зворотній зв'язок мапа головна
 
Організація бізнесу
Як розпочати бізнес
Державна реєстрація СПД
Ліцензії. Дозволи
Отримання кредиту
Вінницька Податкова Інспекція
До Вас їде ревізор?
Перевірки контролюючих органів
До Вас прийшов інспектор!?!
Вам потрібні працівники?
Підбір персоналу
Оформлення трудових відносин
Комерційні пропозиції
Недержавне пенсійне забезпечення
Запитання - відповідь
Про проект
Новини
Архів новин
Інші новини
Податкові новини
Информер безналичных валют г.Киев Информер наличных валют г.Киев
Информер курсов НБУ

     ЮЩЕНКО ТА 500 "ЧИНІВ" ЗІ ВСІЄЇ УКРАЇНИ ЗІБРАЛИСЬ У НАС. Більше 500 найкрутіших іномарок із віп-номерами припаркувались у Вінниці

На них на зустріч із Ющенком приїхали голови адміністрацій із багатьох областей та представники Кабміну... Вишукані авто, дорогі костюми, взуття, виблискуючі на сонці коштовні запонки... Хтось заперечуватиме, що робота у владі сьогодні в Україні - найприбутковіший бізнес?.. Схоже – кризою тут і не пахне... Скоріше – “жнивами” із підкручування гайок тим, хто ще хоч якось тріпається...

Не 19-го, як обіцяв під час останнього приїзду до Вінниці, а лише 30-го червня Віктор Ющенко таки привіз на показову екскурсію до прозорого офісу нашої міськради чиновницький бомонд зі всіх областей України.

Мовляв, дивіться, записуйте, вчіться, як треба працювати із людьми, боротись із корупцією та бюрократією… Але, як відомо, одними лише прозорими перестінками, красунями за комп'ютерами та інтерактивними апаратами хабарництво ще ніхто не поборов. Та про це під час президентського візиту перші особи намагались не згадувати, бо Віктор Андрійович був явно заклопотаний іншими проблемами - протистоянням із Кабміном, суботнім "одобрямсом" на з'їзді "Нашої України" і можливою причетністю свого сина до стрілянини біля столичного ресторану "Козачок"…

Мабуть, тому повторно Президента у прозорому офісі у вівторок ніхто не побачив - він спілкувався тет-а-тет із керівництвом Вінниччини та своїми вірними заступниками з інших регіонів. Ось чому інтриги по-вінницьки, коли громадянин Віктор Ющенко мав нарешті отримати талончик-повідомлення із автомату з датою прийому в мера Вінниці, 30-го числа не вийшло. Бо екскурсії для 429-ти губернаторів, міських та селищних голів по “міні-акваріумах” першого поверху мерії водили за відсутності Президента заступники Гройсмана… Але, чесно кажучи, і такий опосередкований рівень презентації вінницького “ноу-хау” шокував багатьох учасників наради.

- Класний ремонт, дівчата гарні, я б сам до таких прийшов би за дозволами! - чесно зізнався один із голів райадміністрації з Кіровоградщини.

А пересічних вінничан у цей день серйозно шокував автопарк “слуг народу”, бо такої кількості "мерсів" та "лексусів" останніх моделей Вінниця ще не бачила! І, звісно, люди робили свої висновки про найприбутковіший в Україні бізнес - чиновництво, яке розпоряджається бюджетами, землями і владою… А народ хоч і є номінально джерелом та спонсором цієї влади, був вимушений у президентський вівторок по-вінницьки пропускати у пробках кортеж Ющенка, дивитись із вікон беушних швейцарських трамваїв на новенькі лімузини своїх “слуг” та із плакатом протесту із Жмеринки на прохання силовиків стати подалі від залу "Плеяда"! Кажуть, щоб не травмувати психіку чиновницької плеяди Віктора Андрійовича і не псувати настрій особисто Президенту. Але кому ж потрібні такі представницькі тусовки вгодованих фізіономій та депутатських значконосців, коли простій людині нереально навіть на східцях такого "зльоту" постояти?

Зате у залі "Плеяди", куди пускали тільки через рамку металошукача, головний гість Вінниці у цей день сказав:

– Системний хаос і тотальну безвідповідальність у роботі зі зверненнями громадян пора припиняти! Влада повинна працювати для людей, а не люди для влади! Кабмін візьме Вінницю "за основу" і до 10 вересня подасть у Верховну Раду проект Закону України "Про надання адміністративних послуг". Щоб у кожному місті і селищі можна було за 1-2 візити вирішити будь-яке питання: земельне, бізнесове, юридичне чи ін.

Секретаріат за два дні підготує проект Указу Президента щодо реформування системи надання адміністративних послуг, скорочення термінів роботи влади із зверненнями громадян, створення єдиного переліку платних послуг. А Генеральна прокуратура до вересня повинна на місцях здійснити перевірки органів місцевого самоврядування.

Не пізніше, ніж через півроку прозорі офіси чітко запрацюють по всій Україні - як конвеєр з надання послуг у режимі реального часу "сьогодні і тут".

Поділився досвідом Вінницький міський голова Володимир Гройсман і його колеги з Кривого Рогу і Славутича. А от після виступу Володимира Богатиря, заступника міністра юстиції України, не втримався від запитання Григорій Заболотний, голова облради:

- Незрозуміла структура ДП "Інформаційний центр" при Мін’юсті! Вона фактично забрала у своє управління всю комунальну власність. Наприклад, обласне БТІ видає одні довідки, а вони видають інші, паралельні. Скільки ми на них не скаржились - вони скарг не визнають, виграли Адміністративний суд - не визнають, прокурор написав протест - не визнають…

Президент відгукнувся негайно:

- Даю доручення Генеральній прокуратурі досконально розібратись із законністю створення і функціями так званого "Інформаційного центру" .

По ходу наради Віктор Ющенко плавно перейшов до своєї улюбленої теми - реформи Конституції України і реформ місцевого самоврядування: адміністративної, територіальної, фіскальної і бюджетної.

– Біля Президента повинні стояти з одного боку мер, з другого - селищний голова, - наголосив Віктор Андрійович.

І пообіцяв, що через 2-3 місяці у такому ж розширеному складі будуть проведені дві всеукраїнських наради - з питань розвитку малого і середнього бізнесу та з питань енергозбереження. Адже ситуація, коли одиниця валового національного продукту в Україні коштує вчетверо дорожче, ніж у країнах Євросоюзу, неприпустима! - вважає гарант.

Головну новину останніх днів - згадування його сина Андрія через інцидент біля "Козачка" – Віктор Ющенко назвав нісенітницею. І наголосив, що Ющенко-молодший не причетний ні до бійки, ні до стрілянини біля київського ресторану.

Зате наказав своїм підлеглим впорядкувати по всій Україні платні послуги дозвільних центрів, не брати грошей за видачу довідок та жорсткіше присікати випадки хабарництва. Але схоже, що в легендарний заклик Майдану "Бандитам - тюрми!" нині вже мало хто вірить. Тим більше, коли окремі бандити стали народними депутатами, головами і мерами різного калібру… А запитати у Президента, чому так вийшло, на жаль, вінничанам з вулиці не дали… А VІP-вінничан у “Плеяді” це й не цікавило…


ЮЩЕНКО И 500 "чинов" СО ВСЕЙ Украины собрались У НАС. Более 500 самых крутых иномарок с ВИП-номерами припарковались в Виннице

К ним на встречу с Ющенко приехали главы администраций из многих областей и представители Кабмина ... Изысканные авто, дорогие костюмы, обувь, сверкающие на солнце драгоценные запонки ... Кто-то будет возражать, что работа во власти сегодня в Украине - самый прибыльный бизнес? .. Похоже - кризисом здесь и не пахнет ... Скорее - "жатвой" из пидкручування гаек тем, кто еще хоть как-то трипаеться ...

   НЕ 19-го, как обещал во время последнего приезда в Винницу, а лишь 30-го июня Виктор Ющенко таки привез на показательную экскурсию в прозрачного офиса нашей горсовета чиновничий бомонд со всех областей Украины.

   Мол, смотрите, записывайте, учитесь, как надо работать с людьми, бороться с коррупцией и бюрократией ... Но, как известно, одними лишь прозрачными перестинкамы, красавицами за компьютерами и интерактивными аппаратами взяточничество еще никто не поборол. Но об этом во время президентского визита первого лица пытались не вспоминать, потому что Виктор Андреевич был явно озабочен другими проблемами - противостоянием с Кабмином, Субботним "одобрямс" на съезде "Нашей Украины" и возможной причастностью своего сына к стрельбе возле столичного ресторана "Казачок "...

   Наверное, поэтому повторно Президента в прозрачном офисе во вторник никто не увидел - он общался тет-а-тет с руководством Винницкой области и своими верными заместителями из других регионов. Вот почему интриги по-Винницкая, когда гражданин Виктор Ющенко должен наконец получить талончики сообщения из автомата с датой приема у мэра Винницы, 30-го числа не получилось. Ибо экскурсии для 429-ти губернаторов, городских и поселковых голов по "мини-аквариума" первого этажа мэрии водили за отсутствия Президента заместители Гройсмана ... Но, честно говоря, и такой опосредованный уровень презентации винницкого "ноу-хау" шокировал многих участников совещания.

   - Классный ремонт, девушки хорошие, я бы сам к таким пришел бы за разрешениями! - Честно признался один из глав райадминистрации с Кировоградщины.

   А рядовых винничан в этот день серьезно шокировал автопарк "слуг народа", ибо такого количества "Мерси" и "Лексус" последних моделей Винница еще не видела! И, конечно, люди делали свои выводы о самый в бизнес - чиновничество, которое распоряжается бюджетами, землями и властью ... А народ хоть и является номинально источником и спонсором этой власти, был вынужден в президентский вторник по-винницких пропускать в пробках кортеж Ющенко, смотреть из окон бэушных швейцарских трамваев на новенькие лимузины своих "слуг" и с плакатом протеста из Жмеринки на просьбу силовиков стать подальше от зала "Плеяда"! Говорят, чтобы не травмировать психику чиновничьего плеяды Виктора Андреевича и не портить настроение лично Президенту. Но кому же нужны такие представительские тусовки вгодованих физиономий и депутатских значконосцив, когда простой человеку нереально даже на ступени такого "взлета" постоять?

   Зато в зале "Плеяды", куда пускали только через рамку металлоискателей, главный гость Виннице в этот день сказал:

   - Системный хаос и тотальную безответственность в работе с обращениями граждан пора прекращать! Власть должна работать для людей, а не люди для власти! Кабмин примет Винницу "за основу" и до 10 сентября подаст в Верховную Раду проект Закона Украины "О предоставлении административных услуг". Чтобы в каждом городе и поселке можно было за 1-2 визиты решить любой вопрос: земельное, бизнес, юридическое или др.

   Секретариат за два дня подготовит проект Указа Президента относительно реформирования системы предоставления административных услуг, сокращение сроков работы власти с обращениями граждан, создания единого перечня платных услуг. А Генеральная прокуратура до сентября должна на местах осуществить проверки органов местного самоуправления.

   Не позднее, чем через полгода прозрачные офисы четко заработают по всей Украине - как конвейер по предоставлению услуг в режиме реального времени "сегодня и здесь".

   Поделился опытом Винницкий городской голова Владимир Гройсман и его коллеги из Кривого Рога и Славутича. А вот после выступления Владимира богатыря, заместителя министра юстиции Украины, не удержался от вопроса Григорий Заболотный, председатель облсовета:

   - Непонятная структура ГП "Информационный центр" при Минюсте! Она фактически забрала в свое управление всю коммунальную собственность. Например, областное БТИ выдает одни справки, а они издают другие, параллельные. Сколько мы на них не жаловались - они жалоб не признают, выиграли Административный суд - не признают, прокурор написал протест - не признают ...

   Президент откликнулся немедленно:

   - Даю поручение Генеральной прокуратуре досконально разобраться с законностью создания и функциями так называемого "информационного центра".

   По ходу совещания Виктор Ющенко плавно перешел к своей любимой теме - реформе Конституции Украины и реформы местного самоуправления: административной, территориальной, фискальной и бюджетной.

   - У Президента должны стоять с одной стороны мэр, с другой - поселковый голова, - подчеркнул Виктор Андреевич.

   И пообещал, что через 2-3 месяца в таком же расширенном составе будут проведены два всеукраинских совещания - по вопросам развития малого и среднего бизнеса и по вопросам энергосбережения. Ведь ситуация, когда единица валового национального продукта в Украине стоит вчетверо дороже, чем в странах Евросоюза, недопустима! - Считает гарант.

   Главную новость последних дней - упоминание его сына Андрея через инцидент возле "Казачка" - Виктор Ющенко назвал бессмыслицей. И подчеркнул, что Ющенко-младший не причастен ни до драки, ни к стрельбе возле киевского ресторана.

   Зато приказал своим подчиненным упорядочить по всей Украине платные услуги разрешительных центров, не брать денег за выдачу справок и жестче присикаты случаи взяточничества. Но похоже, что легендарный призыв Майдана "Бандитам - тюрьмы!" сейчас уже мало кто верит. Тем более, когда отдельные бандиты стали народными депутатами, главами и мэрами разного калибра ... А спросить у Президента, почему так получилось, к сожалению, винничане с улицы не дали ... А VIP-винничан в "Плеяда" это и не интересовало ...

     Матеріали розділу:

 ·  НА ВІННИЧЧИНУ НАЛЕТІВ ГРАД З ПЕРЕПЕЛИНЕ ЯЙЦЕ. Вишка, що впала на авторинку, потрощила 6 машин. Валились дерева і підтоплювались будинки, зривало дахи...
 ·  ВІД ФОРТЕПІАНО У ДИТСАДКУ ДО "МІКШЕРА" У КЛУБІ пройшла Тетяна Бобкова, вона ж Dj Augustіna
 ·  "STRONG TІME" ПЕРЕВЕРШИВ ФРЕДІ МЕРК'ЮРІ ТА ІНШИХ СВІТОВИХ ЗІРОК
 ·  ЕТНОМУЗИКА - ЗАВЖДИ ЖИВА
 ·  ДІТЕЙ ВЛІТКУ РОЗВАЖАТИМУТЬ АНІМАТОРИ
 ·  ЗАБАГАНКИ СУЧАСНИХ НАРЕЧЕНИХ МАЮТЬ ЦІНУ. Деякі з них перетворюються в розчарування
 ·  "РАНІШЕ ДУМАЛА, ЩО ЖИТТЯ МЕНІ ВРЯТУВАЛИ ЛІКАРІ, а тепер вдячна, що хоч його не вкоротили…"
 ·  "Я ВИГРАЮ ДЛЯ УКРАЇНИ ОЛІМПІЙСЬКЕ ЗОЛОТО!" - запевняє 20-річний Олег Бузовський, який уже в резервному складі національної збірної з самбо та дзюдо
 ·  ДВІЙНИК МЕРИЛІН МОНРО І ОЛЬГИ БУЗОВОЇ ЇСТЬ ЖИТТЯ ЛОЖКОЮ!
 ·  ЗА БАЖАННЯ СТАТИ НУДИСТОМ ОТРИМАЄШ 15 ДІБ АДМІНАРЕШТУ
 ·  "ЧЕРЕЗ НЕЇ ВІН НЕ СПИТЬ НОЧАМИ…"
 ·  "ХОЧЕТЕ, ЩОБ ДІВЧИНА БУЛА ЯНГОЛОМ - ПОДАРУЙТЕ ЇЙ РАЙ"
 ·  "КОХАННЯ ЗА ГРОШІ НЕ КУПИШ, але без них воно чомусь швидко згасає..."
 ·  ХОКЕЙНИЙ КЛУБ "АРСЕНАЛ" ВЛАШТУВАВ БЛАГОДІЙНУ ГРУ ДЛЯ ДІТЕЙ ЗІ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ
 ·  "МОЖЛИВО, МАТЕРІ СПОГАДИ ПРО ПОКІЙНОГО ХЛОПЦЯ ПОТРІБНІ БІЛЬШЕ, НІЖ МЕНІ?"
 ·  НАРОДНІ АФРИКАНСЬКІ СТРАВИ, ТАНЦІ ТА АНЕКДОТИ були у технічному університеті на День сонячного материка
 ·  "Я ЗАЗДРЮ ТИМ, У КОГО НЕМАЄ БАТЬКІВ!"
 ·  У ВІСІМКУ КРАЩИХ ПРОГРАМІСТІВ УКРАЇНИ ПОТРАПИВ ГНІВАНЧАНИН ОЛЕКСАНДР СТАШУК
 ·  СЕРЕД П'ЯНИХ ВИПУСКНИЦЬ БУЛИ І "ЗОЛОТІ" МЕДАЛІСТКИ... "Не засуджуйте нас, бо чи не вперше у житті пригубили чарку, про що дуже шкодуємо", - пояснюють вони
 ·  "ТИ НЕ БОЇШСЯ БІЛЯ МЕНЕ СИДІТИ?" - запитала незнайомка і зізналась, що… хвора на СНІД
 ·  ЯК ВІННИЧАНКА ВИЙШЛА ЗАМІЖ ЗА ТУНІСЦЯ. 45 днів у підвалі тримають наречену у цій африканській країні та одягають на весілля золоті браслети по 250 грамів
 ·  ВІННИЦЬКІ БЛИЗНЮЧКИ АВЕР'ЯНОВИ були за крок від дитячого "Євробачення"
 ·  ОДНОТИПНІ ЛОГОТИПИ ЧИ ДЕРЖАВНИЙ ПЛАГІАТ?
 ·  ГЛУМЛІННЯ ПІД ДАХОМ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ
 ·  МОЛЬФАРИ ТА ХАРАКТЕРНИКИ ЗМАГАЛИСЯ НА ФЕСТИВАЛІ "ЖИВИЙ ВОГОНЬ" У ВІННИЦІ. А останній представник з козацького роду Забабахів гармаш Іван зі Львова назвав Вінницьку область найпатріотичнішою в Україні
 ·  ЧИ ПОТРІБНІ УКРАЇНІ ПРОДАЖНІ ПОЛІТИКИ?
 ·  "ДВАНАДЦЯТЬ РОКІВ МЕНІ НЕПРАВИЛЬНО ВИПЛАЧУЮТЬ ПЕНСІЮ ПО СТАРОСТІ", - поскаржився в редакції вінничанин Володимир Горєлишев
 ·  МОЇ ДІТИ ХОЧУТЬ ЇСТИ... А коли приїдеш з села на ринок щось продати, то тебе з усіх кінців гонять. От що бігаєш з сумками, наче все це вкрала
 ·  ЧОМУ ЛІКВІДОВУЮТЬ ПРОТЕЗНЕ ВІДДІЛЕННЯ НА ЗАМОСТІ? "У МІСТІ БУДЕ ЄДИНИЙ ЦЕНТР ПРОТЕЗУВАННЯ НА КЕЛЕЦЬКІЙ", - відповідає керівник управління охорони здоров'я
 ·  БОРГ З ВИПЛАТИ ЗАРПЛАТИ В УКРАЇНІ - ОДИН МІЛЬЯРД 300 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ
 ·  НЕ ТАНЦЮВАТИ НА МОГИЛАХ АРХІМАНДРИТІВ закликає громадська організація з Літина
 ·  СЕСІЯ РАЙРАДИ ЗВІТ ГОЛОВИ РДА НЕ ПРИЙНЯЛА
 ·  ЧОМУ В ЖМЕРИНЦІ ПРОТЕСТУЮТЬ ПРОТИ ГАРАЖНИХ КООПЕРАТИВІВ?
 ·  НАЙКРАЩИМ ЮНИМ ХУДОЖНИКОМ УКРАЇНИ МІНІСТЕРСТВО ЗБРОЙНИХ СИЛ НАЗВАЛО ВЛАДА ТЯНА, учня школи-інтернату з Вінниччини. Міністр особисто подарував молодому художнику ноутбук.
 ·  У КСАВЕРІВЦІ СЕЛЯНИ ВОЮЮТЬ ЗА БЕРЕГ РІЧКИ
 ·  СПАЛИТИ "ЗАРІЗАНУ" ЕКСПЕРТАМИ КНИЖКУ перед облрадою обіцяє Дмитро Пічкур
 ·  10 КОРІВ МИТТЄВО ЗАГИНУЛИ У КРАСНОМУ. Чому сільський берег потруєний карбамідом?
 ·  "У ЦЬОМУ ЖИТТІ НЕ ТРЕБА НІКОГО ЖАЛІТИ", - переконаний власник цукрового заводу, який заборгував працівникам зарплату за 8 місяців
 ·  ГРАБІЖНИКА ВЗЯЛИ ЧЕРЕЗ ТРИ ТИЖНІ
 ·  СПРАВУ ХВОРОГО ВІННИЧАНИНА, який "зізнався" у п'яти вбивствах, розгляне Європейський суд
 ·  ІННУ ВБИВ ЇЇ ПРИЯТЕЛЬ ПЕРЕД ВЕСІЛЛЯМ... через 2 дні міліція розкрила резонансний злочин на Стахурського, про який повідомляв "33-й канал" у минулому номері. 19-річну Інну батьки впізнали по фотографії з газети
 ·  ПАДІННЯМ ІЗ 4-ГО ПОВЕРХУ ЗАКІНЧИВСЯ ПЕРЕКУР НА АВАРІЙНОМУ БАЛКОНІ
 ·  ГУБЕРНАТОР І МЕР "НА КИЛИМІ" У ТИМОШЕНКО ЗВІТУВАЛИ ПО ГАЗБОРГАХ
 ·  ЯКУ "ЦУКЕРКУ" ЗА 35 МЛН. ЗРОБЛЯТЬ ІЗ НАБЕРЕЖНОЇ?
 ·  СПІВАК ВІТАС ПОЧИНАВ У ТУЛЬЧИНСЬКОМУ РАЙОНІ. Його батько, військовий, був призначений сюди з Одеси на службу
 ·  У ВІННИЦЬКІЙ ТЮРМІ ГОТУВАВСЯ ЗАКОЛОТ? Тому спецназ влаштував там "маски-шоу"?
 ·  ЗМІЯ-МУТАНТ ВКУСИЛА ДІВЧИНКУ В ЛІСІ БІЛЯ СОСОНКИ. Зараз лікарі борються за її життя
 ·  СВАДЬБА
 ·  ОДИН ДЕНЬ У БЕРЛІНІ, або Як вінницькі журналісти Рейхстаг брали
Сторінки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241