зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     ЯК ЖИВЕ ОНУЧКА ГОРБАЧОВА

Ім’я внучки Президента СРСР Ксенії Горбачової останнім часом згадується у пресі досить часто. Обговорюють і її професійну діяльність – Ксенія працює піар-директором випускників «Фабрики зірок-6», і особисте життя – як пишуть у газетах, молода дівчина зустрічається із продюсером і музикантом Віктором Дробишем.

- Ксеніє, вперше про вас заговорили після вашого шлюбу із сином відомого бізнесмена Кирилом Солодом. Були фотографії на обкладинках, гучна церемонія. Потім — розлучення. Зараз ви розцінюєте цей шлюб як помилку?

- Іноді говорять — перший пробний. Це урок, з якого потрібно було зробити відповідні висновки. Я їх зробила.

- Що, всі чоловіки — негідники?

- Це неправильна позиція. Вони далеко не всі такі, і насправді до кожного чоловіка повинен бути свій підхід, просто його потрібно шукати. І, з огляду на свої минулі помилки, будувати наступні стосунки завжди по-новому, з врахуванням того, з якою людиною ти спілкуєшся.

- До свого майбутнього обранця будете висувати підвищені вимоги?

- Так, цього разу йому доведеться постаратися. Я буду спостерігати за ним збоку, робити висновки й подовше потягну із близькими стосунками. Якщо це моє — воно від мене нікуди не дінеться. А якщо ні — штучно притягати за вуха не потрібно. І якщо шлюб руйнується — треба дати йому зруйнуватися, а не «копошитися» й намагатися склеювати. Нехай розвалиться — почнемо все спочатку. Значить, так потрібно. Я, якщо чесно, фаталістка.

- Які якості для вас важливі в майбутньому обранцеві?

- Головна вимога — серйозне й трепетне до мене ставлення. Все інше буде потім.

- Хто підтримував вас, коли ви переживали розлучення?

- Мама, дідусь, родина, чоловік моєї мами, сестра, подруги. Коли це трапилося, про це багато писали в пресі, і, звичайно, мені було дуже неприємно, чого там приховувати.

– Незважаючи на самостійну професійну діяльність, у пресі зараз вас однаково частіше представляють як внучку Михайла Горбачова...

– Це природно. Інтерес до мене на 70% пов’язаний з моїм прізвищем.

– Це не заважає розвиватися вашій особистості?

– Не знаю. Не думала над цим питанням.

– Ксеніє, чому ви вибрали саме роботу в шоу-бізнесі?

– З піаром я визначилася, ще коли вибирала, на який факультет МГІМО мені вступати. Міжнародні відносини для мене все-таки нудні, економіку мій мозок зовсім не сприймає, а піар – це моє. А те, що я потрапила в шоу-бізнес, – випадковість. Спробувала, втяглася й залишилася.

– Внучці Президента СРСР, здавалося б, логічніше займатися піаром політичним.

– Це жахливо! Політика для мене занадто серйозна. А я людина несерйозна. Напевно, тому, що із самого дитинства політики навколо мене було занадто багато, у мене виробилася до неї стійка ворожість.

– Говорять, коли ви прийшли у продюсерський центр Йосипа Пригожина, він навіть влаштував вам співбесіду.

– Співбесіди не було. Оскільки мене брали на посаду піар-директора Валерії, то ми з нею познайомилися, просто щоб зрозуміти, наскільки ми сумісні одна з одною. Сумісність відбулася.

– Прийшовши на нову роботу, ви не представилися своїм прізвищем. Йосип Пригожин не знав, що ви внучка Михайла Сергійовича?

– Теж невірно. Вітя Дробиш чудово мене знав, тому що ми давно були знайомі. І про моє походження всі вже були в курсі. Просто тоді в мене було прізвище колишнього чоловіка, і на моїх візитках було написано «Ксенія Солод». Але, повірте, роблячи мені комерційну пропозицію про роботу, до мене зверталися як до фахівця, а не як до внучки Президента СРСР.

– У пресі тепер активно обговорюють ваше особисте життя...

– Насправді про моє особисте життя не так вже й багато було написано. А сама я про нього не поширююся – це зайве.

– Журналістам здається, що у вас роман з Віктором Дробишем. Що кажуть ваші рідні, коли читають подібні статті?

– Рідним зрозуміло, що це чутки. А мої знайомі мені навіть іноді говорять: «Ти в курсі, що в тебе роман?» Я кажу: «Ні». Вони: «Так ми тобі повідомляємо. Ти практично вийшла заміж».

– Що скажете про чутки ви самі?

– Роману із продюсером Віктором Дробишем у мене немає. Є всілякі найтепліші, найніжніші, робочі й дружні взаємини. Люблю його безмірно, він мене теж. Але все в межах, так сказати, норми, без амурних справ.

– Дідусь дає вам якісь поради?

– Звичайно. І це не настанови чи довгі повчальні бесіди, а найчастіше своєчасні поради з конкретного приводу.

– У вас, напевно, було особливе дитинство. Розкажіть, як проходить дитинство у внучок президента?

– Навіть не знаю, чим вас здивувати. Як і будь-яка дитина, я ходила спочатку в дитячий садок, потім у школу, потім – в інститут. Дуже довго, з 10 до 15 років, займалася балетом. Зайнятість у мене була практично цілодобова.

– Хто віддав вас у балет?

– У балет я пішла сама, про що дуже швидко пошкодувала. Але якщо вже почала, відступати було нікуди.

– У дитинстві ви відчували себе внучкою президента чи внучкою свого дідуся?

– Внучкою дідуся. Так приємніше.

– Відчували до себе особливе ставлення з боку друзів, однолітків?

– Це було, звичайно. Та й зараз є. Від цього нікуди не дінешся. Потрібно сприймати це як данину.

– При статусі, яким ви могли б володіти, ви поводитеся досить демократично. Як же всі атрибути зоряного життя?

– Головний атрибут зоряного життя – це те, що називається тусовками, і регулярна на них присутність. Я цього не люблю. Тусовки мене дратують, ходжу на них рідко й тільки за великої необхідності, коли дійсно потрібно десь з’явитися. Інакше не розумію, чим там себе зайняти. Випити й поїсти я можу вдома.

– У внучки президента немає ні охорони, ні водія?

– Так, і навіть по магазинах – моє улюблене заняття – я завжди ходжу сама. Хоча сьогодні до вас мене привіз водій: недавно розбили мою машину, й зараз вона в сервісі.

– Був ще час, коли говорили, що ви збираєтеся робити кар’єру фотомоделі. Це теж чутки?

– Безумовно. Фотомодель – це не професія, а діагноз. Так, я взяла один раз участь у показі на Тижні високої моди в Мілані, але це все було наслідком моїх дружніх стосунків з модельєром Лаурою Біаджотті.

– Не можу не запитати про вашу бабусю, котра для багатьох була прикладом для наслідування...

– Так. Бабуся – це зразок жіночої мужності, жіночої мудрості й елегантності. Жінка, яка непохитно, з абсолютно чоловічим спокоєм переносила все, що випадало на її нелегке життя, але при цьому залишалася жінкою.

– Стосунки з колишнім чоловіком не підтримуєте?

– Це не потрібно ні йому, ні мені. Навіщо? Щоб сказати, що ми розлучилися, але дружимо? Ні, ми не залишилися друзями.

– Після розлучення ви змінили прізвище Солод на прізвище Горбачова. Чому не стали знову Вірганською?

– У мене було багато прізвищ за моє життя. Вірганська – прізвище мого батька, але зараз, як це не сумно, мене нічого з ним не зв’язує. Із прізвищем чоловіка мене тепер теж нічого не зв’язує. А із прізвищем Горбачова зв’язане все моє життя. Я вирішила, що відтепер і надалі буду тільки Горбачова. Навіть якщо ще п’ять або шість разів вийду заміж. (Сміється.)

– Тобто чекати дідусеві правнуків з його прізвищем?

– Звичайно, я спробую зробити так, щоб хтось з моїх майбутніх дітей носив його прізвище.

– Ви раді, що після розлучення з вашим батьком у мами знову склалося особисте життя?

– Так, дуже рада, що вона знайшла того чоловіка, якого шукала. Це чудова людина, і в них дійсно все виходить.

– Зараз ви живете всі разом?

– Так, і я, і сестра, і мама зі своїм чоловіком. І все з врахуванням того, що ніяк не доходять руки до ремонту квартири. Але я, звичайно, планую в майбутньому відокремлюватися. А то вже незабаром 30 років. Смішно якось.

– Поки говорять про вас, у тіні залишається ваша рідна сестра. Чим займається Анастасія Вірганська?

– Вона, до речі, зовсім не в тіні, і останнім часом до неї теж з’явився інтерес. Недавно навіть знялася для глянсового журналу, у неї була тривала фотосесія з інтерв’ю. Настя зараз вчиться у МГІМО на факультеті журналістики, закінчує третій курс.


КАК ЖИВЕТ внучка ГОРБАЧЕВА

Имя внучки Президента СССР Ксении Горбачевой в последнее время упоминается в прессе довольно часто. Обсуждают и ее профессиональную деятельность - Ксения работает пиар-директором выпускников «Фабрики звезд-6», и личную жизнь - как пишут в газетах, молодая девушка встречается с продюсером и музыкантом Виктором Дробишем.

- Ксения, впервые о вас заговорили после вашего брака с сыном известного бизнесмена Кириллом солодом. Были фотографии на обложках, громкая церемония. Потом - развод. Сейчас вы расцениваете этот брак как ошибку?

- Иногда говорят - первый пробный. Это урок, из которого нужно было сделать соответствующие выводы. Я их сделала.

- Что, все мужчины - негодяи?

- Это неправильная позиция. Они далеко не все такие, и на самом деле до каждого человека должен быть свой подход, просто его нужно искать. И, учитывая свои прошлые ошибки, строить следующие отношения всегда по-новому, с учетом того, с какой человеком ты общаешься.

До своего будущего избранника будете предъявлять повышенные требования?

- Да, на этот раз ему придется постараться. Я буду наблюдать за ним со стороны, делать выводы и подольше потянет с близкими отношениями. Если это мое - оно от меня никуда не денется. А если нет - искусственно притягивать за уши не нужно. И если брак разрушается - надо дать ему разрушиться, а не «копошитися» и пытаться склеивать. Пусть развалится - начнем все сначала. Значит, так нужно. Я, если честно, фаталистка.

- Какие качества для вас важны в будущем избранников?

- Главное требование - серьезное и трепетное ко мне отношение. Все остальное будет потом.

- Кто поддерживал вас, когда вы переживали развод?

- Мама, дедушка, семья, муж моей мамы, сестра, подруги. Когда это случилось, об этом много писали в прессе, и, конечно, мне было очень неприятно, чего там скрывать.

- Несмотря на самостоятельную профессиональную деятельность, в прессе сейчас вас все равно чаще представляют как внучка Михаила Горбачева ...

- Это естественно. Интерес ко мне на 70% связан с моей фамилией.

- Это не мешает развиваться вашей личности?

- Не знаю. Не думала над этим вопросом.

- Ксения, почему вы выбрали именно работу в шоу-бизнесе?

- С пиаром я определилась, еще когда выбирала, на какой факультет МГИМО мне поступать. Международные отношения для меня все-таки скучные, экономику мой мозг совершенно не воспринимает, а пиар - это мое. А то, что я попала в шоу-бизнес, - случайность. Попробовала, втяглася и осталась.

- Внучци Президента СССР, казалось бы, логичнее заниматься пиаром политическим.

- Это ужасно! Политика для меня слишком серьезная. А я человек несерьезная. Наверное, потому, что с самого детства политики вокруг меня было слишком много, у меня выработалась к нему стойкая неприязнь.

- Говорят, когда вы пришли в продюсерский центр Иосифа Пригожина, он даже устроил вам собеседование.

- Собеседование не было. Так как меня брали на должность пиар-директора Валерии, то мы с ней познакомились, просто чтобы понять, насколько мы совместимы друг с другом. Совместимость состоялась.

- Придя на новую работу, вы не представились своей фамилией. Иосиф Пригожин не знал, что вы внучка Михаила Сергеевича?

- Тоже неверно. Витя дроби прекрасно меня знал, потому что мы давно были знакомы. И о моем происхождении все уже были в курсе. Просто тогда у меня была фамилия бывшего мужа, и на моих визитках было написано «Ксения Солод». Но, поверьте, делая мне коммерческое предложение о работе, ко мне обращались как к специалисту, а не как к внучки Президента СССР.

- В прессе сейчас активно обсуждают вашу личную жизнь ...

- На самом деле о моей личной жизни не так уж и много было написано. А сама я о нем не поширююся - это лишнее.

- Журналистам кажется, что у вас роман с Виктором Дробишем. Что говорят ваши родные, когда читают подобные статьи?

- Родной понятно, что это слухи. А мои знакомые мне даже иногда говорят: «Ты в курсе, что у тебя роман?» Я говорю: «Нет». Они: «Да мы тебе сообщаем. Ты практически вышла замуж ».

- Что скажете о слухи вы сами?

- Роману с продюсером Виктором Дробишем у меня нет. Есть всевозможные самые теплые, нежнейшие, рабочие и дружеские взаимоотношения. Люблю его безмерно, он меня тоже. Но все в пределах, так сказать, нормы, без увлеченные сердечными дел.

- Дедушка дает вам какие-то советы?

- Конечно. И это не инструкции или длинные поучительные беседы, а чаще всего своевременные советы по конкретному поводу.

- У вас, наверное, было особенное детство. Расскажите, как проходит детство в внучек президента?

- Даже не знаю, чем вас удивить. Как и любой ребенок, я ходила сначала в детский сад, потом в школу, потом - в институт. Очень долго, с 10 до 15 лет, занималась балетом. Занятость у меня была практически круглосуточная.

- Кто отдал вас в балет?

- В балет я ушла сама, о чем очень скоро пожалела. Но если уж начала, отступать было некуда.

- В детстве вы чувствовали себя внучкой президента или внучкой своего дедушку?

- Внучкой дедушки. Так приятнее.

- Чувствовали к себе особое отношение со стороны друзей, сверстников?

- Это было, конечно. Да и сейчас есть. От этого никуда не денешься. Нужно воспринимать это как дань.

- При статусе, которым вы могли бы обладать, вы поводитеся довольно демократично. Как же все атрибуты звездного жизнь?

- Главный атрибут звездного жизни - это то, что называется тусовка, и регулярная их присутствие. Я этого не люблю. Тусовки меня раздражают, хожу на них редко и только при большой необходимости, когда действительно нужно где-то появиться. Иначе не понимаю, чем там себя занять. Выпить и поесть я могу дома.

- У внучки президента нет ни охраны, ни водителя?

- Да, и даже по магазинам - мое любимое занятие - я всегда хожу сама. Хотя сегодня к вам меня привез водитель: недавно разбили мою машину, и сейчас она в сервисе.

- Был еще время, когда говорили, что вы собираетесь делать карьеру фотомодели. Это тоже слухи?

- Безусловно. Фотомодель - это не профессия, а диагноз. Да, я взяла один раз участие в показе на Неделе высокой моды в Милане, но это все было следствием моих дружеских отношений с модельером Лаурой Биаджотти.

- Не могу не спросить про вашу бабушку, которая для многих была примером для подражания ...

- Да. Бабушка - это образец женской мужественности, женской мудрости и элегантности. Женщина, которая стойко, с абсолютно мужским спокойствием переносила все, что приходилось на ее нелегкая жизнь, но при этом оставалась женщиной.

- Отношения с бывшим мужем не поддерживает?

- Это не нужно ни ему, ни мне. Зачем? Чтобы сказать, что мы расстались, но дружим? Нет, мы не остались друзьями.

- После развода вы сменили фамилию Солод на фамилию Горбачева. Почему не стали вновь Вирганською?

- У меня было много фамилий за мою жизнь. Вирганська - фамилия моего отца, но сейчас, как это ни печально, меня ничего с ним не связывает. С фамилией мужа меня сейчас тоже ничего не связывает. А с фамилией Горбачева связан всю мою жизнь. Я решила, что отныне и впредь буду только Горбачева. Даже если еще пять или шесть раз выйду замуж. (Смеется.)

- То есть ждать дедушке правнуков с его фамилией?

- Конечно, я постараюсь сделать так, чтобы кто-то из моих будущих детей носил его фамилию.

- Вы рады, что после развода с вашим отцом у мамы снова сложилась личная жизнь?

- Да, очень рада, что она нашла мужчину, которого искала. Это прекрасный человек, и у них действительно все получается.

- Сейчас вы живете все вместе?

- Да, и я, и сестра, и мама со своим супругом. И все с учетом того, что никак не доходят руки до ремонта квартиры. Но я, конечно, планирую в будущем отделяться. А то уже скоро 30 лет. Смешно-то.

- Пока говорят о вас, в тени остается ваша родная сестра. Чем занимается Анастасия Вирганська?

- Она, кстати, совсем не в тени, и в последнее время в нее тоже появился интерес. Недавно даже снялась для глянцевого журнала, у нее была длительная фотосессия из интервью. Настя сейчас учится в МГИМО на факультете журналистики, заканчивает третий курс.

     Матеріали розділу:

 ·  ПРО ПОПУЛІЗМ, ТАРИФИ І СПІКЕРА-ТЕРОРИСТА
 ·  "МЕНІ СОРОМНО, що Вінниця стала полігоном таких "розборок"
 ·  "НАШ МІКРОРАЙОН - КРИМІНАЛЬНА ЗОНА"
 ·  ДУМКА ЕКС-МЕРА: "РЕКОНСТРУКЦІЯ П'ЯТИПОВЕРХОВИХ "ПАНЕЛЬОК" РЕАЛЬНА"
 ·  "НЕ СУДІТЬ ЖІНКУ, ЯКА ЗМУШЕНА ПРИНИЖУВАТИ СВОЮ ГІДНІСТЬ ЗАРАДИ П'ЯТЬОХ ДІТЕЙ. Причину її вчинку варто шукати у тих, хто не зумів допомогти"
 ·  МАЙДАНЧИК ЧУДЕС
 ·  8 ДНІВ ЧОЛОВІК ТРИМАВ У ПІДВАЛІ ДРУЖИНУ. Це він так "просив", щоб прописала його у квартиру
 ·  ЕКОЛОГИ ЗНАЮТЬ, ЯК УТИЛІЗУВАТИ ПОНАД 26 МЛН. ТОНН ВІННИЦЬКОГО СМІТТЯ
 ·  МАЙЖЕ ЧЕРЕЗ 23 РОКИ "33-Й КАНАЛ" ДОПОМІГ ЗУСТРІТИСЯ ВИПУСКНИЦІ ВІННИЦЬКОГО МЕДУЧИЛИЩА З УРЯТОВАНИМ НЕЮ ТОДІ 3-МІСЯЧНИМ ХЛОПЧИКОМ
 ·  "МІНІ-МІС УКРАЇНА". Вінничанка Іванна Шляхова стала третьою принцесою світу
 ·  ЧИ ОТРИМАЮТЬ ВІННИЦЬКІ СТУДЕНТИ МАУП ДИПЛОМИ?
 ·  "П'ЯНИЙ ПОЛКОВНИК ДОМАГАВСЯ МЕНЕ У ЛІФТІ". Чому жінки не протестують проти сексуальних домагань на робочому місці? Одним це допомагає зробити кар'єру. Інші впевнені, що так і має бути
 ·  ВІННИЦЯ. ГОЛОД. ЯК ЦЕ БУЛО...
 ·  "ЧОМУ МАЙДАН ЗАВЖДИ БУВ У КІНЦІ СПИСКУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ШКІЛ? Як ми могли на рівних конкурувати із сусідніми школами за нерівних умов фінансування?"
 ·  У ГНІВАНІ БІЛЯ ШКОЛИ ЗНАЙШЛИ 11 СНАРЯДІВ. На деяких були роки випуску - 1935-й, 1943-й...
 ·  "ОКСАМИТОВИЙ ШЛЯХ" СКОРО ВІДКРИЮТЬ
 ·  ЖАБА З ПАДЛОМ
 ·  "ЗОРЯНУ ЛАРИСА ХОТІЛА УСИНОВИТИ… З РОЗРАХУНКУ", - стверджують родичі нині громадянки США
 ·  КУДИ ПРОПАЛО ПІАНІНО ПЕТЛЮРИ ІЗ ВІННИЦЬКОЇ РЕЗИДЕНЦІЇ? Його вартість сягає сотень, а, може, мільйонів...
 ·  ЧОМУ БЕЗ ТЕПЛА І ХЛІБА ЗАЛИШИЛАСЬ ВІННИЦЯ У ПЕРШІ МОРОЗИ
 ·  "СПРАВУ ЛІКАРІВ" ХОВАЮТЬ ПІД СУКНО? Вінничани говорять про десятки "жертв" безнадійних операцій
 ·  ІВАН ГАМРЕЦЬКИЙ ПІШОВ НА ПЕНСІЮ, а у міській владі два пенсіонери при посадах не спішать на відпочинок
 ·  ТІЛО АСПІРАНТА АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ СПЛИВЛО У САБАРОВІ. Загадкова смерть 31-річного Володі, оптиміста-"кавеенщика", стала шоком для вузу, рідних та оточуючих
 ·  "МИ НІКОГО З "БАТЬКІВЩИНИ" НЕ ВИКИДАЛИ", - пояснив зміну керівництва у Вінницькому БЮТІ його новий лідер
 ·  СКАНДАЛ НАВКОЛО СЕКРЕТАРЯ МІСЬКОЇ РАДИ СЕРГІЯ МОРГУНОВА. Чи лобіює він інтереси директорів ринків? І у чиїх кишенях осідають "чорні" грошові потоки?
 ·  ДЕ 6-10 МІЛЬЙОНІВ ІЗ "ПИРОГОВКИ"? Версію С. Чумака коментує П. Гунько
 ·  СЛУХАННЯ ПРОЙШЛИ. ГРОМАДА "ЗА" МУЗЕЙ
 ·  У РУКАХ МИКОЛИ ШКРАБІЯ ХРАМИ ОЖИВАЮТЬ. Деякі з них майстер робить роками
 ·  НАЙСТАРІШІЙ ЖИТЕЛЬЦІ ПУЛТОВЕЦЬ - 90. Вона єдина з п'яти дітей в родині пережила голодомор
 ·  У ВІННИЦІ З'ЯВИВСЯ БУЛЬВАР Т.Г. ШЕВЧЕНКА
 ·  "ЗА 102 ДНІ Я ВИШИЛА НЕ ІКОНУ, А СВОЄ СПАСІННЯ". Свою першу пенсію Клавдія Стаднійчук до копійки потратила на нитки для вишивання
 ·  15-РІЧНУ ВАЛЮ ПРИ ЖИВИХ БАТЬКАХ ВИХОВУЄ ЧУЖА 82-РІЧНА БАБУСЯ. Питання: "Мама чи бабця?", дівчинка вирішує - теличка…
 ·  "СВІТ НЕ БЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ"
 ·  ВІННИЧАНИ ПРИВЕЗЛИ 4 ОРДЕНИ "ПОКРОВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ" З ВЕЛИКОЇ РАДИ КОЗАЦТВА
 ·  ВІД ЗЕЛЕНОЇ РЕВОЛЮЦІЇ ДО ОРГАНІЧНОЇ. Чи зможе Вінниччина стати столицею чистого землеробства?
 ·  МУЧЕНИКИ КУПРІЯН, ІУСТІНА І ФЕОКТИСТ (15 жовтня)
 ·  КОМУ ЗАВАЖАЛО СІМЕЙНЕ ЩАСТЯ СТАНІСЛАВСЬКИХ?
 ·  "РАБИНЯ БОЖА ЗАГУБИЛА СОВІСТЬ, а, може, жалкує за торішнім снігом!"
 ·  "ХТО ПІДМИНАЄ ПІД СЕБЕ АПТЕКИ?" Відкритий лист асоціації аптечних підприємств області Вінницькому міському голові
 ·  "ГРОЙСМАН - ЗАПЕВНИВ, ЦАРЕНКО - ВІДМОВИВ... Хто ж керує Вінницею?"
 ·  ОЛЕНА ВІТЕНКО НЕ ВИСТАВЛЯЛА СВОЮ КАНДИДАТУРУ
 ·  НА ВІННИЧЧИНІ - 12 ТИСЯЧ 970 ІНВАЛІДІВ. Майже 10 тисяч з них - віком від 14 до 35 років
 ·  ЯК ЗА 30 ГРИВЕНЬ ВПІЙМАТИ ДИВЕРСАНТА? ДНЯМИ МОЖНА БУЛО ЗНЯТИСЬ У МАСОВЦІ ФІЛЬМУ "СМЕРШ"
 ·  У 100-РІЧНІЙ "ТІМІРЯЗЄВЦІ" ПОНАД 500 ТИСЯЧ КНИГ. 55 тис. з них - рідкісні
 ·  КОМБАЙНЕР ЗГОРІВ У КАБІНІ
 ·  ЗА КВАРТИРУ ПЛАТИТИМУТЬ ПРОДАВЦІ, А НЕ ПОКУПЦІ? В Україні запроваджуються нові правила розрахунку з ріелтерськими компаніями
 ·  "ЗА 5 ГРИВЕНЬ 8 ТАКСИСТІВ БИЛИ МОГО СИНА. А У ЙОГО ДРУГА ВОДІЙ ВИСТРЕЛИВ З ПІСТОЛЕТА"
 ·  ХТО СТОЇТЬ ЗА ПРИВАТИЗАЦІЄЮ БУДИНКУ ПОБУТУ ПО СОБОРНІЙ? Імена майбутніх мультимільйонерів незабаром стануть відомі вінничанам
 ·  "НЕВЖЕ МЕНІ АЛЬОШУ НА МАЙДАНІ ЗАЛИШИТИ?.." Бабуся сама виховує 12-річного онука з ДЦП
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241