зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     НАЙРОЗУМНІША ВІННИЧАНКА - ОЛЬГА ДУБЧАК, ВИПУСКНИЦЯ ШКОЛИ №7. Саме вона увійшла в число тих 19-ти вундеркіндів україни, які здали тести на 12 балів

Їх назвали українськими вундеркіндами. 19 щасливчиків, котрі змогли достойно пройти зовнішнє тестування і показати максимальні результати з-поміж сотень тисяч цьогорічних випускників. Сенсаційною стала заява, яку днями офіційно озвучив начальник управління освіти і науки ОДА Ігор Івасюк: у списку «обраних» — вінницька школярка! Але, згідно з наказом Міністерства освіти, результати тестів можуть розголошуватися лише з дозволу учня, тому ім'я дівчини залишилось у таємниці.

Наша газета звернулась до розумниці з проханням відгукнутись, щоб про її успіх дізналась і пораділа уся область. Наступного ранку після виходу статті до нашої редакції завітала та сама випускниця і погодилась відкрити таємничу завісу. Це її перше ексклюзивне інтерв'ю.

- Дякуємо, що відгукнулась на наше прохання. Банальне запитання, але воно цікавить, без перебільшення, усю Вінницьку область: як тебе звати і з якої ти школи?

- Нарешті я можу говорити відкрито, бо 30 травня нам видали сертифікати з результатами тестів. Мене звати Ольга Дубчак, я випускниця Вінницької СЗОШ №7. Чесно кажучи, не дуже хотіла афішувати себе на всю область, але прохання улюбленої газети не залишило байдужою, тому вирішила все ж таки до вас завітати. Знаєте, вчора, як зазвичай, купила

«33-й канал» і мало не зомліла, бо на першій сторінці редакція розшукувала таємничого вундеркінда. Я відразу зрозуміла, що мова йде про мене, бо набрала максимальні бали. Мої знання оцінили «дванадцятками». Сьогодні зранку здала черговий шкільний екзамен з правознавства і, не очікуючи оголошення оцінки, приїхала сюди.

- Чи сподівалась, що настільки вдало зможеш пройти зовнішнє тестування?

- Я з молодших класів досконало вивчаю українську мову. Неодноразово займала призові місця на олімпіадах з цього предмету, тому сподівалась показати гарні результати. Але гадки не мала, що наберу максимальних 200 балів! Коли мені дали спеціальні засекречені конверти, у яких вказувались рейтинги, то декілька хвилин не наважувалась їх відкривати. Розуміла, що там цифри, від яких залежить моє майбутнє. А потім подумала, що на все воля Божа, і таки вийняла перший сертифікат. Не повірила своїм очам — 200 балів! Тремтячими руками розірвала наступний конверт і почала плакати від щастя, бо з історії також набрала найвищі 12 балів. То був найщасливіший момент у моєму житті! У серці досі невимовна радість…

- Хто першим дізнався про перемогу?

- Я одразу зателефонувала мамі на роботу. Такий курйоз вийшов. Вона бере трубку, а я, перебуваючи просто в шоку, плачучи, кажу: «Мамусю, це просто жах якийсь!!!» І якось вийшла кількасекундна пауза. Ненька аж за серце схопилася, бо подумала, що результати невтішні. Вже хотіла мене заспокоювати і підтримати добрим словом. Але коли я сказала, що усе не просто гаразд, а супер, вона також почала плакати і сказала, що завжди вірила у мене. Потім, звичайно, повідомила директора, вчителів та однокласників. Усі поздоровляли. Особливо хочу подякувати класному керівникові Майї Калініній за підготовку до тестів з історії та права й Валентині Негоді, учительці з української мови. Це справді педагоги від Бога.

- Уже вирішила, куди будеш вступати?

- На щастя, зі вступом проблем не буде, бо мої результати гарантують безкоштовне навчання у будь-якому університеті нашої країни. Точно знаю, що хочу бути юристом, бо з дитинства мрію допомагати людям відстоювати справедливість. А от який вуз і у якій області — ще не вирішила. Поки здаю шкільні екзамени і готуюсь до випускного балу.

- А взагалі вважаєш себе вундеркіндом?

- Звичайно, дуже приємно, що стала однією з 19 щасливчиків, так «охрестив» міністр освіти, але, якщо відверто, то не люблю хизуватись своїм розумом, бо вважаю, що талант мені подарували небеса. Я ніколи не ділила друзів на розумних і не дуже. Головне — це людська душа. А досягти висот може кожен. Потрібно лише наполегливо йти до своєї мети і вірити у власні сили.

- Як однокласники і друзі поставились до того, що ти — одна з найкращих випускників України? Не заздрять?

- Знаєте, не буду приховувати, що певна заздрість і недоброзичливість все ж таки відчувається. На щастя, таких псевдотоваришів дуже мало і є багато людей, які щиро радіють за мене. Зовнішнє тестування не лише допомогло мені підтвердити свої знання, а й виявило справжніх друзів і тих, хто лише одягав їх маску. Я дуже щаслива, що ті, кому довіряю, пройшли випробування і в горі, і в радості.

- Розкажи про свою родину. У твоїй сім'ї всі такі розумники?

- Я живу у звичайній українській сім’ї. Мою маму звати Олена Андріївна, вона працює на кондитерській фабриці. Тато Василь Михайлович — інженер за професією. Як бачите, мої батьки не мільйонери, а змалечку мене і молодшого братика, який здобуває освіту у 9 класі технічного ліцею, вчили, що усе потрібно здобувати розумом і наполегливою працею. Брат, як і тато, захоплюється точними науками, типу фізики і математики. Я з ненькою тяжіємо більше до гуманітарних предметів. Дуже пишаюся своєю дружною сім'єю. Не мислю себе без підтримки близьких. Як кажуть англійці: «Мій дім — моя фортеця!»

- Що б ти хотіла сказати тим школярам, які, з певних причин, не пройшли цьогорічного зовнішнього тестування?

- У жодному разі не опускайте руки і не занепадайте духом. На цьому життя не закінчилось. Повірте усім серцем, що варті навчатися у вузах і, не звертаючи з вибраного шляху, впевнено і гордо крокуйте назустріч своїй мрії. Не лякайтесь, якщо дорога ця виявиться тернистою, бо, як сказав один мудрець: «Чим важчі випробування, тим солодший смак перемоги!»

Зараз Ольга Дубчак з нетерпінням очікує на оголошення останніх результатів з тестування із правознавства. Враховуючи те, що вона є кращою ученицею у класі, де цей предмет веде загальновизнана геніальна учителька Майя Борисівна Калініна, яка підготувала десятки переможців обласних і всеукраїнських олімпіад, віримо, що у Олі буде найкраща оцінка. Наша редакція впевнена, що юна гордість України вкотре посміхнеться, коли 18 червня, нарешті, відкриє засекречений конверт. Тримаємо кулаки!


Самые умные Винничанка - ОЛЬГА ДУБЧАК, выпускница ШКОЛЫ № 7. Именно она вошла в число тех 19-ти вундеркиндов украины, которые сдали тесты на 12 баллов

Их назвали украинскими вундеркинды. 19 счастливчиков, которые смогли достойно пройти внешнее тестирование и показать максимальные результаты из числа сотен тысяч нынешних выпускников. Сенсационным стало заявление, которое на днях официально озвучил начальник управления образования и науки ОГА Игорь Ивасюк: в списке «избранных» - винницкая школьница! Но, согласно приказу Министерства образования, результаты тестов могут розголошуватися только с разрешения ученика, поэтому имя девушки осталось в тайне.

Наша газета обратилась к умница с просьбой откликнуться, чтобы о ее успех узнала и порадила вся область. На следующее утро после выхода статьи в нашей редакции пожаловала и сама выпускница и согласилась открыть таинственную завесу. Это ее первое эксклюзивное интервью.

- Спасибо, что отозвалась на нашу просьбу. Банальное вопрос, но оно интересует, без преувеличения, всю Винницкую область: как тебя зовут и из какой ты школы?

- Наконец-то я могу говорить открыто, потому что 30 мая нам выдали сертификаты с результатами тестов. Меня зовут Ольга Дубчак, я выпускница Винницкого СЗОШ № 7. Честно говоря, не очень хотела афишировать себя на всю область, но просьбе любимой газеты не оставило равнодушным, поэтому решила все-таки к вам заглянуть. Знаете, вчера, как обычно, купила

«33-й канал» и чуть не ослабело, так как на первой странице редакция разыскивали таинственного вундеркинда. Я сразу поняла, что речь идет обо мне, потому что набрала максимальные баллы. Мои знания оценили «дванадцяткамы». Сегодня утром сдала очередной школьный экзамен по правоведению и, не ожидая объявления оценки, приехала сюда.

- Надеялась, что столь удачно сможешь пройти внешнее тестирование?

- Я из младших классов досконально изучаю украинский язык. Неоднократно занимала призовые места на олимпиадах по этому предмету, так надеялась показать хорошие результаты. Но понятия не имела, что наберет максимальные 200 баллов! Когда мне дали специальные засекречены конверты, в которых указывались рейтинги, то несколько минут не отваживалась их открывать. Понимала, что там цифры, от которых зависит мое будущее. А потом подумала, что на все воля Божья, и таки вынула Руфь из пазухи первый сертификат. Не поверила своим глазам - 200 баллов! Дрожащими руками разорвала следующий конверт и начала плакать от счастья, потому что из истории также набрала наивысшие 12 баллов. Это был самый счастливый момент в моей жизни! В сердце пор неописуемая радость ...

- Кто первый узнал о победе?

- Я сразу позвонила маме на работу. Такой курьез вышел. Она берет трубку, а я, находясь просто в шоке, плача, говорю: «мамулечку, это просто ужас какой!» И как-то вышла килькасекундна пауза. Неньки аж за сердце схватилась, потому что подумала, что результаты неутешительны. Уже хотела меня успокаивать и поддержать добрым словом. Но когда я сказала, что все не просто хорошо, а супер, она начала плакать и сказала, что всегда верила в меня. Потом, конечно, сообщила директора, учителей и одноклассников. Все поздравляли. Особенно хочу поблагодарить классном руководителю Майи Калинина по подготовке к тестам по истории и права и Валентине ненастье, учительци по украинскому языку. Это действительно педагоги от Бога.

- Уже решил, куда будешь поступать?

- К счастью, со вступлением проблем не будет, потому что мои результаты гарантируют бесплатное обучение в любом университете нашей страны. Точно знаю, что хочу быть юристом, потому что с детства мечтаю помогать людям отстаивать справедливость. А вот какой вуз и в какой области - еще не решила. Пока сдаю школьные экзамены и готовлюсь к выпускного бала.

- А вообще считаешь себя вундеркиндом?

- Конечно, очень приятно, что стала одним из 19 счастливчиков, так «окрестил» министр образования, но, если откровенно, то не люблю хизуватись своим умом, потому что считаю, что талант мне подарили небеса. Я никогда не делил друзей на умных и не очень. Главное - это человеческая душа. А достичь высот может каждый. Нужно только упорно идти к своей цели и верить в собственные силы.

- Как одноклассники и друзья отнеслись к тому, что ты - один из лучших выпускников? Не завидует?

- Знаете, не буду скрывать, что определенная зависть и недоброзичливисть все же ощущается. К счастью, таких псевдотоваришив очень мало и есть много людей, которые искренне радуются за меня. Внешнее тестирование не только помогло мне подтвердить свои знания, но и выявило настоящих друзей и тех, кто только одягав их маску. Я очень счастлива, что те, кому доверяю, прошли испытания и в горе и в радости.

- Расскажи о своей семье. В твоей семье все такие умники?

- Я живу в обычной украинской семьи. Мою маму зовут Елена Андреевна, она работает на кондитерской фабрике. Отец Василий Михайлович - инженер по профессии. Как видите, мои родители не миллионеры, а сызмальства меня и младшего братика, который получает образование в 9 классе технического лицея, учили, что все надо добывать умом и настойчивым трудом. Брат, как и папа, увлекается точными науками, типа физики и математики. Я с неньки тяготеет больше к гуманитарным предметам. Очень горжусь своей дружной семьей. Не мыслит себя без поддержки близких. Как говорят англичане: «Мой дом - моя крепость!»

- Что бы ты хотела сказать тем школьникам, которые, по определенным причинам, не прошли нынешнего внешнего тестирования?

- Ни в коем случае не опускают руки и не приходит в упадок духом. На этом жизнь не закончилось. Поверьте всем сердцем, что достойны учиться в вузах и, не обращая с избранного пути, уверенно и гордо шагают навстречу своей мечте. Не бойтесь, если дорога эта окажется тернист, ибо, как сказал один мудрец: «Чем тяжелее испытание, тем слаще вкус победы!»

Сейчас Ольга Дубчак с нетерпением ожидает объявления последних результатов по тестированию с правоведения. Учитывая то, что она является лучшей ученицей в классе, где этот предмет ведет общепризнанные гениальная учительница Майя Борисовна Калинина, которая подготовила десятки победителей областных и всеукраинских олимпиад, верим, что у Оли будет наилучшая оценка. Наша редакция уверена, что юная гордость Украины в очередной раз улыбнется, когда 18 июня, наконец, откроет засекречен конверт. Держим кулаки!

     Матеріали розділу:

 ·  НАШ "МІГ" ВИЗНАНИЙ НАЙКРАЩОЮ ГАЗЕТОЮ ОБЛАСТІ
 ·  ДО "ЄВРО-2012" ВІННИЦЯ МАТИМЕ ПОЛЬСЬКЕ КОНСУЛЬСТВО
 ·  "ЧЕМ СОВРЕМЕННЫЕ ВОРЫ ОТЛИЧАЮТСЯ ОТ "ВОРОВ В ЗАКОНЕ"? Тем, что крадут намного больше, и не у богатых, а у бедных"
 ·  "ЛЮДИ ПРАЦІ НЕ ПОТРІБНІ НАШІЙ ВЛАДІ?"
 ·  "ЧОМУ МІЙ ЧОЛОВІК ЇДЕ ЗА ТИСЯЧІ КІЛОМЕТРІВ ЗАРОБИТИ СІМ'Ї НА ХЛІБ?"
 ·  "ПАНЕ ГРОЙСМАН, НЕ РОБІТЬ ГЕНОЦИДУ ПРОТИ ДІДІВ-ІНВАЛІДІВ". Відкритий лист міському голові міста Вінниця Гройсману В. Б.
 ·  "ЗАПРОШУЄМО МІСЬКОГО ГОЛОВУ ПРОГУЛЯТИСЯ ПО ВУЛИЦІ ЛЯЛІ РАТУШНОЇ"
 ·  "БУДУ ПИВКО ПОПИВАТЬ И ШАШЛЫКИ ЖАРИТЬ!" - заявив мешканець другого поверху сусідам з багатоповерхівки
 ·  "ПРОСИМО НЕ ЗАКРИВАТИ МОНАСТИР У ІЛЬКІВЦІ"
 ·  ЧУДОТВОРНА ПОЧАЇВСЬКА ІКОНА БОЖОЇ МАТЕРІ ВІДВІДАЛА ВІННИЦЮ
 ·  "РУСАЛЧИН ВЕЛИКДЕНЬ" У ТУЛЬЧИНІ. Оперу, написану земляком Леонтовичем у 20-их і закінчену тепер, слухала Вінниччина
 ·  ТУТ ЖИТИМУТЬ МАТЕРІ ТА ДІТИ, ЯКИМ НІКУДИ ІТИ
 ·  ФЕРМЕР ПЕРЕОРАВ ГРОМАДСЬКЕ ПАСОВИСЬКО. Вже три роки люди пасуть корів за 6 кілометрів у сусідньому районі
 ·  ДІВОЧІ СЛЬОЗИ, БАТЬКІВСЬКІ ПРОКЛЬОНИ…
 ·  "ДОРОЖНІЙ БОЙОВИК". Грузинів-крадіїв затримали неподалік місця злочину
 ·  НА ЗАВАДІ СТАЛИ ЦАП БОРИС, КОЗА БЄЛКА З КОЗЕНЯТАМИ І ТЬОТЯ ШУРА. Сусіди скаржаться, що козине сімейство не дає їм спокою і об'їдає "клин-городок"
 ·  ВИШЕНЬКУ ОБІГРІВАТИМУТЬ "ВОДЯНИМ" ТЕПЛОМ ЗА ШВЕДСЬКИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ
 ·  ШАХРАЙКА ПРОДАЛА ЗЕМЛЮ В ТЮТЬКАХ, демонструючи покупцям ділянки біля "Версалю", а її колега привласнив … газопровід
 ·  ДІВЧИНУ-СИРОТУ З ДИТИНОЮ ПРИХИСТИЛА СІМ'Я. Ось уже рік, як родина Губанів подарувала юній матері з немовлям дах над головою. За цей час зовсім чужі люди стали найріднішими...
 ·  ЧЕРЕЗ ВІДСУТНІСТЬ ВОДИ В ОСЕЛЯХ СТРИЖАВЧАНИ ПОГРОЖУВАЛИ ПЕРЕКРИТИ ДОРОГУ. "Де є такий закон, що я маю відповідати за сусіда, котрий має борг?"
 ·  ЧОМУ НОВЕНЬКИЙ АВТОБУС ІЗ 25 ВІННИЦЬКИМИ ШКОЛЯРАМИ ЛЕДЬ НЕ СПАЛАХНУВ НЕПОДАЛІК ХОТИНА?
 ·  ПІД "БУМБОКС" У ВІННИЦІ ЗАБОРОНИЛИ ТАНЦЮВАТИ
 ·  ПЛЯЖІ ВІННИЦІ НА КРАЩЕ НЕ ЗМІНЮЮТЬСЯ... Цього літа на вінничан чекають 9 заболочених, порослих очеретом, неочищених водойм
 ·  ТРИ ДОЛІ "ПРОКАЖЕНИХ"...
 ·  ГОЛОВА ОРГАНІЗАЦІЇ ВБИТИХ ДІТЕЙ ЗАЯВИВ, ЩО НА НЬОГО ГОТУЮТЬ ЗАМАХ
 ·  НАВІЩО СОЛДАТ САША... ОБВ'ЯЗАВ РУКИ ДРОТОМ І ВБИВ СЕБЕ ЕЛЕКТРОСТРУМОМ? Така офіційна версія обурила односельців, і Борівка повстала, заявивши, що восени жодного солдата до такого війська не віддадуть. Командир частини пожалівся за це міністру оборони
 ·  "МИ, УКРАЇНЦІ, У СВОЇЙ ДЕРЖАВІ НЕ ЖИВЕМО, А ІСНУЄМО"
 ·  СІЛЬСЬКУ МЕДИЦИНУ "ПОСТАВЛЯТЬ НА КОЛЕСА". Про майбутнє медичної галузі розповів начальник управління охорони здоров'я і курортів облдержадміністрації Олександр Жупанов
 ·  ЧЕРЕЗ ФОРС-МАЖОР ТУРФІРМИ "СІЄСТА" вінничанка на відпочинок у Туреччину за 800 доларів так і не потрапила. Чи була вона взагалі в Борисполі, бо інші 140 туристів дочекались рейсу?.. - відповіли кореспонденту у турфірмі
 ·  ЛАДИЖИНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ВИНЕСЛИ З ДИМУ ПЕНСІОНЕРА-ІНВАЛІДА
 ·  ВІННИЧАНИ ПОЛЕТЯТЬ У КРИМ З ВЛАСНОГО АЕРОПОРТУ "ГАВРИШІВКА". 18 червня до Сімферополя заплановано перший рейс з оновленого летовища
 ·  У СТРИЖАВСЬКІЙ КОЛОНІЇ ПОВІСИВСЯ ЩЕ ОДИН В'ЯЗЕНЬ. Це другий випадок за тиждень
 ·  ГУБЕРНАТОР ВВАЖАЄ, ЩО ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО ПІДСУНУЛИ ПРОВОКАЦІЮ ПРОТИ ВІННИЧЧИНИ. Вона викликала сьогодні його "на килим"
 ·  ЗА ЩО "ЗНЯЛИ" АРХІТЕКТОРА МІСТА СЕРГІЯ ЦАРЕНКА? Посаду "будівничого" Вінниці №1 отримала жінка
 ·  ДИРЕКТОР "ТОРГОВОГО ДОМУ" "В БІГАХ"? Днями його затримали у Броварах. 5-мільйонна справа Будинку побуту на контролі у Луценка
 ·  "СИРНИЙ ПИРІГ" ВІД "К. ВОЛЬТЕР"
 ·  НАЙКРАЩИЙ ВІК ЖІНКИ ДЛЯ НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ - 35 РОКІВ? Цей вердикт, здається, перевернув свідомість поколінь. І поставив усе з ніг на голову...
 ·  ПРАВИЛА ДОВГОЛІТТЯ. Більшість невиліковно хворих стримували у собі свої негативні емоції
 ·  75% УКРАЇНСЬКИХ ЧОЛОВІКІВ СВІДОМО ВКОРОЧУЮТЬ СОБІ ЖИТТЯ ТЮТЮНОМ
 ·  ВАША ОДНА ГРИВНЯ МОЖЕ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНІ
 ·  "ВИЛІКУВАВ ЦАП"
 ·  МІЙ ДІД РОЗМОВЛЯВ ЗІ ЗМІЯМИ
 ·  КУПИВ ЦИГАНСЬКЕ ЗОЛОТО. ЧОТИРНАДЦЯТЬ ГРАМІВ ЗА СТО ГРИВЕНЬ
 ·  МОЖЕ, ЦЕ ЗВИЧАЙНИЙ АЛЬФОНС? Сергій бажав кохатися... але до батьківства був не готовий?
 ·  "ЗБЕРУ ДЛЯ ВАС ПАРУСНИК..."
 ·  ВКЛОНИТИСЯ КОБЗАРЕВІ ЇЗДИЛИ КРАЩІ ВІННИЦЬКІ ШКОЛЯРІ
 ·  РОДИНА ІНВАЛІДІВ ВИХОВУЄ ДВОХ АБСОЛЮТНО ЗДОРОВИХ ДІТЕЙ
 ·  СИНІЙ КОЛІР ЗМЕНШУЄ АПЕТИТ, а зелений - заспокоює
 ·  "ЧИ ВАРТО ВІРИТИ СПОВІДІ ЧОРНОГО ЯНГОЛА?"
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241