн. $

«Я не олігарх, я – менеджер», -любить уточнювати президент «Оболоні» й один із найбільших міноритарних акціонерів компанії.

25. Федір Шпіг, 50 років, одружений, має сина, сфера діяльності: фінанси, статок: 305 млн. $

Його колишні однокласники дотепер згадують свого земляка, що, крім інших своїх талантів, чудово грав у футбол. На згадку про спортивне минуле столичний банкір побудував у рідному селі у Чернігівській області суперсучасний стадіон з автоматичною системою поливу газону, біговими доріжками, обладнаними роздягальнями. Сільську футбольну арену відкривав зірка українського спорту Олег Блохін.


25 самых богатых людей Украины

1. Ринат Ахметов, сфера деятельности: металлургия, уголь, энергетика, телекоммуникации, финансы, пищевая промышленность и др., достаток: 11,8 млрд. $

Империя СКМ настолько велика, что ее «провинции» требуют ухода. Поэтому бизнес Ахметова сегодня перестраивается. Смысл реструктуризации - создать управляющие компании по главным направлениям при сохранении контроля СКМ над активами.

2. Виктор Пинчук, сфера деятельности: металлургия, масс-медиа, состояние: 3,7 млрд. $

Любить искусство в себе Пинчуку помогают большие деньги, к которым он не безразличен. Об этом в интервью собственной газете «Факты и комментарии» Пинчук сказал: «Я вообще с детства ценил деньги. Нельзя сказать, что любил, вернее будет сказать - стремился к деньгам ».

3. Игорь Коломойский, сфера деятельности: финансы, нефть и газ, ферросплавы, состояние: 2,8 млрд. $

За годы независимости днепропетровский предприниматель построил одну из крупнейших бизнес-империй страны. У него монопольные позиции на украинском рынке марганцевой руды. В активе Коломойского пакеты пяти горнообогатительного комбината и один из крупнейших банков страны. Ему принадлежит металоферосплавне производство в России и Румынии. Хозяин футбольного клуба «Днепр» (Днепропетровск) не устает бороться за новые жирные куски отечественной экономики. Никопольский завод ферросплавов - один из них.

4. Геннадий Боголюбов, сфера деятельности: финансы, нефть и газ, ферросплавы, состояние: 2,4 млрд. $

Металлургические и горно-обогатительный комбинат в Украине, России, Румынии, Польши, США.

Нафтодобування и торговля топливом через широкую сеть АЗС. Предприятия пищевой промышленности. И, наконец - «Приватбанк».

5. Константин Жеваго, сфера деятельности: финансы, железная руда, машино-строение, состояние: 1,9 млрд. $

Какой бизнесмен может похвастаться, что в 19 лет стал финансовым директором компании, которая «ворочае» миллионами? В 1993 году его приняли на руководящую должность в ЗАО «Финансы и кредит». Через год он уже управлял Полтавским ГЗКом, а еще через несколько лет возглавил крупный бизнес. Сегодня «Костя-маленький», как его в шутку называют коллеги, - лидер финансово-промышленной группы, активы которой в конце 2005 года оценивались в $ 1,28 млрд.

6. Сергей Тарута, сфера деятельности: металлургия, кокс, состояние: 1,7 млрд. $

Сергея Таруту, председателя совета директоров Индустриального союза Донбасса, часто сравнивают с Ринатом Ахметовым. Они действительно в чем-то похожи - оба варят металл, оба президенты футбольных клубов, оба меценаты.

7. Виталий Гайдук, сфера деятельности: металлургия, кокс, состояние: 1,7 млрд. $

Гайдук - бизнесмен с колоссальным опытом госуправления. С 2000-го по 2003-й год он последовательно прошел ступени первого зам. министра, министра и вице-премьер-министра топливно-энергетического комплекса. Во время газового кризиса с Россией Президент хотел назначить Гайдука вице-премьером. Но лоббисты газового соглашения убедили Ющенко не делать этого.

8. Дмитрий Фирташ, сфера деятельности: нефть и газ, химия, состояние: 1,4 млрд. $

Лицо одного из самых загадочных украинских богачей до сих пор не известно большинству жителей страны. А его карьерный взлет поражает даже бывалые постсоветские бизнес-круги. 20 лет назад Дмитрий Фирташ служил пожарным в Черновцах, а сегодня владеет 90% контрольного пакета акций фирмы «Centragas Holdиng AG» - компании, которой принадлежит 50% акций печально «RosUkrEnergo».

9. Алексей Мартынов, 40 лет, женат, сфера деятельности: финансы, нефть и газ, ферросплавы, состояние: 1,4 млрд. $.

Политолог Кость Бондаренко уверен, что, кроме металлургии, Мартынов несет бремя ответственности за построение на базе «Укрнафты» полной производственной цепочки - от добычи нефти до продажи топлива на АЗС. Это, пожалуй, самый «закрытый» бизнесмен.

10. Валерий Хорошковский, сфера деятельности: масс-медиа, металлургия, пищевая отрасль, достаток: 930 млн. $

Как предприниматель нового поколения Валерий Хорошковский делал деньги, торгуя не товар, а компаниями. Он создавал и развивал различные структуры, которые продавал, когда их стоимость на рынке достигала необходимого пика.

Сегодня его значительные бизнес-активы сосредоточены в России. Он - генеральный директор «Евразхолдинга», крупнейшей металлургической компании РФ, стоимость которой - около $ 7 млрд.

11. Владимир Матвиенко, сфера деятельности: финансы, достаток: 890 млн. $

В юности он планировал вступить в медучилища, но туда его не приняли. Зато позже приняли в Киевский финансово-экономический институт, где и воспитали будущего миллионера, что хорошо усвоил главное правило финансиста - деньги любят тишину.

12. Василий Хмельницкий, сфера деятельности: металлургия, финансы, недвижимость, достаток: 729 млн. $

Его называют талантливым менеджером, который смог добиться многого без высшего образования, не говоря уже о каком специализированный диплом.

В самом начале 1990-х ленинградский газоелектрозварник Хмельницкий с дипломом ПТУ вдруг превратился в заведующего информационным отделом советско-американского совместного предприятия «Орими-Вуд». Дальше его карьера идет только вверх.

13. Александр Ярославский, сфера деятельности: финансы, химия, достаток: 709 млн. $

Неизвестно, как сложилась бы карьера инспектора милиции Александра Ярославского, если бы не удачное стечение обстоятельств. Первая из них - брак с дочерью Александра Масельского, губернатора Харьковщины. Могущественный тесть начинал карьеру в органах власти еще в 1979 году и в 1990-х держал всю область под своим контролем. Первым серьезным делом для него стала торговля бензином в Харькове и операции с ваучерами. Работал начинающий предприниматель из Василий Салыгин, ныне главой Харьковского облсовета.

14. Виктор Нусенкис, сфера деятельности: металлургия, уголь, финансы, достаток: 691 млн. $

Виктор Нусенкис автографов НЕ раздает, и мало кто знает, как выглядит один из крупнейших бизнесменов страны. Его путь в бизнесе начался с шахтерских будней. Нусенкис стал разрабатывать свой «пласт» на шахте Батова в Макеевке. Победителя соцзмагань заметил Николай Сургай, в 1980-х - министр углепрома. Сургай назначил протеже директором шахты «Ждановська». И за три года молодой директор добился почти двукратного увеличения добычи угля.

15. Петр Порошенко, сфера деятельности: кондитерская отрасль, машиностроение, достаток: 505 млн. $

Его называют «шоколадным королем», хотя сам он не ест шоколад. Человек с поразительной работоспособностью и амбициями, он уделяет мало внимания своей внешности и одежды. Петр Порошенко не носит дорогих костюмов, а его сын еще недавно ездил в институт на метро. В политике он достиг небывалого влияния, но не смог получить всенародной популярности. Похоже, клеймо серого кардинала будет преследовать его всегда.

16. Сергей Тигипко, сфера деятельности: финансы, машиностроение, металлургия, достаток: 483 млн. $

Как и многие руководители постсоветского периода Сергей Тигипко начинал свою карьеру в комсомол. После распада СССР металург применил свои менеджерские способности в банковском бизнесе - за короткое время он дорос до председателя правления «Приватбанка». Успешная банковская карьера переросла в не менее удачную чиновничьих - Тигипко побывал и вице-премьером и министром экономики и главой «Нацбанк». Подобном взлета способствовали и хорошие отношения с зятем тогдашнего президента Виктором Пинчуком.

17. Николай Янковский, 61 год, женат, имеет трое детей, сфера деятельности: химия, достаток: 442 млн $.

Николай Янковский - из тех, кого называют «красными директорами». Вся его жизнь связана с производством. Начинал он слесарем, а 19 лет назад возглавил ПО «Стирол». Янковский - один из тех, кто в начале 90-х сумел провести народную приватизацию: сначала через аренду, а затем - создал акционерное общество и успешно пережил период перераспределения собственности между отечественными ФПГ. Постепенно руководство выкупило акции у работников предприятия и случайных людей.

18. Леонид Юрушев, сфера деятельности: финансы, металлургия, достаток: 426 млн. $

В середине мая на часть бизнеса Леонид Юрушев замахнулись две мощные финансово-промышленные группы, по одной из которых стоит бизнесмен Сергей Тигипко, за второй - миллиардер Игорь Коломойский. Речь идет о попытке нынешних партнеров Юрушев отобрать у него часть акций Кременчугского сталелитейного завода. Банкир не сдается.

19. Лев Парцхаладзе, 34 года, разведен сфера деятельности: строительный бизнес, достаток: 399 млн. $

Миллионер грузинского происхождения теперь прочно связан со столицей Украины.

В свое время Парцхаладзе владел в Киеве ночным клубом «Люкс». Парцхаладзе создал сеть подземных супермаркетов «Квадрат», основал сеть закусочных «Быстро» и активно занялся строительством, чему способствовал и его статус депутата Киевского совета. В 2005 году он был избран президентом Ассоциации инвестиционных и строительных компаний.

20. Андрей Иванов, 41 год, сфера деятельности: металлургия, финансы, недвижимость, достаток: 364 млн. $

Бывший офицер флота и преуспевающий бизнесмен Андрей Иванов во время выборов 2002 года фигурировал в первой десятке политической партии «Женщины за будущее». Проект курувала жена тогдашнего президента Людмила Кучма. Как и его многолетний партнер Василий Хмельницкий, Иванов вошел в состав фракции БЮТ, правда, лишь в Киевсовете.

21. Сергей и Александр Буряки, сфера деятельности: финансы, достаток: 354 млн. $

Братья Буряки - из категории молодых, да ранних. Сергей Буряк впервые возглавил банк, когда ему было всего 25 лет. Его младший брат Александр в 23 был уже директором коммерческого предприятия. Но на этом финансисты не остановились. Показателем успешности их совместных усилий может служить «Брокбизнесбанк», что, согласно данным Ассоциации украинских банков, занимает десятое место в стране по активам. Примерная стоимость банка, по оценкам экспертов, - $ 700 млн.

22. Леонид Байсаров, сфера деятельности: металлургия, уголь, финансы, достаток: 345 млн. $

По СКМ и «Приват» стоят производственники. Леонид Байсаров - из «красных директоров». Его методы управления отличают основательность, опора на науку и глубокое знание отрасли. Байсаров НЕ расстроен, что не стал депутатом нынешнего парламента.

23. Геннадий Васильев, сфера деятельности: металлургия, уголь, финансы, достаток: 345 млн. $

Быть Генпрокурором и богатым человеком, на первый взгляд, вещи несовместимые. Ведь, чтобы избежать конфликта интересов, чиновники должны жить на одну зарплату. Но это не для Геннадия Васильева, который жертвовал сотни тысяч долларов на строительство храмов и православный канал «Киевская Русь».

Газеты называли Васильева владельцем банка, рынков, СМИ и спортивных клубов. Но в первую очередь он считался совладельцем бывшего концерна «Энерго», теперь группы «Донецксталь». Сам экс-генпрокурор не подтвердил, но и не опроверг своей причастности к бизнесу во время общения с прессой.

24. Александр Слободян, 50 лет, женат, трое детей, сфера деятельности: пищевая отрасль, достаток: 315 млн. $

«Я не олигарх, я - менеджер»,-любит уточнять президент «Оболони» и один из крупнейших миноритарных акционеров компании.

25. Федор Шпиг, 50 лет, женат, имеет сына, сфера деятельности: финансы, достаток: 305 млн. $

Его бывшие одноклассники до сих пор вспоминают своего земляка, что, помимо прочих своих талантов, прекрасно играл в футбол. На память о спортивном прошлом столичный банкир построил в родном селе в Черниговской области суперсовременный стадион с автоматической системой полива газона и беговыми дорожками, оборудованными раздевалками. Сельскую футбольную арену открывала звезда украинского спорта Олег Блохин.

     Матеріали розділу:

 ·  ДО ПУСТЕЛЬНИКА ЯКОВА - НА КАТАМАРАНАХ. Унікальний хресний хід здійснили вихованці недільної школи з Брацлава
 ·  ПРЕПОДОБНИЙ СІСОЙ ВЕЛИКИЙ (19 липня)
 ·  СОЮЗ ПІЧКУРІВ ВЖЕ НЕ ЗДОЛАЄ ЖОДНА ІРЖА. На Петра-Павла Ганна Ісаківна та Павло Олексійович відсвяткували "залізне" весілля - 65-ту річницю подружнього життя
 ·  ХОДЖУ ЩОДНЯ СЮДИ
 ·  "ЗА И ПРОТИВ НАТО"
 ·  ТРІЩИНИ У СТІНАХ 100-ЛІТНЬОГО БУДИНКУ ЗАВГЛИБШКИ ДО 20 СМ, але чиновники вважають, що він придатний для проживання
 ·  "НАШОГО СИНА У ЛІКАРНІ ЗАПИСАЛИ ЯК НЕВІДОМОГО. Хоча він був у формі охоронної фірми і мав при собі записник з усіма телефонами"
 ·  "В АГРОНОМІЧНОМУ ЗНОВУ ПОТРУЇЛИ БДЖІЛ. Хто припинить злочин, спрямований проти найпрацелюбнішої у світі комахи?"
 ·  ХМІЛЬНИК ВТРАТИВ 150 ТИСЯЧ ЛИШЕ НА ОРЕНДІ ЗЕМЛІ. КЕРІВНИКИ СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВ РОКАМИ її НЕ ПЛАТЯТЬ
 ·  МАРИНА... МАЛА Б СТАТИ ГЕРОЇНЕЮ ЛЮДСТВА
 ·  ЗАХИСТИТИ СПОРТ ПРИЇЗДИВ ДО ВІННИЦІ СЕРГІЙ БУБКА. "2 квартири на рік - кращим спортсменам", - так в ідеалі бачить ситуацію губернатор
 ·  МАШИНІСТИ ВРЯТУВАЛИ ЧОЛОВІКА
 ·  ОДНЕ ДЕРЕВО ЗА ПАРКЕТНУ ДОШКУ
 ·  НА ВІННИЧЧИНІ 7 МІЛЬЙОНЕРІВ. Це на 3 більше, ніж минулого року
 ·  ГАЙСИНСЬКИЙ МАНІЯК ВИЯВИВСЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЕМ. Вісім років йому доведеться відбувати покарання за свої злочини
 ·  БІЖЕНЕЦЬ З КОНГО МРІЄ МАТИ ВЛАСНИХ 10 ДІТЕЙ І ЩЕ 5 УСИНОВИТИ. Крепін Лівіссей отримав українське громадянство навесні, хоча живе у Вінниці 16 років
 ·  І ЗНОВУ ЖЕРТВАМИ КВАРТИРНИХ АФЕРИСТІВ СТАЮТЬ ОДИНОКІ ЛЮДИ
 ·  ДИТИНУ ЗАРАЗИЛИ ТУБЕРКУЛЬОЗОМ У ПОЛОГОВОМУ БУДИНКУ. Більше року батьки самотужки повертають хлопчика до життя
 ·  ВІННИЦЬКЕ ПОДРУЖЖЯ ШАХРАЇ "РОЗВЕЛИ" НА 30 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ
 ·  ГРОМАДЯНОК НІМЕЧЧИНИ... ПОБИЛИ У ГАЙСИНІ. "Це я привезла свою доньку в Україну, щоб показати нашу батьківщину, а нас побили, вкрали золотий медальйон з діамантами і 800 євро", - каже Світлана Орел
 ·  ЧЕРЕЗ НЕДОГЛЯД МАТЕРІ 4-РІЧНУ ОКСАНУ НАМАГАЛИСЬ ЗҐВАЛТУВАТИ. Забрати дівчинку собі хочуть вагітна жінка з чоловіком
 ·  ДВОХ ГЛУХОНІМИХ ТА ІНОЗЕМЦЯ-НЕЛЕГАЛА ВРЯТУВАЛИ ПОЖЕЖНИКИ
 ·  МЕДСЕСТРА ВИТЯГНУЛА З ВОДИ ДВОХ ДІТЕЙ. Дружина рятувальника досі не знає, кого врятувала
 ·  ЧЕРЕЗ 60 РОКІВ ЗУСТРІЛИСЯ ОСТАРБАЙТЕРКИ ЗОНЯ І СОНЯ
 ·  ЯК ПІДПОЛКОВНИК ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ЗА 500 "БАКСІВ" "ЗАЛАГОДЖУВАВ" СПРАВУ
 ·  ТРУХЛЯВА ВЕРБА ВПАЛА НА 20-РІЧНОГО ВІННИЧАНИНА... Це вже другий випадок за півтора місяця
 ·  500 ЕКСТЕЗІ - У "МЕРСІ" "АВТОРИТЕТА"
 ·  НАЧАЛЬНИКА ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ ПІЙМАЛИ НА ХАБАРІ
 ·  НА ТРЬОХ ГЕКТАРАХ, ЯКИМИ "КУПЛЯЛИ" ДЕПУТАТІВ, побудують 40 елітних котеджів та супермаркет
 ·  ГРОЙСМАН РОЗМІНЯВ ПЕРШУ "СОТНЮ"? Чому мер Вінниці відмовився їхати у Швейцарію?
 ·  "ДОМБРОВСЬКИЙ ЗРОБИВ ПОМИЛКУ, КОЛИ ПОСЛУХАВСЯ ПРЕЗИДЕНТА", - вважає Олена Вітенко. А ще каже, що "регіонали" прямо в сесійній залі називають "нашоукраїнців" придурками
 ·  СОЦІАЛІСТИ, КОМУНІСТИ ТА "РЕГІОНАЛИ" ХОЧУТЬ ДИКТАТУРИ НА ВІННИЧЧИНІ? Чому представники новоявленої "антикризової коаліції" пікетували обласну раду? Адже відомо, що "бютівці" та "нашоукраїнці" навіть після розколу із соціалістами мають більшість у всіх рад
 ·  НА ТЕРЕЗАХ ЛЮБОВІ, РОЗЛУКИ, БОЛЮ...
 ·  ТІНА КАРОЛЬ ХОЧЕ ДАТИ ВІННИЧАНАМ ЛЮБОВ
 ·  МІЖ "МІН НЄТом" ТА БЮТ МАЛО НЕ ВИНИК СКАНДАЛ У ВІННИЦІ
 ·  У СКІЛЬКИ РОКІВ ВІННИЧАНКИ ХОЧУТЬ ВИЙТИ ЗАМІЖ?
 ·  21-РІЧНА ІРИНА КАРАКУЛОВА СТАЛА ЧЕМПІОНКОЮ УКРАЇНИ З КАЧАННЯ ПРЕСУ. СВОЮ ПЕРЕМОГУ ВОНА ПРИСВЯТИЛА ДОНЬЦІ
 ·  ПІВТОРА МІСЯЦЯ ТОМУ 17-ЛІТНЯ ВІННИЧАНКА ПІШЛА З ДОМУ, бо батьки змушували її тягнути на медаль. Чому діти йдуть від батьків?
 ·  "НА РОБОТУ ТЕБЕ БЕРУ. - СКАЗАВ ХАЗЯЇН ХЛОПЦЕВІ. - Але трудову книгу вести не буду, тому що ти не місцевий та ще й студент. Я тебе просто пожалів"
 ·  "НАКРИЛОСЯ" МОРЕ ШИРОКЕ. ПІДЕМО НА РІЧКУ МІЛКУ...
 ·  СТУДЕНТИ ВІННИЦЬКОГО ТЕХНІЧНОГО ЛІЦЕЮ СТВОРИЛИ "ЛІТНЮ ШКОЛУ ЕКОНОМІКИ" ДЛЯ ОДНОЛІТКІВ
 ·  ЧОМУ ВІННИЦЬКІ ЛІКАРІ ІДУТЬ ВЧИТИСЯ НА МЕДСЕСТЕР? Дипломи медсестер-бакалаврів надають їм право працювати за кордоном
 ·  ПРІЗВИСЬКА УКРАЇНСЬКИХ ТА РОСІЙСЬКИХ ПОЛІТИКІВ... якщо молодь думає, що наш політичний бомонд відстає від моди, то вона глибоко помиляється. Уже давно в цих тусовках прийнято називати всіх за прізвиськами. Якими – можете прочитати у цій публікації
 ·  ГОТУЮЧИСЬ ДО ІСПИТІВ, СТУДЕНТИ "СКОПІЮВАЛИ" ЕКЗАМЕНАЦІЙНІ БІЛЕТИ …ГОЛИМИ СІДНИЦЯМИ
 ·  "Я ВИЙШЛА НА ПЛ. ПЕРЕМОГИ, А ВІН ПОЇХАВ ДАЛІ"
 ·  "ЧОМУ ТИ ПІШОВ У ВІЧНІСТЬ ТАК РАНО?" "Коханий, ти пішов з життя, а я й досі у це не вірю..."
 ·  ДІВЧИНА КИНУЛА ІГОРЯ, БО ВІН ЛЮБИТЬ ФУТБОЛ... Чи потрапляли ви у такі ситуації?
 ·  АРАБ КИНУВ ЗОЮ, БО ВОНА ЗАВАГІТНІЛА...
 ·  "ЙОГО КОЛИШНЯ ПОДРУГА СТАЛА МІЖ НАШИМ КОХАННЯМ..."
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241